úterý 4. října, 15:52 Svátek má František
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: PavlaHr
Status: nováček

Pohádky před spaním

Datum: 06.08.2016 18:39

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. Chtěla jsem vytvořit něco, z čeho bych mohla mít dobrý pocit a protože mám k dětem hodně blízko, rozhodla jsem se namluvit svou knížku. Budu ráda za každého kdo mi napíše jak se pohádky vašim nejmenším líbily, popř za sdílení, aby se dostaly k co největšímu počtu dětí a mělo smysl s nimi pokračovat. Zatím mám hotové tři díly smiling smiley Momentálně pracuju na čtvrtém. Přeju hezký poslech smiling smiley smiling smiley smiling smiley

[www.youtube.com]

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil PavlaHr (06.08.2016 19:51)

Podobné příspěvky
Diskuze: Kavárna pro rodiče s dětmi -.. Zaměstnavatel nedává výplatu.. Smutnice a přesazení rostlin

Dávejte tipy, co by v takové kavárně, kam se nemusí bát přijít matka s dítětem nemělo chybět.Já to odstartuju, ať máte představu, o co mi jde. Takže b

Autor: Majka - 30.03.2007 18:32
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Tak už jsem zase v háji. Dnes jsem už dost naštvaná, protože jsem ještě nedostala srpnové peníze. A nevím, fakt nevím, co dělat. Normální by asi bylo

Autor: sm30 - 14.10.2008 17:59
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 9

Dobrý den, nemohu nějak vychytat smutnice prostřednictvím žlutých lepítek a navíc mi přijde, že jsem květiny i přes vedra dost přemokřila (smutnice mě

Autor: MarieB - 29.07.2012 14:26
Rubrika: Pokojové květiny - Komentářů: 6
Blog: Druhý nejlepší v očích Rakuš.. THAJSKO 2015 - 5.pokračování VIETNAM 2017 - Hoi An

To je Nassfeld. Jedno z největších a nejčastěji navštěvovaných lyžařských středisek Rakouska. Tento Korutanský král jím byl korunován právem. Všechno

Autor: rejnok - 01.10.2011 21:41
Rubrika: Rakousko - Komentářů: 0

Po noclehu v Chiang Rai pokračuje naše putování severem Thajska až na samé hranice. Tato oblast se nazývá Zlatý trojúhelník. Sbíhají se tu hranice Tha

Autor: SPIKE - 25.11.2016 11:02
Rubrika: Thajsko - Komentářů: 0

VIETNAM 2017 - Hoi An 4.pokračování   Vlakem jsme přijeli do Danangu, ale nocleh jsme měli o kousek dál v Hoi An, opět v příjemném

Autor: SPIKE - 10.02.2018 22:07
Rubrika: Vietnam - Komentářů: 1
Galerie: nejlepší je vodička. Jaro už je tadýýýý !!! Na skok v Č.Krumlově
  nejlepší je vodička.
Autor: jabraka - 03.11.2007 07:40
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 6
Jaro už je tadýýýý !!!
Autor: carlos - 20.02.2016 17:35
Rubrika: Morava - Komentářů: 9
Na skok v Č.Krumlově
Autor: Pinka - 15.05.2016 10:02
Rubrika: Jižní Čechy - Komentářů: 6
Adresář: http://www.arpuska.net http://www.koureni.biz/ http://cestujlevne.com

Pro všechny koňáky...kromě jiného je tam galerie nádherných fotek,které jsou stále doplňovány...Kochejte se fakt paráda.

Autor: LadaB - 17.06.2007 09:14
Rubrika: Koně - Komentářů: 0

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Chtěli byste cestovat? Sháníte informace, inspiraci nebo chcete ušetřit? Podívejte se na stránky www.CestujLevne.com Každý den přinášíme zajímavé tip

Autor: cestujlevne.com - 13.06.2012 20:32
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.