neděle 28. dubna, 07:08 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Babičky

Datum: 14.02.2007 20:59
 
Vnoučat je tu mraky. Rád bych viděl taky babičky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (15.02.2007 14:18)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 06.09.2007 23:05
     

    Kolik jsi naházela? Já to moc neumím, ale mám příležitost jen tak 2x do roka grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Babičky

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.09.2007 16:42
     
    Tak můj největší rekord je 179 a to je co říc.Jinak se omlouvám ,ale neměla jsem příležitost se dostat k počítači.Tak moje odpověd je pozdního rázu.Jinak díky za všimné.Na bowling chodím také jednou nebo dvakrát do roka.A musím říci,že mne vytáhla jedna z mých dcer.Bylo to super.-I když v Praze dost drahý,už jsem si našla bowling pro nás starší dostupný.A moc se těším ,protože dcera slíbila,že v nejblišší době jdeme opět.winking smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 03.10.2007 18:48
     
    vendy 3 narozeniny 033.jpg
    Babičky nějak jste to tady zabrzdily.Tak hezky se to tu rozjelo a teď ,aby se pomalu tato debata zahodila.NO to snad né.Posílejte fota se svýma rotelestma.Je to přece ,krásná zážitek i starost,ale to je náš ůděl.Nebojte se toho a ukažte jakou máte kuráž. please smiley
     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 04.10.2007 08:52
    Hodnocení fotografie "Babičky": 5
     
    Konečně rozumná žena! Správně, bábi!!!
     
  • Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 17.10.2007 11:18
     
    hpim4334.jpg
    Honzo tak tady jednu máš grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 17.10.2007 15:14
     
    Babči tak se nestydit a jděte do toho ať se nás natady objeví víc a víc a mužů jenom polovic.Snad se nenecháte prosit.A u jídla tak to se musí nechat jak nám všem chutná.mls smiley
     
  • Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 17.10.2007 15:23
     
    Hele balanclady ta vnucka je cela Tywinking smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 17.10.2007 15:32
     
    Díky za poklonu v to jsem snad ani nedoufala.Ta vnučka je přece jenom krásnějšší než já.love smiley tongue sticking out smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 29.10.2007 19:46
     
    A to je můj vnouček-brouček Denísek. Jak říká on - babiččino "Zjatíčko"
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 29.10.2007 20:10
     

    Dášo, to je krásnej kluksmiling smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 29.10.2007 22:04
     
    Babči tak se nebojte a snažte se samy prezentovat.A´ť je nás tady co nejvíce.S vnoučaty nebo bez nich ,lze se pokochat.Vždyť jsme všechny dost vitální.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 21.11.2007 08:30
     

    Příběh: Babička na cestách

    DNES 6:00

    Jitka Václavíková (72) ze Strupšína na Šumpersku je poněkud netradiční babičkou. Zatímco většina jiných žen jejího věku poletuje okolo vnoučat, navštěvuje kluby důchodců a opečovává malou zahrádku, paní Jitka jezdí poznávat svět. S batohem na zádech už procestovala nejednu evropskou i asijskou zemi.


    Na daleké a většinou i exotické výpravy se vydává minimálně jednou do roka. Nejraději jezdí na místa, která nejsou ještě příliš poznamenána nohou západního turisty. Největší radost proto měla z cestování po rumunském Banátu a ukrajinském Krymu.

    "Rumunsko i Ukrajina jsou úžasné země, lidé jsou tam milí a srdeční. Přestože je tam oproti našim poměrům obrovská bída, jsou všichni veselí a přátelští. Svůj úděl nesou srdnatě. Samotný Krym je různorodý a romantický. Ne nadarmo má přezdívku medaile na hrudi planety. V minulosti se zde střetávaly různé civilizace východu i Západu," přibližuje Krym strupšínská cestovatelka.


    Počůrali ji ukrajinští vojáci

    Stejně jako při ostatních cestách, ani při putování ukrajinským Krymem, neměla paní Jitka žádná zbytečná zavazadla. Mimo spacáku, několika triček, kalhot a ponožek, už vozí pouze zásobu sušených potravin a lžíci. Spává zásadně pod širákem. "Vždy se dá najít nějaké místečko, kam se lze trochu schovat a nerušeně spát," tvrdí statečná cestovatelka. Spaní pod širákem by nevyměnila za "pohodlí" stanu ani po kuriózní příhodě, která ji potkala právě na Ukrajině.

    "Spali jsme ještě s kamarádkou kousek od tábora mezi keři. Nad ránem k nám přiběhli vojáci, kteří zde měli rozcvičku, a šli si ulevit rovnou k našim keříčkům. Schoulily jsme se do svých spacáku a pak už jen poslouchaly, jak nás vojáci "sprchují." Naštěstí se daly spacáky vyprat v potoce a rychle osušit, takže mohly příští noc už opět sloužit svému účelu."

    Dramatické chvíle prožila také v Iránu, kde se mohlo přes nebezpečná území cestovat pouze v kolonách a za doprovodu ozbrojených sil. "Před vjezdem na nebezpečné území se muselo čekat, až na místo přijede více vozidel. Do každého z nich potom nastoupil jeden samopalník a na začátku a konci kolony jelo obrněné vozidlo. Tehdy jsem o tom moc nepřemýšlela, teprve doma mi došlo, že jsme asi byli ve velkém nebezpečí."

    O napětí nemívá při svých cestách Jitka Václavíková nouzi. Při návratu z albánských hor se řidiči jejich vozidla opili téměř do němoty a v tomto stavu jeli několik hodin se dvěma prázdnými pneumatikami po úzké cesti%

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 21.11.2007 15:30
     
    Anavi kde jsi se to dočetla,a ještě k tomu tak brzy ráno.Je to super.-Dokonce jedna 8O letá babíčka dělá průvodkyni v cestovce,která provozuje vyhlídky po městech českých a to je něco taky.thumbs down spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 21.11.2007 16:15
     
    balanclady: psali to na Atlasu winking smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 28.02.2008 00:31
     
    Evanko teprve jsem si všimla tvé pochvaly - díky . Myslím že všechna prezentovaná vnoučátka jsou krásná. Horší až povyrostou a začnou odmlouvat ...eye rolling smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.