pátek 26. dubna, 10:08 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Zkušenosti s tajemnem

Datum: 13.01.2007 16:59
 
Máte někdo zkušenosti např. s vyvoláváním duchů? Je to záležitost, které se bojím, ale už jsem to taky vyzkoušela.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 05.02.2007 23:51
     

    Tak-kuk a mrk:

    Bola lichvárom v Patagónii.Pretože si myslím,že Patagonia nie práve zem zaslúbená finančným transakciám,tak som asi trela biedu,pretože v veku 54 rokov som umrela.Čo už može robiť lichvár v Patagónii? Že by som ožobračovala úbohých indiánov o ulovené tučniaky?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zkušenosti s tajemnem

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 12.04.2007 22:15
     
    8_2007obal.jpg

    Pěkné čtení i o tajemných a záhadných věcech nacházím v časopise Epocha - když jsem před čtrnácti dny měla setkání s dobrovolníky, tak jsme zjistili, že tento časopis čte několik z nás a nejvíce nás zaujala v jednom z minulých čísel reportáž o duchách zachycených na fotografiích. Před pár dny jsem si tento časopis dokonce předplatila, protože mám u nás docela problém jej na pultu sehnat.

     

    [www.rf-hobby.cz]

    [www.rf-hobby.cz]

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 13.04.2007 06:26
     

    dobrý server pěkné články.

    Jabraka

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 22.06.2007 21:17
     

    tak tohle mi přišlo od kámošky mailem, objevte svého nejstaršího předka grinning smiley

     

    [www.puvod.skladiste.net]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 22.06.2007 21:36
     
    Něco mezi nebem a zemí je, protože když zemřela manželovi maminka, byla s námi ještě i potom a dávala nám vědět, že je v tu dobu u nás. V té době k nám denně chodila na obědy moje maminka a když jsme nebyli v místnosti a babička přišla, zavolala nás smiling smiley. Potom, když zemřela i moje maminka, chodila taky a dávala nám vědět trošku jinak, abychom je rozeznali. - Konkrétně -měli jsme doma bezdrátový zvonek, který ovšem nebyl zapojený a tak ležel v kuchyni na polici i zvonek i ta druhá část, na kterou se zvoní. Tyto zvonky mají učitou melodii, kterou vyzvánějí a jen JEDNU a když přišla maminka manžela, byla ta melodie jiná a moje maminka měla zase melodii pozměněnou. Opakuji, že obě části zvonku ležely vedle sebe! Dokonce i psi se chovali jinak. Ovčanda vždycky vrtěla ocasem a byla celá usměvavá, když u nás byla moje mamainka. Ony se měly hodně rády. Tchýně se hodně ozývala, když jsme dělali změny v domě - zlobila se, neměla je ráda. Někdy i rozhýbala lustr (horní byt byl prázdný - původně její). Moje maminka nejdřív chodila denně, později jen když nás chtěla varovat nebo nás upozornit, že přijdou děti a tak. Pak, když se narodila vnoučata, tak zvnonění přestalo.
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 28.08.2007 23:18
     
    Nějak se tu ochladilo, brrr. confused smiley eye popping smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 30.08.2007 22:33
     
    Po přečtění některých žážitků mě také mrazí (smajlíkshusíkůží)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 31.08.2007 09:25
     
    Tak si představte, že začal manžel předělávat podkrovní pokojíček a jeho maminka zase chodí. Už u nás byla třikrát. Zvonek již nemáme, tak se po domě rozvine její zvláštní vůně, jaká byla, když s námi byla, ale už se nezlobí. Myslím, že se jí to líbí winking smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 31.08.2007 13:18
     

