pátek 26. dubna, 03:39 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 20
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 08:39
     

    pokus smiling smiley

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil HanaK (17.02.2016 08:54)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 11:54
     



    Majka napsal(a):

    Já na to nemám nervy grinning smiley

    Majko, to já také ne grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 16:34
     

    Holky, s tímhle problémem jsem se potýkal taky. Řešení je nasnadě. Vzhledem k tomu, že máte prohlížeč nastaven na automatické zobrazení, fotky naležato vám zobrazuje nastojato. Ale odesílá je v poloze skutečné. Tudíž to chce v libovolném editoru fotek otočit do správné polohy, uložit a pak odeslat. V prohlížeči to můžete otáčet jak chcete, stejně vám ty fotky naležato prdne na veek skutečně naležato grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 16:47
     

    no dyť už jsem to psala, že musí vždy uložit na disketu, pokud maj W10 winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 17:20
     

    Carlosi, to už jsem se snažila vysvětlit několikrát.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 17:42
     
    p2030125.jpg

    .... thumbs down

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 17:44
     

    jo, fotka se zdá ok a není, již jsem si poposedla

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 17:54
     



    HanaK napsal(a):

    jo, fotka se zdá ok a není, již jsem si poposedla

    ......co je na ní špatně, jsou to špinavé kořenky v bazaru a jsou na výšku ?, jsou ! confused smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 18:49
     

    Holky neuměl by někdo poradit,....jsem pouhý "uživatel" pc....stahovala jsem fotku ze složky na plochu počítače, abych ji mohla vložit do příspěvku. Na něco se mě to zeptalo, já samozřejmě napamatuju na co....fotka se mi na plochu sice uložila, ale všechny ikony, které na ploše mám, mi zmodraly, jako bych je měla označené...nesetkal se s tím někdo? Synátoři si oba svorně poklepali na čelo, že mám pořádně číst, co mi pc píše, ale odstranit to neumí ani jeden....respektive na to nemají čas angry smiley ...děkuju flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 19:11
     

    Zkusilas prostě jen kliknout někam mimo na tu plochu?

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 19:21
     

    Majko zkusila, zkusila jsem i zrestartovat a pak i vypnout zapnout.....je to pořád modré...jinak ale ikony normálně fungují, jdou otevřít, jen to prostě není samo sebou sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 20:29
     

    Ještě jaký máš operační systém? To máš jakoby modře podbarvené názvy nebo celé ikony. Můžeš zkusit pravým kliknout na plochu jestli ti to nabídne eřadit ikony a klikni na uzamknout webové položky plochy.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 20:31
     

    někde v nastavení sis změnila barvu ikonek, asi

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 20:32
     

    Kordulo, já odpovídala na předchozí příspěvek

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 20:35
     

    Majko konzultovala jsem se synem, jak říkám, jsem v tomhle ignorant...operační systém je prý XP Windows...zkusila jsem podle tvé rady, uzamknout - nic se barevně nezměnilo a stále jde normálně otevřít..

    Hani to si nemyslím, normálně jsem stahovala obrázek...jinak modrý je celý název pod ikonou a samotná ikona je jakoby olemovaná modře... eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.