středa 14. listopadu, 00:18 Svátek má Sáva
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Autor: Ram
Status: expert
www.bmprofit.cz
Klikni pro filtrování

Novoročenka

Datum: 28.12.2009 10:43

Protože se mi na Weeku nepovedlo najít speciální místo na novoroční přání a nepřipadlo mi vhodné s něčím takovým zaplevelovat ostatní diskuse, tak jsem si ho musel založit.

Přeji příjemné prožití zbytku tohoto roku a v tom novém přeji všem weekařům hodně zdraví a štěstí, aby se mohli radovat z hezkých věcí a objevovat stále něco nového.

Novoročenka

Jako správný Hujer dodávám, že fotka je samozřejmě z mé zahrádky a že podobných fotek a spoustu zajímavého povídání můžete najít na našich stránkách [www.bmprofit.cz] . Těm z vás, kteří je navštívili v tomto roce, děkujeme a těšíme se na další čtenáře. Ať se vám smůla a nemoce v novém roce vyhýbají.

Komentáře a názory

Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

Re: Novoročenka

Datum: 28.12.2009 18:06

No tak dobrá...povoluje se... grinning smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Ram
    www.bmprofit.cz

Datum: 29.12.2009 00:17

Evca napsal(a):

Jsem tu,Rame,můžem si taky tykat????,Jo a Ladě nevěř ani slovo,je to mladicelove smiley love smiley

Jinak i vám do Nového roku vše nejflower smiley

Jasně, že můžem, dej si na to panáka, jako já!winking smiley

• Autor: lostris

Datum: 30.12.2009 21:33

Chvílu tu nejsu a tady už chlastá na tykačku a o tom dalším ani nemluvě.grinning smiley Takže jestli tě Evča s Ladou moc neuštvou / jakože nejspíš jooowinking smiley / tak se stavím do fronty.grinning smiley

Jinak přeju všem hezky prožitého silvestra / bez následků /eye rolling smiley a do celého příštího roku hlavně hodně štěstí. Chtěla jsem napsat zdraví, ale znáte to, na Titanicu byli zdraví všichni a jak dopadli.winking smiley A já padám do peřin bo zítra vstávám ve 4eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley a valím pracovat.thumbs up thumbs up thumbs up

• Autor: Ram
    www.bmprofit.cz

Datum: 30.12.2009 21:38

Kdybych na Sivestra vstával tak brzy, tak by nebyl bez následků. To by mě zabilo.

Krásné sny.

• Autor: Anavi

Datum: 30.12.2009 22:25

Nevím, jestli se tu zítra - tedy na Silvestra - stihnu objevit. Pro případ, že ne, tak s předstihem přeji, ať si ten poslední den v roce 2009 ještě pěkně užijete a ten nový ať vás ničím nezklame a naopak spíš příjemně překvapí winking smiley flower smiley flower smiley flower smiley

• Autor: wzteklina

Datum: 31.12.2009 05:38

Všem weekařům do novéro roku 2010 přeju hodně zdraví, trochu toho štěstíčka, pohodu .....a samozřejmě kytek plnou zahradu flower smiley flower smiley flower smiley.

• Autor: iriska

Datum: 31.12.2009 09:58

též se přidávám k přání všeho nej nej a hlavně hoooodně zdravíčkalove smiley flower smiley

• Autor: Didi

Datum: 31.12.2009 17:41

Vsem lidem na Weeku preju stastny novy rok, hodne zdravi a malo stresu a zloby.flower smiley

• Autor: Janina44

Datum: 31.12.2009 17:46

všem přeji také spoustu štěstí, zdraví a ať je ten příští rok lepší než ten letošní flower smiley

P.S. Ahoj Didi, dlouho jsem tě tu neviděla smiling smiley

• Autor: Didi

Datum: 31.12.2009 19:17

Janina44 napsal(a):

všem přeji také spoustu štěstí, zdraví a ať je ten příští rok lepší než ten letošní flower smiley

P.S. Ahoj Didi, dlouho jsem tě tu neviděla smiling smiley

Ahoj Jani! Zkusim se polepsit.winking smiley

• Autor: lostris

Datum: 31.12.2009 21:20

pf.jpg

drinking smiley coffe smiley mls smiley

• Autor: hvezda
    Status:

Datum: 31.12.2009 23:04

taky vám všem přeji at se vám daří v roce 2010 a hlavně at vám to všechno rostesmiling smiley

• Autor: Maca

Datum: 01.01.2010 01:33

Přeji všem hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody.

Dobrou praci, hodné dětičky i polovičku.flower smiley flower smiley flower smiley

• Autor: drnda

Datum: 01.01.2010 10:39

Přeji všem na weeku do nového roku hodně zdravíčka, klidu a pohody a jen to NEJ NEJ NEJflower smiley flower smiley love smiley

Stránky:  12 | <<předchozí komentáře

Podobné příspěvky
Diskuze: Admine náš... Nováček-antitalent- jak na z.. Putování podzimní Pálavou po..

Admine náš, jenž jsi na dovolené,posvěť se Server Tvůj,buď blahovůle Tvá, přijď říše Tvá, jako doma, tak i na Weeku.Pokec náš vezdejší dejž nám dnesa

Autor: Jirka - 08.02.2007 13:09
Rubrika: Vzkazy pro adminy - Komentářů: 421

Jsem nováček a totální antitalent na kytky...a přesto se snažím založit zahrádku. Vždycky, když se mi nějaká kytka, nebo keř líbí, tak zadávám do vyhl

Autor: simsima - 20.08.2008 14:26
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 298

Přišel podzim. Přinesl plískanice... později přidal prosluněné počasí plné pohody. Prostě přímo parádní příležitost pro podzimní procházku po pahorcíc

Autor: Ram - 18.10.2010 11:34
Rubrika: Morava - Komentářů: 9
Blog: Biodiverzita, biodiverzanti .. Brazílie, turistický region .. Čas denivek - Botanická zahr..

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 18:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Bahia je jeden z 26 brazilských států. Nachází na severovýchodě země, na pobřeží Atlantského oceánu. Jedná se o nejrychleji se rozvíjející brazilskou

Autor: martinek.name - 18.01.2011 21:30
Rubrika: Jižní Amerika - Komentářů: 10

V sobotu, v tom parnu, jsem s kamarádkou vyrazila do Botanický zahrady kouknout na denivky. Vezmu vás teď s sebou kouknout na malou část denivkovéh

Autor: hespa - 12.07.2011 22:18
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 14
Galerie: Už mají doslouženo Adare a Tralee Svojkov
  Už mají doslouženo
Autor: Vladka - 17.04.2010 21:38
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 6
Adare  a  Tralee
Autor: carlos - 02.09.2013 23:55
Rubrika: Irsko - Komentářů: 12
Svojkov
Autor: SPIKE - 18.04.2017 18:15
Rubrika: Severní Čechy - Komentářů: 6
Adresář: http://www.chovatelka.cz/cho.. http://www.jaknaletenky.cz/ http://cestujlevne.com

zahrada, chovatelství

Autor: Anavi - 30.04.2007 12:50
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 0

Tipy na akční letenky, slevy a soutěže aeroinií, informace o levném parkování na českých a Česku blízkých letištích.

Autor: TipTravel.cz - 11.05.2011 11:07
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 0

Chtěli byste cestovat? Sháníte informace, inspiraci nebo chcete ušetřit? Podívejte se na stránky www.CestujLevne.com Každý den přinášíme zajímavé tip

Autor: cestujlevne.com - 13.06.2012 20:32
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.