čtvrtek 2. května, 15:19 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

100 let za vopicema...

Datum: 12.06.2008 19:31
 
Občas nevycházím z úžasu. Víte např., co jsou to ,,roztahováky´´? grinning smiley Dcera si je objednala...to si pište, že jsem se skoro lekla!!! grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 13.06.2008 01:04
     


    Blb napsal(a):
    Roztahovák nepotřebuju, jdu si koupit natahovák.

    ...na ponožky? winking smiley grinning smiley

    To víš, mládí v prd..i,...tak na co natahovák? grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: 100 let za vopicema...

     
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 13.06.2008 07:00
     

    Honzo,já spíš podepírák!

    JABRAKA

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 13.06.2008 07:06
     

    [www.crystal-service.com]

    konečně jsem našla ten "kmenový" odkaz winking smiley

     

    Do toho prodlužování penisu bych teda nešla!!! eye rolling smiley

    Zvětšování penisu bylo pro muže projevem plodnosti a mužnosti. Jejich ženy si partnery vybíraly podle délky jejich penisů (není to typické?!?). Při používání zátěží na jejich penisech po mnoho let Karamojog ze Severní Ugandy v Africe nebo Holy Sadhus z Indie dosáhli neuvěřitelné délky 45 cm (viz. Encyklopedia Britannica). Tyto prastaré národy neznaly vakuové pumpy, zázračné masti, tablety a nebo tajné byliny!Chtěli byste dosáhnout podobných rozměrů?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 13.06.2008 07:08
     

    Honzo, jabrako... ale pokud by vás to přesto zajímalo... winking smiley

    [www.andromedical.cz]

    (ale čumím, já bych fakt něčemu takovému nevěřila eye popping smiley eye rolling smiley )

     
  • Autor: sm30
    Status: začátečník

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 12.10.2008 23:17
     

    No fuj. Připadá mi to jak na Papui v Nové Guini. Ještě aby nezačli jíst také své předky...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 18.05.2010 11:15
     

    Tak to jsem se tu poučila. Nedávno jsem zírala na ucho jednomu mladíkovi a zkoumala, jestli je to díra nebo je v tom zrcátko a je to klips. Tak teď mám jasno. Tyhle nevratné změny provedené v mládí jsou později docela malér. Zašité to asi nebude vypadat zrona pěkně.grinning smiley Jo, co se v mládí naučíš (nebo co provedeš).... Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 00:52
     

    Monči, koupila si to nakonec a nosila? winking smiley

     
  • Status:

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 06:19
     

    No, nevím, co se bude nosit na nějakých 10 - 12 roků, ale jak mi malá přijde domů s takovou parádou, tak mě klepne eye rolling smiley grinning smiley . Piercing v uších beru, ale třeba na jazyku, v obočí a na jiných místech už se mi tak nelíbí, no a když si dá někdo "krúžek" do nosu, tak to už mi přijde jako "enom uvázat k hrantu"winking smiley ...viděla jsem variantu perlička, z perličky řetízek s přívěskama do ucha...děseye rolling smiley ...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 06:53
     

    To je jako když ti v mrazu a větru vylítne nudle grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 06:54
     


    Anavi napsal(a):

    Monči, koupila si to nakonec a nosila? winking smiley

    Jo, chvíli to zkusila...ale brzo toho naštěstí nechala a kde je konec roztahovákům... grinning smiley

     
  • Status:

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 07:11
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Majko, fúúúúj, ale ináč grinning smiley grinning smiley grinning smiley , výstižné grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Mono, a tys měla odvahu si neco takého do ucha dat eye popping smiley ?!!!!!!!! No na mňa by tu šecí hleděli jak na padlú z višně...skládám hold, si statečná žena!!!!!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 07:12
     

    Irčo...já né, proboha...to dcera!! grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 07:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Už sem sa leklagrinning smiley , no ale aj tak!!!!

     
  • Status:

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 07:14
     

    Holky moje zlatý, taky se mi mnoho věcí u mladých nelíbí, ale vždycky si vzpomenu na to jak můj tatínek řádil když jsem jako osmiletý kluk přišel domů ostříhán na ježka a naopak někdy v patnáci jsem chtěl mít vlasy jako beatlesáci. Můj syn už měl vlasy zelené, dlouhé i téměř dohola a já mu nikdy nic neřekl. Je to jeho život, bude ho prožívat ještě dlouho potom až se odeberu za kamarády do nebíčka, nebo do peklíčka. Tak má nárok na to aby si ho žil jak chce on. Jediný co mě vadí je jejich hlasité ducduc, které nazývají hudbou. Do sluchátek ať si perou třeba 120 decibel, ale když si to přehrávají na zahradě nebo v autě, je to už obtěžování jiných. Kruhy v nosu se mi sice nelíbí, ale je to čistě jejich věc.

     
  • Status:

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 15.12.2010 07:24
     

    Já to nikomu neberu, ať si se svojím tělem dělá každý co chce, jsem chtěla jenom vyjádřit moje pocity z toho, co mě první napadne, když někoho takto okrášleného uvidím....flower smiley flower smiley flower smiley smiling smiley winking smiley .

    Jsem si vzpomněla, jak mamka vykládala, jak sa stařenka ztekala a tehdy moju 17 letú tetu aj zbila, dyž si z první výplaty kúpila v obchodě podprsénku a šla v tem do kostela, nemyslete si, že enom v téj podprséncenono smiley , měla na tem pochopitelně lehulinko průsvitné šaty...to bylo ale tak nekdy v 50. rokoch...grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.