sobota 27. dubna, 05:26 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: klarin
Status: začátečník

Masáže

Datum: 23.05.2013 21:18
 

Ahojte chtěla bych začít chodit třeba ňák pravidelně kdyby to finančně a hlavně časově vyšlo jen nevím kam nikdy jsem na žádné masáži nebyla a nevím co od toho čekat nono smiley mamka třeba byla na masáži a měla od toho uplný červený fleky na zádech a bolelo ji to ještě dva dny potom. Poradíte kam zajít a vyzkoušet to někde v Praze

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Masáže

    Datum: 24.05.2013 03:04
     

    Ja tedy o zadnych masazich v Praze nevim, ale pry kdyz se to dela "neodborne", tak to muze byt i nebezpecne ...

    Kdysi jsme take byl na masazi a pak me 3 tydny boleli zada, protoze to asi maser prehnal confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Masáže

     
     
  • Autor: klarin
    Status: začátečník

    Re: Masáže

    Datum: 25.05.2013 22:42
     

    3 týdny??? eye popping smiley taky to je celkem síla teda. To já vím, ale snad když půjdu do ňákého studia nebo welnes tak tam by měli být jen proškolení maséři nebo ne snad? Je jasný že to může ňák přepísknout ale to by se mu asi nemělo stát a můžu se zeptat kde si byl??

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Masáže

    Datum: 25.05.2013 23:51
     

    U nas v Kanade winking smiley Tady to dela kde jakej "felcar" confused smiley Nikomu jsem ho nedoporucil grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.