úterý 21. listopadu, 20:26 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 7 z 36
  • Status: expert

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 28.07.2017 22:35

Dopolední siesta. Dědek mordoval podlahu. Nějak se to protahuje a nejde to podle plánů. Zvířata už radši vyklidila pole k synátorovi do pokoje.Ještěže je už akce malování u konce až na drobné detaily, které nejsou v mé režii a asi budou na delší lokte. eye rolling smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Missi

Datum: 29.07.2017 00:27

Regi thumbs down grinning smiley , očividně tam synátorovi chybí ještě jeden dvojsedák. Chudáčci kocourci musí být na tvrdém stolku winking smiley . Měla bys to pořešit, jinak budou chtít půjčit mobil, aby zavolali paní Kubišové, že je týráš. winking smiley grinning smiley

• Autor: drahus

Datum: 29.07.2017 07:17

Viď a ještě si troufne to dávat na sklo! Vždyť jsou vlastně ty chudinky kočky diskriminovaný, i když, jak se dívám, nejsou minorita, ale majorita, co do počtu spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

Aby se jim neudělaly otlaky na loktech eye popping smiley

• Autor: cancourek

Datum: 29.07.2017 08:03

To je úžasný thumbs down thumbs down thumbs down kočky na stolku jsou jako jing a jang grinning smiley

• Autor: Pinka

Datum: 29.07.2017 19:34

Missi, cancourku , to jste trefily thumbs down , taková pohoda a všichni naráz, jen páníčkové makaj grinning smiley

• Autor: kordula

Datum: 29.07.2017 19:51

Regi thumbs down

Datum: 29.07.2017 20:23

Ochránci zvířat snad nehrozí. Mobil nepůjčím. grinning smiley ale mackové většinou vyhlédávají tvrdší podložku. V takovémhle skupenství bývají výjimečně. Výraz totálního zoufalství nad tím, co se děje po bytě. Tohle je v zásadě jediná oáza, kde už nic nepatřičného nestojí, nikdo přes místnost nechodí. Nikdy bych nevěřila, jak je to semkne dohromady.

Datum: 30.07.2017 13:52

Kdyby mi to někdo vypravoval, snad bych tomu ani nevěřila. Dneska ráno se naše Žofka nepostavila na přední nohu, dokonce ani nežrala, což jsme ještě nezažili nikdy.Včera byla ještě naprosto normální. Ani při prasklém křížovém vazu. Kdyby to byla zadní, řekla bych si, že se dalo čekat a že je škoda, že se nestihlo operovat. Donesli jsme ji do auta a odvezli na jediné místo, které tady funguje o víkendu a mají rentgen.Nenapadlo mě nic jiného než zlomenina, když se to stane tak náhle. Během tříhodinového čekání se noha částečně upravila. I se na ni Žofka trochu postavila. Diagnoza byla nejspíše skříplý nerv, při pohmatu měla záda trochu tužší. Dostala analgetika a jeli jsme domů. Z auta už kráčela velice slušně.V životě jsem o tomhle neslyšela. Nacpala se, zalehla a klidně vyspává, já jsem po takovémhle začátku dne zralá jít si lehnout taky. eye rolling smiley A to jsem měla tolik zahradních plánů.

Datum: 30.07.2017 14:03

sad smiley Záda jsou svinstvo, nejen u lidí. Ta vaše čubina musí k tomu mít dědičné dispozice, to není možné. confused smiley Já vím, má roky, navíc si ulevuje na zadní, tak se jí asi trochu kroutí páteř, jak přenáší váhu jinam, ale to je teda děs sad smiley

Regi, dostává nějak pravidelně poslední roky podporu kloubů? Nějakou kloubní výživu nebo MSM, aby nebyly záněty apod? Pomáhá to i páteři samozřejmě.

Naši psi dostávájí za mlada výživu na klouby, i když měli granule pro velké psy, které toto obsahují a k stáru pak MSM. Brita, ač těžší dyspázii, tak vydržela až do konce. Trochu jí zlobila poslední rok páteř, ale nic zásadního. to jí bylt třináct. Pak jí odrovnala mrtvice

Datum: 30.07.2017 15:22

Drahus, tři roky pravidelně.Možná ještě déle. A na předních packách by mě v životě nenapadlo, že se něco objeví, vyjma úrazů. Má odoperovaná obě kolena, správně je u psú asi lokty, zkrátka přední packy koleno pro mě.. Hned po novém roce. Doufám, že to bude skříplý nerv..Jinak už si moc neumím představit, co ještě by tam mohlo být. Teď je situace celkem stabilizovaná, zlomené to není, to mě napadalo nejdřív, když na nohu ani nestoupla.Proto jsem taky hledala pracoviště s rentgenem. Ještě ve středu v Praze na ni koukal doktor Hnízdo, jak jde. Chodila mnohem líp než týden předtím, když jsme mudrovali o operaci. Každé vyšetření začíná tím, že se pes musí projít několikrát po dvoře. Kouká na něj. Má celkem v oku, takže kdyby byl už nějaký náznak něčeho na přední pacce, upozornil by na to. Už před rokem si všimnul z dálky mrňavého lipomu jakoby dole na kotníku u nás třeba. Já ho ani neviděla. a naprosto přesně jsem si všimla, po operaci kolen, že Žofka chodí trochu jinak, ukazoval mi to, že se nedělalo zbytečně.Jakoby pružněji, měkčeji, méně ztuhle našlapovala.

