pondělí 29. dubna, 09:57 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Smažený sýr

Datum: 10.10.2006 18:13
 
Miluju ho, ale!!! Strašně mi leze na nervy, když mi při smažení začne vytékat...asi to všichni znáte. Máte na to nějaké fígle? Já obaluju dvakrát, sýr má pokojovou teplotu...a stejně zmetek občas vyteče. Taky asi záleží na druhu sýra...confused smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 17:59
     

    gaga, nejíst SYROVÉ, lepší jsou SÝROVÉ!!! winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Smažený sýr

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:00
     
    Mončo, u nás vedou bohužel smažené brambory. To spočívá v tom, že oloupu obrovskou mísu brambor, nakrájím je na tenké plátky (nebo krájí manžel, ten krájí totiž supertenké smiling smiley a to je lepší) a hodím do friťáku. Jsou krásně křupavé a s tatarkou se toho dá sníst kilo. Ale pak už si člověk může lehnout akorát na gauč, nic jinýho dělat nejde winking smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:06
     
    Anavi,díky za raduwinking smiley Zítra jdu na oslavu,tak vařit nemusím.Huráááásmoking smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:39
     
    ..raz v trolejbuse som si vypocula debatu jedneho pana a pani, ktori sa bavili o vyprazanom syre...On jej radil, ze najskor sa ma syr namocit na mlieka a az potom obalovat, ze takto sa neroztecie..confused smiley ..Ja sa priznam, ze syr robievam len vynimocne( kvoli mojmu zlcniku), ale naozaj mi nevytecie...lenze je pravda, ze asi vela zalezi aj na kvalite, eidam a eidam nie vzdy su to iste..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:42
     
    Keria, mě se, bohužel, párkrát stalo (jak už psal někdo výše), že vytekl takovým způsobem, že opravdu zbyla jen ta strouhanka a okolo bylo takové polotekuté "nic" sad smileythumbs up (a to se jednalo o sýr označený "smažák")
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:43
     

    Keria...tak mléko, jo?! eye popping smiley To schválně zkusím.

    já už to dělám tak, že smažím velmi zprudka a když má tendenci téct, přendám ho do vyhřáté trouby a nechám ,,dojít´´.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:44
     
    Moni, sakra, ty už seš taky profík! winking smiley thumbs down
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:49
     
    Anavi...kdybych byla profík, tak mi neteče. (sýr). grinning smiley
     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:52
     

    Holky,tak ho obalte v dvouobalu a šup s ním do mrazničky,třeba na dvě hoďky.Nevyteče,dělám to tak stále.smoking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Smažený sýr

    Datum: 02.11.2007 18:52
     
    smoking smiley ...noooo...uvidte, ci to mlieko funguje...grinning smiley prinajhorsom budete tam kde ste boli..vyprazanej struhankovej placke...Hihi, tak na mna potom nenadavajte, naozaj syr robievam raz za uhorsky rok ..mls smileyale casto ho pridavam do roznych zmesi ( to so uz spominala...zelinenove karbonatky- vyborne su sojove, miesane zeleninovo-masove, hubove...atd...ked uz utok na moje travnie, tak radsej si to spestrim takymito zmesami..)
     
  • Autor: frog.o
    Status: začátečník

    Re: Smažený sýr

    Datum: 03.11.2007 07:10
     
    smažený sýr zbožňuji! bohužel si ho dávám jen někde v hospodě, jelikož doma to vždy dopadne tak že vyteče! a to jsem si myslel že jen mě, haha! tak jsem se ptal kamaráda, který vaří v hospodě a ten mi řek, že používají jiný druh sýra, určený ke smažení. tak na něj chodím dál do putyky. tak mě napadá, jestli to neřekl, aby měl větší tržbu??grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Smažený sýr

    Datum: 03.11.2007 07:58
     
    tak o tom nepochybujgrinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    konvalinkaa

    Re: Smažený sýr

    Datum: 03.11.2007 17:16
     

    Jsem zaměstnaná v jedné restauraci,kde vytvářím kalkulace pokrmů a něco o tom tedy vím. Smažák je tam dělán pro personál. Žádné mrazení před smažením se nedělá, na to není čas. Sýr se opravdu namočí do mléka, jak už tady bylo psáno. Pak se normálně obalí v trojobalu , ve strouhance 2x a bohužel se smaží ve fritéze, na vysokou teplotu. Je to opravdu jen tak na 3 min. Nerozteče se nikdy. Ale obecná rada =NEKUPOVAT SÝR NETUČNÝ. Když už volíte nezdravý smažák, tak dokonale. winking smiley

     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Smažený sýr

    Datum: 04.11.2007 19:42
     
    Konvalinko,a jak dlouho v tom mléce?smiling smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Smažený sýr

    Datum: 05.11.2007 21:36
     

    Konvalinko..mléko slyším prvně dík za radu...Jinak kupuju čtyřicítku a obaluju dvakrát ,nestává se,že by tekl...fakt kupuju jen prověřený sýr. Jednou jsem si naběhla a to bylo něco děsného...nestačila jsem zírat...

    eye popping smiley ,ale co s tím smažit se ho normálně nedalo a...Udělala jsem teda "trhanec", nastrouhala kus salámu na hrubo a cibuli nakrájela na kolečka hodila to nejdřív na pánev. K tomu dala smažit sýr,jak začal týct,což bylo okamžitě...,tak jsem ho tak potrhala a smíchala vše dohronady...byly z toho takové tvarem nevzhledné ale chuti výborné placky... grinning smiley A pochopitelně jsem neříkala,že je to smažák.. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.