sobota 27. dubna, 01:03 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuziberka
Status:
zuzibercinystra..
Klikni pro filtrování

Jak na octomilky?

Datum: 13.09.2009 11:14
 

Máte někdo vyzkoušený nějaký prostředek, který zabírá? Koupily jsme pastičku v podobě jablíčka, ale připadá mi, že nemá moc velký účinek...octomilky na ni prostě kašlou thumbs up

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 12
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 14.09.2009 07:55
     

    sad smiley Tak zatím tu z diskuze vyplývá jen to, že octomilky jsou doma skoro u každého a jako správný nevítaný host se na návštěvě drží zuby - nehty. sad smiley Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak na octomilky?

     
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 14.09.2009 08:46
     

    U košíku s ovocem se mi objevilo hejno octomilek a důvodem byla plesnivá broskev, tu jsem vyhodila a pro jistotu odstranila i ostatní ovoce a po pár dnech jsou pryč. Mezitím jsem si, ale stihla najít ve svém sešitku s radamy pro hospdyňky návody na jejich likvidaci. Ještě jsem ani jeden nezkoušela takže pokud některý návod vyzkoušíte a pomůže vám to tak to sem napište ať se ostatní mohou inspirovat.

    1. Ocotmilky zaháníme vůní hřebíčku, stačí dát do misky na ovoce několik hřebíčků a občas je vyměňovat.

    2. Zavařovací sklenici naplníme do 1/2 jablečným octem, do víčka prorazíme několik děr, zašroubujeme a někam umístíme. Octomilky půjdou za vůní octa a už se nedostanou ze sklenice.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 14.09.2009 09:38
     

    Simi tak ten hrebicek urcite vyzkousim!! mam tu svestky, ale zatim jsem je dala na balkon, protoze jinak...eye rolling smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 14.09.2009 09:57
     

    Suee, a nezapomeň dát vědět zda to pomohlo. winking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 14.09.2009 20:03
     

    Tak octomilky máme taky. Koupila jsem už zmiňované jablíčko a taky nefunguje. Jdu nasypat hřebíček smiling smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 14.09.2009 20:28
     

    hlásím, že do jablíčka se chytlo asi osm octomilek od pátku, zkusila jsem ten ocet, už jsou v kelímku čtyři, nejvíc se jich nachytalo na lepící destičku na moučné moly položenou poblíž výskytu, ta je obalená

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 15.09.2009 15:12
     

    Existuje destička určená speciálně na octomilky? Já tu mám ten lepový lapač na moučné můry a octomilka se tam chytí jen výjimečně, asi omylem. Věra

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 15.09.2009 15:33
     

    Kdepak holky ty jsou vyčůraný a hlavně zkušené. Na ty ale vůbec nic neplatí,leda zabíjet chodím s utěrkou a bouchám a bouchám.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 15.09.2009 16:11
     

    Já je nasávám do vysavače (máme centrál, tak nehrozí, že mi zas pomalu vylezou zpátky) a stříkám biolitem, ale to pak spíš dusím sebe. Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (15.09.2009 16:12)
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 15.09.2009 18:43
     
    p1030382.jpg

    přímo na octomilky jsme nikde neobjevili, ale takhle je obalená ta lepka na moučné moly

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 16.09.2009 15:48
     

    NEPOMOHLO TO!!! Hrebicku mam plnou misu a octomilek plnou kuchyn angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 16.09.2009 15:53
     

    Sjú,ale těch hřebíčků mělo být jen párgrinning smiley grinning smiley grinning smiley se potom nedivwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 16.09.2009 21:16
     

    Pár.. jakože teda dva??? grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 16.09.2009 21:27
     

    Ifčo,nebuď takovej detailistaeye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 16.09.2009 21:54
     

    Hřebíček louhovaný v alpě je na potírání proti klíštatům, tak se nedivte,že octomilky ho mají na háku. winking smiley grinning smiley

    Tak schválně, suee,máš v kuchyni klíštata? confused smiley Nemáš, tak vidíš, jak je účinný. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.