pátek 26. dubna, 07:53 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vaření
hodnocení: 4.90
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček

maso od řezníka či balené?

Datum: 16.03.2015 14:04
 

Dobrý den,

chci se zeptat jestli chodíte kupovat maso do řeznictví, kde jsou potvrzené zdroje masa atd. a nebo spíše kupujete balené maso v supermarketech? zájimal by mě váš názor na toto téma, protože zrovna minulý týden mi kamoška říkala, že si četla článek o dovezeném masu a že bude radši vegetariánka. díky

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: olga.polka
    Status: začátečník

    Re: maso od řezníka či balené?

    Datum: 24.03.2015 13:56
     

    dobrý den, ja maso balene jiz skoro vubec nekupuju. nakupuji v praze u reznika a kdyz meli na chvili zavreno kvuli rekonstrukci vubec jsem nevedela kam jit, kdyz jsem nemela nic jineho vyzkouseneho. nakupuji v pankrackem rynku podivejte se sam pankrackyrynek cz smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: maso od řezníka či balené?

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: maso od řezníka či balené?

    Datum: 24.03.2015 21:02
     

    Rozdvojení osobnosti je jedno z nejhorších onemocnění, ale dá se docela úspěšně udržet na uzdě winking smiley . Chce to jen chtít ...

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: maso od řezníka či balené?

    Datum: 24.03.2015 21:40
     

    Jsem Olga,či Lenka ?????Hlasy mi říkají,ať koupím maso!!!Ale já je neposlechnu!!!!

     
  • Autor: EllaF
    Status: nováček

    Re: maso od řezníka či balené?

    Datum: 01.04.2015 13:12
     

    Taky přecházím na vegetariána smiling smiley

     
  • Status:

    Re: maso od řezníka či balené?

    Datum: 02.04.2015 14:01
     

    Ello, jestli jíš maso či ne, to je to je tvoje rozhodnutí, ale lidi nejsou býložravci. !!!!! Znám několik lidí, kteří se takto stravovali, i když nebyli přímo vegani. Většnou vystřízlivěli, když jim začaly padal vlasy a pokorně se vrátili k tradiční lidské stravě. thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Alenka (02.04.2015 14:08)
     
  • Autor: mapei
    Status: nováček

    Re: maso od řezníka či balené?

    Datum: 02.04.2015 14:37
     

    Byla jsem s dětmi v kravíně, telátka čerstvě narozená, hned odstavená, v misce granule a vodu, na jedné straně kravína bučely krávy, na druhé telátka, ty krávy se nikdy nedostanou z kravína ven, leží na betoně.... jak mi má takové maso potom chutnat? To samé vajíčka, nekupuji 3, slepice celý život žije na listu papíru, jak mi má potom takové vajíčko chutnat? Takže když už nás přepadne chuť na maso, tak jen z farem, nebo z venkova....... , ale každého je to věc. Neodpustím si rýpnutí a trochu to přeženu, takže všichni plešatí jsou jakoby vegani? grinning smiley

     
  • Autor: HonzaR
    Status: nováček

    Re: maso od řezníka či balené?

    Datum: 09.06.2015 08:56
     

    Nejlepší maso je samožřejmě vždy od řezníka

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.