sobota 27. dubna, 07:05 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: jaxi
Status:

Shrnutí praktických rad stravování podle LK

Datum: 12.11.2009 13:35
 

Praktické rady vypsané z knížek LK. Prosím, vpisujte jen praktické rady, diskuze je jinde flower smiley

 

...je třeba položit otázku sám sobě: Mám hlad? A je docela jednoduché si na ni odpovědět.

Když ANO, tak se trošku něčeho najím, když jím pomalu - stihnu zaznamenat ten pocit, když už mám dost, a tak prostě nepokračuju.

No a když hlad nemám, tak i kdyby se kolem mě dělo cokoliv, tak prostě nejím. Je to v podstatě velmi jednoduché, ale zároveň i komplikované v tom smyslu, že se necháváme nutit, strhnout se situacemi a neposloucháme hlas svého těla,

když se tohleto naučíme - podle názoru LK - máme vyhráno.

První týden - se vám může zdát, že sníte poměrně hodně, ale to pomine, pokud budete skutečně naslouchat hlasu svého těla.

Druhý týden - už budete jíst méně, třetí týden možná ještě méně, a pak vám bude stačit úplný průměr nebo minimum.

 

Jak dlouho se na dietě hubne, není vpodstatě důležité, protože tahle dieta má nejenom hubnoucí efekt, ale naučí vás i novému stylu stravování. Je to svým způsobem druh nového životního stylu stravování.

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil jaxi (12.11.2009 19:37)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Rozinky

    Datum: 08.05.2010 13:22
     

    Sušené ovoce - mlsat pouze při nejvolnějším grafu ve zvířátkách . Jinak mlsat pouze v kytičkách.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rozinky

     
     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Žvýkačky

    Datum: 11.05.2010 21:10
     

    bez cukru - jsou v pohodě

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Červená řepa

    Datum: 11.05.2010 21:13
     

    - zelenina - jíst při zvířátkách a při kytičkách pouze v kombinaci se zeleninou.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: TUK ZLATÁ HANÁ

    Datum: 03.06.2010 17:42
     

    NE! Je pomotaný!

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Instantní polévky

    Datum: 03.06.2010 17:49
     

    Se můžou,při kytičkách - pokud do nich není přimíchaná "zvířátková" složka. Obsahují-li škrob - ta troška se rozloží.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaxi (03.06.2010 17:49)
     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 12.06.2010 12:50
     

    Lenka Kořínková ve svých grafech uvádí, že v kytičkách lze mouku - světlou i tmavou. Ty píšeš, že světlou ne. Někdy mně přijde, že některé přispívající - radící jsou "přísnější" než autorka. tongue sticking out smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil nova (12.06.2010 13:22)
     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 12.06.2010 12:58
     

    Prosím o radu - kde najdu recept na "bramborový"salát z cukety - v receptech 1 - 2 - 3 -4 ? Je jich tolik, že bych to asi hledala celý den. Neznáte někdo bližší určení?

     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 12.06.2010 13:12
     

    Tyto rady jsou moc fajn. Hlavně pro začínající dělenky. Narazila jsem na ně až dnes a moc se mně líbí. Díky. thumbs down

     
  • Status:

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 12.06.2010 13:38
     

    NOVA---v receptech str.11 koukni.flower smiley

     
  • Autor: nova
    Status: nováček

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 13.06.2010 20:29
     

    Děkuji . smiling smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 13.06.2010 22:22
     

    NOVA - prosím, neber si to ve zlém, ale na všechno co Tě trápí ohledně "dělenky" a chceš si o tom popovídat - je v rubrice DĚLENÁ STRAVA č.4 - tam směřuj všechny své dotazy, tuto rubriku, nechme, prosím čistou - pro lepší orientaci pro všechny ostatní.

    Alééé za pochvalu díky!

    Vstup do Diskuze ( rozklikni Diskuze 18 ) a najdi Dělená strava LK č.4. na všechno Ti tam rády odpovíme...

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Rostlinný tuk

    Datum: 14.06.2010 20:45
     

    Neutrál - může se tedy i se zvířátky.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Cibule a česnek

    Datum: 14.06.2010 20:46
     

    Používáme jako neutrál

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dresink od firmy Špak

    Datum: 14.06.2010 20:57
     

    Romča: Prosím Tě,koupila jsem pár dresinků k masíčku,ale to složení mě mate,porad mi cukr se i v dresinkách rozloží?Mám od firmy Špak dresink s jogurtem,pitná voda,cukr,tvaroh,sýr,ocet,sul,sušené mléko,koření k dochucení-fermentovaná soja?,rajč.protlak,jabl.štáva,obsahuje-mléčné bílkoviny,laktozu,soju a celer.

     

    Bublinka: akurat som otvorila Korinkovu a tam je napisane ze ked mas slane alebo kysle vyrobky, tak tam sa ten cukor rozlozi, tak ze sa moze.

    K tomuto- obsahuje laktozu, soju a celer-to je informacia pre alergikou, zrejme v tom zavode vyrabaju aj taketo veci, takze tam ta alergenna zlozka moze byt, inak pre SPLK je to v poriadku podla mna.

    Fermentovana soja-to bude nieco ako sojova omacka-tiez v poriadku

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Corny linea - kytičky

    Datum: 14.06.2010 21:00
     

    Složení: sladidlo maltitolový sirup, pražené obilné vločky, mouka, kukuřičné lupínky, lískové oříšky, pražené sekané lískovbé oříšky, kokosové vločky, kokosový tuk, stabilizátor glycerol, jedlá sůl, ječný slad, emulgátor slunečnicový lecitin - kytičky

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.