    S tímhle na mě nechoďtenono smiley

    Předtuchy, to jo, na ty jsem skoro přeborník. Jak začnu tušit, měli by mě zabít, většinou se něco semele. Ale tajemno mě míjí. Věřte - nevěřte považuju za ztrátu času, ale mám kamarádku, která si nenechá ujít ani jeden díl. A taky mi vyprávěla, že v domečku, který zdědili, po manželově matce, mívali občas návštěvu. Ona zase cítila bezpečně závan studeného vzduchu a iděla babiččin stín za oknem. To by mi muselo hrábnout, když v naší stoleté chaloupce bydlel hrobník a údajně si svou nebožku po smrti pár měsíců balzamoval ve sklepě (resp. krechtu), a pálil svíce, než se to provalilo. Je pravda, že cihly na stěnách byly jak navoskované, nešla na ně hodit ani omítka, tak nevím. Ale nikdo nás strašit nechodí. Teď mě napadá, jestli už jsem to sem nepsalaconfused smiley Pokud se opakuju, omlouvám se, to víte, stáří je mrcha a ten Němec je jak můj stínwinking smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 31.08.2007 13:58
     
    Ježíš,holky, nestrašte mě. Moje kolegyně věří na minulé životy a prý si vybereme komu se narodíme. Tak to bych musela být úplně pytlem praštěná, abych se chtěla narodit naší mámě. Nebo jsem v minulým životě musela být hromadnej vrah a narodila jsem se našim za trest.smiling smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 06.09.2007 22:35
     
    2.gif
    eye popping smiley Zkušenosti s tajemnem.Mohu říci ,že mne překvapila moje sestra,která umíral.Nikdy bych to od ní nečekala,ale musím říc,že tomu dost věřila.""Byla přesvědčena ,že se sem vrátí v převtělení nějakého živočicha,třeba psa nebo ptáka atd.Říkala já tě navštívím a ty to poznáš uvidíš,věřila tomu že její schránka ta bude pryč,ale její poslední dech z tohoto světa se dostane do úplně něčeho jiného.A nevím co si mám myslet neustále čekám,že se nějakým stylem objeví.Není to tajemné .
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 03.12.2007 17:54
     

    UF...asi som v "Debate o nicom..." trochu naburala vianocnu atmsferu opisom dnesneho hnusne pochmurneho dna u nas...takze sa mozno ani nebudete divit, ze som nakoniec skoncila tu...grinning smiley , (..i ked to nema nic spolocneho s duchmi)

    Nie som v podstate poverciva, ani " klasicky veriacia v nieco..." ...ale obcas mi neda neskonstatovat, ze existuje nieco , co sa sice podoba na nahodu...ale je to moc divne "nahodna" nahoda...smoking smiley ( mozno ti, co ma uz poznaju dlhsie,poznaju aj moje predchadzajuce opisy nahodcoffe smiley..takze pridavam dalsie dve..)

    I....pred 3 mes. bola u nas mesiac dcera s malym 1,5r. Danielkom...Tesne predtym som si kupila novy fotak , aby som pre nas taku vyznamnu udalost, zdokumentovala ! Moc som vsak toho nenafotila, lebo som nemala cas vychytat "muchy" pri foteni v interieri , ale ku koncu som "objavila" aspon vyhody nahravania videi ( este lepsia vec, lebo "zachytava" danu situaciu v pohybe i so zvukomlove smiley )..

    Natocila som viacere videa, ktore som potom napalovala na CD - moje PC zrovna neoplyva velkou pamatou a vela ulozenych videi ho dost spomalovalo. Ked som si isla dokupit CD , tak som sice kupila 2ks CD-RW, ale nepozornostou namiesto CD-R som domov dovlieka 5ksDVDgrinning smiley ( sahla som na policke vedlaaaaaa )...Nerobila som z toho problem, lebo mladi maju DVD napalovacku...

    Lenze v zapati - o par dni na to!!!! - som objavila , ze mam v pocitaci maly programcek na upravu videi ( sucast WindowsXP - to mam toto PC 2,5r. a nikdy som si tento program nevsimla!..priznam sa, ze fakt niektore SW ani neviem naco su...stydlin smiley ) Prisla som na to, a ze je to uplne jednoduchy SW a daju sa s nim robit celkom zaujimave veci ..a tak sa tomu mozem pripadne venovat trochu viac!! Rodina hned zacala do mna hucat, ze sa mi zide DVD- napalovacka..a dtto aj kamos, ktory mi mal prist trochu zreparovat PC ...lebo pri videach CD uz nepostacuju a DVD je "nevyhnutnost"winking smiley ....

