pátek 26. dubna, 13:02 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Sudy na dešťovou vodu

Datum: 13.05.2020 14:54
 

Máte někdo sudy na dešťovku napojené přímo na svod? Potřebuji něco takového realizovat.

Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti s těmi hadicemi, co se napojují přímo do okapu a jestli nemáte někdo hranatý úzký sud.Potřebuji vedle něj procházet a otvírat vrátka,takže kulatý na 200 l se tam rozhodně nevejde.

Díky za případné zkušenosti.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (13.05.2020 14:54)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 17.06.2022 18:41
     



    kordula napsal(a):



    jaja99 napsal(a):

    Zkus nějaké těsnění co máte doma, to není raketová věda. Nebo zajdi do železářství pořadí ti.

    ...... . Těsnění máme, ale kde mám zaruční list, to je nyní hlavní problém angry smiley Ani tady na Weku nepoznám, kdy asi jsem ho objednala, určitě jsem se tady chlubila, že už je doma eye rolling smiley

    Už vím jak to bylo, fakturu / záruční list , mě poslali na " seznam " a ten mě někdo napadl,....tak mám nový a je to nedohledatelné....asi angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sudy na dešťovou vodu

     
     
  • Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 18.06.2022 07:35
     

    Kordul, přiznám se, že jestli je to jen těsnění neřešila bych a těsnění tam dala nové. Než se někde dohadovat.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 18.06.2022 08:27
     



    jaja99 napsal(a):

    Kordul, přiznám se, že jestli je to jen těsnění neřešila bych a těsnění tam dala nové. Než se někde dohadovat.

    ...... eye rolling smileyto je jasný, těsnění už mám xx kusů i když ne to jaké potřebuju, to zkusím upravit,odpoledne vyzkouším, mě štve, že jsem si nenechala vytistkout záručák , prostě ho nenajdu angry smiley 

     
  • Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 18.06.2022 10:32
     

    Kordulko, myslím, že na těsnění by se záruka stejně nevztahovala a jinak to už bude nějaký pátek, všem nám funguje bezproblémově, takže to bez záručáku vydržíš.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 18.06.2022 11:33
     
    287914838_3197729123832359_145397508760232883_n.jpg



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, myslím, že na těsnění by se záruka stejně nevztahovala a jinak to už bude nějaký pátek, všem nám funguje bezproblémově, takže to bez záručáku vydržíš.

    uvidím, tady ta voda stříká na všechny strany , jen ne kuda má......nechci záruku na těsnění, eye rolling smiley jen ho nemůžu sehnat, musím to vzít domů a zkusit přímo v kovomatě

     
  • Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 18.06.2022 13:01
     

    Kordulko, nedělal ti s tím někdo něco? Je to divný.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 18.06.2022 20:08
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, nedělal ti s tím někdo něco? Je to divný.

    Určitě, se to přece nevypařilo angry smiley Kordula si poradila, nějaké těsnění jsem ostříhala nůžkama na manikýru a dobrý thumbs down V pohodě a s radostí jsem si přečerpala sudy, postříkala fuchsie, love smiley to jsem tedy měla kliku thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 19.06.2022 07:00
     

    To se ti v tom někdo hrabal, důvod sice nechápu a těsnění asi vypadlo. Hlavně, že to máš v pořádku. Je to dobrý pomocník. Šikovná holka. thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 06.08.2023 11:02
     

    V Mountfieldu mají aku čerpadlo do sudu. Jdu ho omrknout asi si ho koupím.

    Tak nic, ono je na elektřinu. sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (06.08.2023 16:42)
     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Sudy na dešťovou vodu

    Datum: 06.08.2023 15:11
     
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.