sobota 27. dubna, 00:57 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Benja1
Status: začátečník

Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

Datum: 07.08.2006 14:31
 
Také s přibývajícími roky více a více lpíte na věcech, které vám připomínají mládí a dětství? Dávám si do pořádku jeden málo využívaný pokojík. Sama jsem zvědavá, co z něj nakonec bude....takový mišmaš. Něco jako pracovna, ale hlavně místo pro takovéhle věci, třeba i ty kýče....prostě pro věci, ke kterým jsem měla nějaký zvláštní vztah. Také si chci dát na zeď spoustu zasklených starých fotek mých předků atd...Místo tam mám už i pro gramo a starý kotoučák...Je mi fuk, jestli to bude k sobě laditspinning smiley sticking its tongue out
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 14:50
     

    Já mám zatím kýčovník ve vitríně, je tam pár blbostí, které jsem od někoho dostala a nechci je vyhodit. Ta místnůstka by se mi také líbila. Zatím mám slíbenou ,,kuřárnu či společenskou místnost či vinárničku´´, kterou si budu doufám zařizovat z větší části sama.

    Schovávám si šary z bruslení (nevím, proč) a triko, které jsem vyfasovala. Je už roztrhané, malé, ale já v něm občas spím.winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 15:25
     
    Já si schovávam staré šaty-čo som v nich vypadala neodolatelne,úchvatne a prevelice atraktívne.Žial už sa do nich nevojdem,takže sú takou nemou výčitkou.Nemám to srdce ich vyhodiť,čo ako by som náhodou našla nejakú zaručenú dietu ? grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: alika
    Status: začátečník

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 16:44
     

    Ještě před stěhováním jsem měla schované jedny plesové šaty. Asi jsou v čudu.sad smiley  Když jsem byla mladá, tak se fakt chodilo na plesy.winking smiley

    Jinak mám vzpomínek plno: nějaké z dovolených¨, trikoloru z r.1968, kterou jsme nosili na šatech,první kytičku od manžela. Taky mám dvě stoleté, zdobené kraslice. A tak.winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 17:33
     

    Taky si schovávám spoustu neužitečných věcí.

    Starými fotkami počínaje,přes leckteré blbinky,coby dárky až po svatební šaty,do kterých se mimochodem ještě vejdu,ale sotva kdy ještě použiju.chichichigrinning smiley

     
  • Autor: alika
    Status: začátečník

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 18:19
     
    Nikdy neříkej nikdy Hespo.grinning smiley 
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 18:36
     
    Já si neschovávám téměř nic, ale máme s mužem každý krabici, ve kterých jsou naše dopisy, co jsme si psali za svobodna. Každý něco přes 300 kousků. Tohle až jednou objeví naše pravnoučata...
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 18:37
     
    Já vím,ale už mám svý pohodlí,k čemu chlapa natož vdavky. grinning smiley
     
  • Autor: alika
    Status: začátečník

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 07.08.2006 19:59
     

    Teď mě napadlo, při stěhování si syn odvezl právě takové prastaré gramo s "troubou", praprastarý fotoaparát, tomu se nedá říkat foťák a dcera si vzala mohutný stroj na oloupání jedné hrušky.grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 20.07.2007 17:24
     

    Já mám v krabičce ve sklepě pár krámů,opravdu blbostí...třeba vstupenky z nějakejch koncertů,nějaké tretky od prvních školních lásek...pár starejch mincí.Taky půlbon a východoněmecké marky,to už je taky historie.Jinak ani nic neskladuju,co neplní účel to letí...Taky mám několik fotek a plakátů s podpisama a věnováním od Jirky Schelingera...To byl můj favorit,sjezdila jsem hodně jeho koncertů a akcí.Jo a všechny jeho klasické desky..ty stále mám uklizený.Dál mě nic nenapadá,ale asi by se nějaká drobnost našla..

    Vlastně nám dopisy od dědy a babičky.Děda měl nádherné písmo,písmenko jak písmenko psané krasopisem.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Staré věci - nostalgická vzpomínka na mládí a dětství

    Datum: 20.07.2007 19:04
     
    kopie 2007-06-18 009.jpg

    Ja nie som zrovna romanticky zalozeny typ, ktory odklada veci do suplika, aby mohol s nostalgiou spominat....Najradsej mam upratany stol...hihi, aj skrine radsej poloprazdne ako preplnene...A tak raz za cas robim najazdy po vsetkych skriniach, polickach....a triedim... a celkom s pozitkom vyhadzujem "nepotrebne" veci..(ale bez asistencie mojho milovaneho, lebo ten je presny opak... ten si vsetkeho "vazi", nie ako ja...smoking smiley

    Ale predsa nieco aj ja opatrujem v tom najspodnejsom supliku...basnicku, co som dostala v 4tr. od spoluziaka, prvu ...hihi....asi aj jedinu pohladnicu od manzela...a hlavne prve malovane obrazky deti....a potom dlhooooooo nic a teraz pribudli Matkove-vnukove vytvory...

    ... jednou uchylkou som vsak vzdy trpela - to boli topanky..Na tie som bola vzdy zatazena a mavala som vzdy kopec topanok- aby farebne ladili ku roznemu obleceniu...Ale aj to som si velmi skoro uvedomila, ze je zbytocne nejake odkladat, nikdy sa moda nevrati tak, aby boli znovu nositelne...takze tiez isli po nejakom case prec..Dnes uz moj botnik sa zredukoval na par univerzalnych...ved aj naco..spinning smiley sticking its tongue out .

    Hihi, ale "jedny" predsa mam stale odlozene - cierne lakovky na 11cm podpadkoch , co som si kupila v Budapesti asi pred 25r...the finger smiley ..Sice ich obujem, ale....chodit by som v nich uz nedokazala...a to som ich vtedy bezne nosila aj do prace....Takze ani neviem, preco ich este stale mam................

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.