pátek 30. července, 15:19 Svátek má Bořivoj
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: PavlaHr
Status: nováček

Pohádky před spaním

Datum: 06.08.2016 18:39

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. Chtěla jsem vytvořit něco, z čeho bych mohla mít dobrý pocit a protože mám k dětem hodně blízko, rozhodla jsem se namluvit svou knížku. Budu ráda za každého kdo mi napíše jak se pohádky vašim nejmenším líbily, popř za sdílení, aby se dostaly k co největšímu počtu dětí a mělo smysl s nimi pokračovat. Zatím mám hotové tři díly smiling smiley Momentálně pracuju na čtvrtém. Přeju hezký poslech smiling smiley smiling smiley smiling smiley

[www.youtube.com]

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil PavlaHr (06.08.2016 19:51)

Podobné příspěvky
Diskuze: Letištní slovníček noční světýlko GRAFY PRO ZAČÍNAJÍCI S DĚLEN..

Našla jsem velmi užitečný slovník pro cestování letadlem: http://www.zkratkaletenky.cz/clanky/slovnik/19/

Autor: Viv - 10.01.2008 15:32
Rubrika: Tipy na dovolenou - Komentářů: 5

Máte v dětském pokojíčku nějaké světýlko, které si prcek umí sám rozsvítit a zhasnout, když jde v noci na záchod? Nebo máte nějaké, které svítí pořád

Autor: Mona - 09.11.2008 13:14
Rubrika: Prckové - Komentářů: 27

základní pravidla LK Datum: 11.05.2009 16:02   SKUPINA ROSTLINNÁBrambory, rýže (všechny druhy), bezvaječné těstoviny, knedlíky v prášku, m

Autor: delfinka - 16.10.2009 17:25
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 7
Blog: Liško, chceš panáka? UGANDA 2012 - moje cesta za .. VIETNAM 2017 - Nha Trang

Liško, chceš panáka? Tato věta zněla v denním baru starého hotelu Palace na rohu Jindřišské a Panské dost často. Stejně jako „Liško, koupíš mi panáka

Autor: Blb - 07.05.2011 11:53
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 9

Den první - neděle   Výlet do Ugandy pro mě začal v sobotu 1.12. 2012 ráno v 6, kdy nás vyzvedlo auto v hotelu v Brně a odjížděli jsme směr Víd

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:41
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1

VIETNAM 2017 - Nha Trang 3.pokračování   Pokračujeme v cestě podél pobřeží k severu Vietnamu. Cílem naší cesty je město

Autor: SPIKE - 09.02.2018 10:04
Rubrika: Vietnam - Komentářů: 1
Galerie: Dubaj, aneb co dokáže vymysl.. SZOMBATHELY Jaro na Žďársku a Břeclavsku
  Dubaj, aneb co dokáže vymyslet architekt a stvořit stavitel
Autor: SPIKE - 20.02.2014 06:27
Rubrika: Spojené Arabské Emiráty - Komentářů: 8
SZOMBATHELY
Autor: SPIKE - 31.10.2014 15:38
Rubrika: Maďarsko - Komentářů: 2
Jaro na Žďársku a Břeclavsku
Autor: carlos - 06.03.2016 23:14
Rubrika: Morava - Komentářů: 10
Adresář: http://matous.ptl.cz/smajlic.. http://www.moenia.cz http://www.aamino.cz

Pro Stana a ostatní co chtěj pořád nějaký tleskající,skakající brečící ... smajlíky. Snad si tam něco vyberete...Jdou použít i na četu..

Autor: LadaB - 28.03.2007 22:52
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 8

Máte alergie,citlivou a náročnou pokožku?Chcete si popovídat o životě,cestování a práci? děti,šéfové,kolegové,dovolená,finanční krize,plány do budoucn

Autor: toscana - 08.04.2009 17:09
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 0

prima kemp pro trávení víkendu, nebo i dovolené pohodový a klidný kemp v lese. Možnost koupání, jízda šlapadlem, plavba okružní lodí po Máchovu Jezeře

Autor: Vladana - 12.08.2011 19:29
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.