Ještě večer zavolám našeho doktora, jestli je to možné,jestli to takhle může vypadat. Myslela jsem i na nějaký akutní zánět spojený s uchem, teplotu nemá.

A už jsem pověřila mladou, ať začne pátrat v rodokmenu. Co se vlastně stalo s její mámou. Sourozenci, jestli se ještě nějací najdou.Nevím, jestli může mít i vliv další koleno příbuzných. Táta byl černý, máma hnědá, všichni ostatní z vrhu černí. Ona jediná byla světlá.Docela ráda bych v tomhle směru měla i jasno, než se začne s druhým zadním kolenem, kde není vaz ještě prasklý.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil regina.mocova@gmail.com (30.07.2017 16:39)

Datum: 30.07.2017 16:34

Pokud je to na krční páteři, jde to do předních tlapek.

Držím palce, aby se to urovnalo konzervativně a hlavně, aby se to neopakovalo.

Je to divné. Na krční páteř trpí dobíci a jim podobní psi, s dlouhým krkem. Proto by u nich neměla být přiliš velká hlava, která by moc zatěžovala páteř. No, bohužel na Východě zase začínají toto plemeno kurvit, jako kurví NO, páč je kříží tak, že mají hlavy, jako dogy a hrudníky hluboké, jako opeřenci. je to hrůza na pohled, protože je celé těžiště psa posunuté a navíc obrovský posun do špatného, v už tak špatném zdraví u plemene thumbs up

• Autor: babkaela

Datum: 30.07.2017 23:55

Regi, doufala jsem a velmi ti to přála, aby už bylo průšvihů a chorob na dlouhou dobu vybráno ... no není, pátrání v rodokmenu vynech, stejně musíš řešit aktuální stav a zbytečně se budeš stresovat ... stejně jako u lidí ... rodokmen v poho a jedinec může být trošku nebo víc horší nebo naopak. Máme v rodině (vzdálenější) rodiče hluchoněmí a syn vysokoškolák a super kluk.

Drahuško, při současném boomu mazlíčků psů se snad ku.ví všechna plemena. Jediná jistota dnes jsou "štrassterieři" - pouliční voříšci, podploťáci.

Skrblí, dlužím odpověď, ale doufala jsem, že se mi podaří udělat nějaké reprefoto, no ani jsem foťák nestihla vzít do ruky, je u nás nějak víc než rušno ... Chipsi má 3 kluky a jednu holku.

Datum: 31.07.2017 01:52

Eli, pátrání je stejně na mladé a probíhá dost liknavě.Řešení neuteču tak jako tak. Spíš jsem přemýšlela, jestli je ještě nějaká ortopedická specialita, abych byla připravená. Zatím vypadá stav stabilizovaný, musela jsem na chvíli odjet, u dveří při příchodu čekali oba psi a dožadovali se něčeho na uvítání. Žofka vyspává na svém gaučíku, kulhání mírné a zas ji zajímá jídlo. To, že ráno nic nechtěla, to byl pro mě doslova největší šok. To jsem u ní nikdy neviděla. Ještě pomalu neprobuzená z narkozy velmi dobře registrovala cokoliv k jídlu. Doufám, že ráno nenajdu žádné další překvapení. please smiley

Datum: 31.07.2017 09:08

Žádné nemilé překvapení se nekonalo. Stav se pomalu vrací k normálu. Ranní procházka obou psů zahradou. Pokud se ta příhoda dá přirovnat k lidově zvanému houseru, je jasné, že nástup je prudký, náprava pomalejší. Už jsem zavolala na vetrinu do Prahy, že až přijedeme s uchem, ráda bych ortopedickou konzultaci k termínu operace. eye rolling smiley Nakonec se ukazuje, že pokud Žofku mělo potkat tohle, tak bylo lepší, že se operace odsunula. Dvě funkční nohy, to už by byl masakr.

• Autor: skrblice

Datum: 31.07.2017 11:18

Eli, tak to máte zase veselo, co? a štěnda má se stejným psem nebo měla nového ženicha? Jsou krásní, grinning smiley grinning smiley grinning smiley, hned bych brala další holčičku, ale to by mě už Honza vystěhoval grinning smiley grinning smiley grinning smiley. A Olince bych to nemohla udělat, žárlivce by se moc nelíbilo, kdybych se věnovala někomu víc než jí. Láska moje, co ti mám říct, jsem z ní čím dál víc poprděná. Dnes mi přivezli nové matrace do postele, mám je venku opřené o barák, neunesu je. Tak jsem Oli řekla, že jsou fuj nono smiley....loni nám ty staré pěkně zpracovala, v každé vyhryzala 3 díry o velikosti 10 cm, tak jsme je museli naštelovat tak, abychom se aspoň trošku vyspali grinning smiley grinning smiley grinning smiley, má nás ráda, chtěla, abychom si už pořídili nové. Tak dnes musím být sakra ostražitá spinning smiley sticking its tongue out.

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.