    .. zaujimava zhoda okolnosti : novy fotak s lepsimi moznostami nahravat videa( oproti staremu - ktory mi syn pred par mesiacmi stratil) , omylom zakupene DVD, "nahodou" objaveny program na upravu videi - vysledok novy fotak - DVD napalovacka a ucim sa pracovat s videami smiling smiley ( vcera som nahrala par zaberov z oslav 84-tych narodenin mojho ocka..).

     

    II.. este z minuleho tyzdna..Manzel zacal uzivat pred nejakou dobou jeden liek vo forme naplasti, ucinky celkom thumbs down ...ale zrazu zacal mat koznu reakciu a po kazdej naplasti mu ostavaju skarede zacervenale bolestive miesta, ktore pretrvavaju niekolko dni ...a vyzera to, ze tie naplasti bude musiet prestat pouzivat .

    Minuly stvrtok vecer ma zrazu napadlo, ze co tak skusit na tie miesta aplikovat stavu z aloe- mam rastlinku, ktoru som dostala pred rokom od kamosky. Pozriet si o tom nieco na nete som vsak nemohla, lebo PC som nemala doma a doniesli mi ho az v piatok po obede- preinstalovany i s novou napalovackou..

    Tou "nahodou" je, ze v piatok rano!! som kupila decembrove cislo Zahradkara ...a tam je prave uverejneny clanok o pestovani a uzivani aloe..

    To aloe trochu ucinkuje, reakciu fakt zmiernuje, lenze by to chcelo aplikovat asi pravidelne a ja mam len malu rastlinku - skusime nieco podobne pozhanat v lekarni.

    coffe smiley ...tak som sa zase trochu rozpisala..hihi,kava uz davno vypita...

     
  • Autor: Taura
    Status: začátečník

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 27.12.2007 10:39
     

    Jé, tak to já jsem zcela přesvědčena o tom, že to funguje. smiling smiley

     

    Dělám astrologii, tak to považuji za samozřejmé.

     

    Taky jsem vyrůstala v hluboké totalitě, ale tohle musí být už v člověku, to se nedá naučit, ta schopnost věřit, nebo spíš vědět.

     

    Duchy jsem vyvolávala jako dítě mnohokrát, a už bych to NIKDY NEUDĚLALA! Nikdy. Stejně tak se pouštět do magie jen tak ze zvědavosti je hodně nebezpečné.

     

    O některých svých zážitcích "z minula" vím, vybavily se mi spontánně, obvykle během nějakých vypjatých situací, kdy jsem si uvědomila, že reaguji nepřiměřeně, a nechápala jsem zprvu proč.

    Už taky vím, proč mě přitahuje (a zároveň děsí) středověk, proč tak emotivně prožívám "obyčejné" rytířské bitvy v TV nebo rekonstrukce bitev na hradech šermířskými soubory...

    Taky už vím, proč mě přitahuje konkrétně 15. století ve Francii, ač mi dějepis ve škole nikdy nešel... eye popping smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 27.12.2007 20:16
     
    Tak jsem byla kuchař na Bali a dožila se 47 let.Škoda,že mi nic moc z kuchařského umu nezůstalo.A strašit tu budu do 11.11. 2040
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s tajemnem

    Datum: 27.12.2007 21:07
     

    smoking smiley niekde este mam odlozenu "vestecku gulu"(stiahnutu z netu) - podla nej som bola v stredoveku tanecnica v Palestine...a predstavte si, ze ako dieta som chodila na balet...a pred osmimi rokmi dokonca na hodiny arabskeho tancaspinning smiley sticking its tongue out (to ma zlakali baby z prace, lebo som mavala velke problemy s ramenom, ze som nemohla zdvihnut ruku - lieky nepomahali...ale tam som to krasne rozhybala a viac sa to nevratilo)..

    Taura - to co opisujes so stredovekom, tak ja mam s mohutnymi stromami ...a hlbokymi starymi lesmi..desia ma a zaroven pritahuju..( prirodu milujem-boli sme fanaticky turisti, ktori kazdu volnu chvilu travili slapanim po kopcoch ...)..Stale sa mi vracia zvlast jeden "konkretny" obraz...ale aj tak by som nechcela "zistit" tu tzv. minulost - takisto ani buducnostgrinning smiley..

    O mnohych tychto veciach si obcas so zaujmom nieco precitam, ale "nic viac"...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.