pátek 26. dubna, 11:21 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Omyly, které vás málem přežily...

Datum: 24.02.2007 23:10
 

Taky máte něco, o čem jste byli roky přesvědčeni, že je nějak, a ono to bylo nakonec úplně jinak? Nemyslím tím nějaká zklamání v lásce, myslím to daleko prozaičtěji, asi takto:

 

Na letním táboře v sedmé třídě ZŠ jsem například prohlédla, že helikoptéra je helikoptéra a ne HELIKOKTÉRA, jak jsem to do osudného července vyslovovala.

 

A co teprve Michal Tučný a jeho úryvek textu "sombréro vmáčklé do čela". X let jsem si myslela, že jde o pana Sombréra a tenhle pan Sombréro "má šle (rozumějte kšandy) do čela". Po letech jsem usoudila, že sombréro je klobouk a že jeho nositel "ho má šlé do čela" (jako že ho tam má jdoucí, čili šlé)... Že má ve skutečnosti "sombréro vmáčklé do čela" jsem se dozvěděla až od manžela, je tomu asi dva měsíce, ehm...)

 

Neteř zpívala u vánočního stromečku:


"Nesem vám noviny z betelské kraviny, rozzívejte". 

 

S tetičkou jsme zase jako děti chodívali o prázdninách do kostela, kde jsme zpívali křesťanské písničky, mimojiné se v jedné z nich zpívalo "nové stvoření, to jsem dnes já". Jenom já jsem zpívala "nové koření"...

 

A co vy? Vzpomenete si na omyly, které vás málem přežily?... winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 12:56
     


    Lotynka napsal(a):

    Fujtajbl s tím bažantem jsem si vzpoměla, že když byl děda v nemocnici,babča mu chtěla z bažanta nalít!!!! Myslela si chudinka, že je to léčivý čaj. grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Možná to nebyl omyl, ale slyšela o urinoterapii a chtěla mu pomoct. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

     
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 13:26
     

    Máminy kolegyně byla v nemocnici s paní, které bylo přes 70 let a na svůj věk vypadala báječně. Krásná vypnutá pleť skoro bez vrásek. Nedalo jí to a zeptala se jakouže to požívá kosmetiku?? confused smiley

    Odpověděla, že si každý večer potírá obličej močí!!!!! A proto vypadá, tak jak vypadá. eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Mimochodem, tak do tohohle nejdu!!!! Nejsem ten typ co prubne všechno grinning smiley winking smiley. Mě zas na nějaký tý vrásce nesejde winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 13:31
     

    ....hmm tak to budu mít asi taky radši vrásky winking smiley ikdyž na ekzém používám běžně krém s ureou....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 18:43
     

    Tahle si ho aspon jen potírala. Mojí kamarádky učitelka ranní moč dokonce pila!!! eye popping smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 20:41
     

    Jste mi připomněly. Kdysi jsem chodila s klukem a jeho bratr v té době měl malou tříletou holčičku. Trpěla na ekzém, v té době se ještě nenosilo, že atopický. Každopádně praskala jí kůže až do krve. Tenkrát jim někdo poradil, potírat její močí, že je sterilní a léčivá. Všem se to eklovalo, tak se do toho pustila její babička. A pamatuju si, že se to o hodně moc zlepšilo a její kůže pak už vypadala jen jako začervenalá. Doktorka kroutila jenom hlavou.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 21:32
     

    No dnes už se doporučuje ošetřit ránu močí, pokud není po ruce nic doktorského. O tom pití jsem taky slyšela, ale nějak mi to hlava nebere - moč je snad odpad. Říkám si, že bych do toho nešla, ale když je člověku opravdu zle, tak asi zkusí cokoliv. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 23:06
     

    Vysvětlení zde:

    Urinoterapie je metodou celostní medicíny k prevenci a léčbě zdravotních problémů užitím vlastní moči. Nikdo nepopře, že moč je významným objektivním zdrojem pro stanovení diagnózy. Ale proč by měla být lékem, když se jí přece tělo zbavilo jako odpadu? Soudobé vědecké výzkumy zdůvodňují léčebné působení opětovného použití uriny principem homeopatie – léčení podobného podobným. Moč je totiž přesným obrazem stavu organismu, protože vzniká z krevní plazmy jako produkt látkové výměny v lidském těle, které se účastní všechny orgány, krev a každá tělesná buňka. Proto nese informaci také o všech deformacích, probíhajících i nastávajících chorobných procesech, ale i o místech postižení a dysfunkcí.

     

    Zajímavé čtení o tom je tady:

    [www.urinoterapie.eu]

     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 17.11.2010 23:54
     

    Anavi, dobrý! Až se začnu pochcávat, budu říkat že pečuju o svou pleť.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 18.11.2010 07:15
     

    Blbý je, když si odřeš záda, to se špatně ošetřuje grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 18.11.2010 09:52
     

    Prdelko, na záda si dávám pozor. Kdysi jsem musel vysvětlovat, že jsme se cestou z exteriéru, koupali v rybníce, kde sice byla cedule "Zákaz koupání", ale netušili jsme že tam budou naházený ostnatý dráty a já se rád potápím, tak jsem se o ně podrápal.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 18.11.2010 10:06
     

    o pití vlastní moči jsem taky četla. Ale kdyby šlo do tuhýho a o život, asi bych to taky zkusila. Jednou mi říkala švagrová, že jako malá hoka strašně trpěla na revma nohou. Mívala jsem to jako holka taky, ukrutná bolest. Chce to hlavně honem natřít nohy francovkou a zabalit do deky. Děti mi na to taky trpěly. A tý švagrový tenkrát každý ráno její maminka potírala nohy močí.

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 20.11.2010 10:57
     

    Mně zmátla liška co běžela k Táboru.Dlouho jsem se domnívala,že v tom pytli vleče,chudinka ,nějaký druh závor čili šraňků a bylo mi jí líto,že se tak nadře.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 20.11.2010 14:38
     

    ta liška ale měla ukrutnou sílu grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 28.11.2010 15:00
     

    O moči je to známé a nejlepší je dětská.Když jsem byla malá tak mě opar na ústech učila babička potírat vlastním mazem z ucha a taky to pomáhalo.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Omyly, které vás málem přežily...

    Datum: 16.01.2011 11:03
     

    Dost často teď slýchávám v rádiu písničku od Verony. Nejvíce v autě, kdy to sotva slyším, protože nepatřím k těm co jim to řve, jak na lesy. Nevím o čem se dohromady zpívá, ale broukám si refrén. Nedávno jsem říkala, proč si furt z těch bloncek dělaj srandu??? Proč nezpívaj, že je ztracená brunetka??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Já totiž slyšela, že zpívaj "Ztracená blondýna" a ono to je " Ztracená bloudím dál." eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    [url]

    [/url]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.