pátek 26. dubna, 07:54 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Smažený sýr

Datum: 10.10.2006 18:13
 
Miluju ho, ale!!! Strašně mi leze na nervy, když mi při smažení začne vytékat...asi to všichni znáte. Máte na to nějaké fígle? Já obaluju dvakrát, sýr má pokojovou teplotu...a stejně zmetek občas vyteče. Taky asi záleží na druhu sýra...confused smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Smažený sýr

    Datum: 05.12.2007 19:12
     
    Holky já si co nejvíc usnadňuju práci...proto ty nápady... grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Smažený sýr

     
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Smažený sýr

    Datum: 06.12.2007 17:01
     
    Už jsi to Lado vyzkoušela?
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 12.01.2008 20:49
     
    Libi ten nesmažený smažák se mi líbí - móóóc , to bude můj hit , nerada obaluju a taky mi přijde líto když to pak teče po pánvi a z těch hrníčků to má i hezký tvar - no prostě boží. thumbs down
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Smažený sýr

    Datum: 12.01.2008 21:00
     
    Dášo, koukám, že tě honí mlsná , co? Ten recept na "nesmažák" je suprthumbs down
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 14.01.2008 22:44
     

    Evana napsal(a): ------------------------------------------------------- > Dášo, koukám, že tě honí mlsná , co? Ten recept > na "nesmažák" je supr

     

    Evanko ty jsi na to kápla. Honí mne a to asi pětadvacethodin denněconfused smiley Proto vypadám jak vypadám sad smiley grinning smiley grinning smiley Co naplat.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    alena frouzová

    Re: Smažený sýr

    Datum: 27.06.2008 23:22
     

    ted jsem si našla ten tvůj recept a hned zítra ho vyzkoušímmls smiley alča2

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.04.2009 16:13
     

    Já si sýr v hospodách nedávám právě proto, že mívají většinou ten obalený a zmražený. Asi bývá i špatně uskladněný a pak nestojí za nic. Já mám taky hospodu, tak tam si sýr dám, protože vím, že je čerstvě obalený. Používáme eidam s 30% tuku. Ta strouhanka se na něj musí hodně přimáčknout, když se mi nelíbí, tak ho radši obalím ještě jednou a pak šup s ním do fritézy. A ostatní sýry (uzený eidam, nivu, hermelín, olomoucké tvarůžky) po obalení namočím znovu do vajíčka. Vajíčko se srazí a sýr nevyteče. To ale dělám na pánvi, ve friťáku se udělají z vajíčka "třásně". Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (08.09.2009 01:45)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 03.04.2009 22:24
     

    víte co je dobrý? na to jsem úplně zapomněla, ale jak vás tady čtu, hned mi to vyskočilo z hardu grinning smiley grinning smiley grinning smiley... rozklepnete vajíčko a do toho nastrouháte tolik sýra, až je z toho taková hustější hmota, ze které se dají dělat kuličky.... naděláte kuličky, ty vyválíte ve strouhance a osmažíte na oleji..... je to fakt moc dobrý, nadýchaný, sýrový..... neroztékají se yawning smiley)))

     
  • Status:

    Re: Smažený sýr

    Datum: 05.04.2009 11:16
     

    Zrovna včera jsem ho dělala. Taky obaluju dvakrát. Předtím v mléce nenamáčím, ale rozkvedlaný vajíčko jím naředím. A v mrazáku byly taky na chvilku. smiling smiley Ale už je zase dlouho dělat nebudu, mně ty obalovaný jídla nebavěj, resp. to obalování. smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sýrař

    Re: Smažený sýr

    Datum: 28.03.2010 10:05
     

    je lepší udělat z mouky a vejce polohusté těstíčko a vněm sýr namočit a pak do struhanky!a když se dává sýr smažit tak musí být celý ponořen ve fritéze thumbs down.Pokud bude sýr jen ze spodu smažen,tak se úplně jasně začne po krajích roztékat,protože se nespevní zasmažením na pevnou krustu mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 28.03.2010 10:50
     

    Nedělejte mi chutě! nono smiley Smažáka jsem neměla ani nepamatuju! mls smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.