pátek 26. dubna, 16:22 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: Huhla
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 08.09.2009 19:09
     

    Zdravím ve spolek!!
    Dnes jsem zobala zvířátka, ale děláte mi tu strašné chutě se žemlovkou... Snad na ní dojde příští týden!! :-)
    K večeři byla rajčata s mozzarelou, takže jsem náramně spokojená!!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK

     
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 08.09.2009 19:52
     

    Dobrý večer děvčátka,flower smiley

    tak jsem dovařila gulášek a za chvíli se na něj vrhnu.grinning smiley mls smiley

    Holky,tak recept na kytičkový tavroh jsem dala do našich receptíků.Doufám,že tam není dabl.grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 08.09.2009 19:54
     

    Ja ji budu dělat také příští týden,možná v sobotu,teť jsem snědla půl jogurtu a jdu do hajan,teda koukat na telku.Přeji všem dobrou noc.

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 06:47
     

    Dobré ráno dělenky smiling smiley

    Tak dcerka mi koupila ve Zdravěnce Francouzkou pomazánku ze soji, je tam chilli, česnek a já nevím co, prodavačka jí poradila, že tato je přesně kytičková pomazánka (šikovná paní prodavačka) smiling smiley a abych pravdu řekla, dneska mám kytičky, pomazánku jsem otvírala s nechutí, vůbec se mi do ní nechtělo, v životě jsem to nejedla, nevěděla jsem co čekat... ale to bylo tak dobrý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (suchý chleba v kytičkách se mi už přejídá ) smiling smiley Opravdu výborný !!! Věřím tomu, že kdybych to namazala někomu na chleba, kdo by nic netušil, tak to zblajzne ani nemrkne, opravdu smiling smiley Ještě mi koupila Bio - Tofu 0,215 kg za 23 kč, chudinka nevěděla vůbec co mi má koupit, snad se tam dostanu v pátek... smiling smiley Musím tam zajet osobně smiling smiley

    Musím prohlédnout recepty, co s tím tofu udělat.... Je tam psané, že je to na všechno - vaření, smažení, do salátů.. tak uvidím, něco vymyslím smiling smiley Začínám experimentovat smiling smiley

    Včera se na mě dcera zadívala a říká : Ty, mami, nezhublas ? A já na to : Já doufám, že ANO !!! haha smiling smiley

    Mějte se všechny krásně smiling smiley Děláte mi s tím vaším vyvařováním obrovské chutě, v práci jsem na syrové stravě a jenom uslintávám smiling smiley Zatím ahoj smiling smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 07:57
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    tak já dnes zvířátka.Ušlehala jsem si domácího pribiňáka s medem a za chvíli si jdu uvařit kafíčko s mlíčkemcoffe smiley a zblajznout toho pribiňáka.mls smiley Včerejší gulášek se móóóc vydařilthumbs down ,přidala jsem do něj krom rajčat a paprik ještě cuketu a ta jak se rozvařila,tak ho pěkně zahustila.winking smiley No měla jsem boule za ušima.Pak mě honila mlsná,tak jsem si vzala pár ořechů a namáčela je do lesního medu,přišla dcera a že to ochutná ,no a máme doma dalšího závisláka na ořechách s medem.grinning smiley Takže dnes dorazíme ten skvělý gulášek a manža dovezl z Itálie sýr gorgonzolu,tak si uděláme obložený sýrový talíř a k tomu zeleninu.mls smiley

    ivetas74

    Počkej až zdravěnku navštívíš sama,nebudeš vědět co dřív koupit.Z tofu se dá dělat věcí!!!Používám ho místo masa do všeho.winking smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:05
     

    Krásné ránko dělenky flower smiley

     

    Já chtěla dneska kytičky, ale nakonec jsem zvolila ještě zvířátka, zbylo mi masíčko s cukinou od včera ještě asi 3 porce, takže to dneska dojíme. Kytičky budou zítra, mám ještě v mrazáku knedlíky s rynglemi, co jsem dělala minule, tak si to jen ohřejeme a je oběd hotový winking smiley Je třeba trošku ulevit mrazáčku smiling smiley 

    Příští týden slaví malý narozeniny, zase budu péct, holky, bojím se, že to nedám... Budu se muset na to psychicky připravit a asi si přečíst Bibli, protože už jsem najela na správný systém s dělenkou a byla by škoda to nějak porušit, že jo? winking smiley

     
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:10
     

    Dobré ránko,

    já dneska zvířátka. Kafíčko a řecký jogurt jsou už ve mě. Na oběd mám zapečené masíčkou s cuketou.

    Papi, jsi holka šikovná, to určitě dáš. Upeč si taky něco dělenéhoflower smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:12
     

    Zárubko, moc děkuju flower smiley Pokusím se to zvládnout, prostě musím... thumbs down

     
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:13
     

    Ivet, taky mám doma nějaké kytičkové pomazánky a ještě jsem je neochutnala, přesně jak píšeš, je ve mě takás jakás nechuť. Ale při příštích kytí je vyzkouším.

    Marčí, děkujeme za tvaroh z tofu v receptíkách.flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil zarubka82 (09.09.2009 08:14)
     
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:16
     

    Papi, nemusíš, ale chcešthumbs down flower smiley flower smiley flower smiley

    Mě ty narozeninové oslavy taky neminou, na konci září dcera a v půli října syn.

    Ráda bych jim upekla dort, tak to taky budu chtít zvládnoutgrinning smiley

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:20
     

    Jo, jo, já procházím recepty, zaujala mě zatím Kapiová pomazánka s tím tofu. Teda holky, mě večer tak honila mlsná - měla jsem zvířátka (jak já vám závidím, že můžete med sad smiley já med miluju, ale mám na něj strašnou alergii, takže nemůžu sad smiley ) , tak jsem si rozehřála v kastrůlku máslo, kakao a fruktozu a ještě jsem si do toho nakrájela banán ... téda, mě bylo potom tak strašně těžko a blbě, ale v tu chvíli jsem se nedokázala ovládat, tělo to prostě potřebovalo smiling smiley

    Márčí

    Do BV do zdravěnky se bohužel nedostanu, je to pro mě trošku z ruky .. ale dcera tu Zdravěnku objevila blíž, v Hust., tam to snad v pátek budu stíhat, je to blízko a v pátek mám kratší prac. dobu smiling smiley Jo, to věřím, že tam budu jak Alenka v říši divů, ale prý je tam opravdu ochotná paní prodavačka smiling smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:20
     

    Zárubko, já právě chci taky péct dort tak snad se mi jednak povede a jednak doufám, že se ovládnu. Ty chutě jsou někdy strašné. Když to nikde není, tak není, ale jak to je na dosah, těžko se ovládnout. Jako já teď o víkendu. Ale opravdu bych už chtěla být hodná... smiling smiley grinning smiley 

     

    Přeji, aby se Ti taky dort či dortíky povedly! flower smiley flower smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Papinka (09.09.2009 08:21)
     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Papinka

    Datum: 09.09.2009 08:22
     

    Mě se při oslavě synových narozenin opravdu osvědčil obložený talíř se sýrem, salámem, nakrájené domácí klobásy, spoustu zeleniny, jim sem upekla něco jiného, pro sebe jsem udělala zvířátkovou roládu, kdo chtěl, tak ochutnal, a opravdu jsem nijak netrpěla... smiling smiley A když jsem měla na něco chuť, tak jsem si představila , jak bych po tom byla nafouklá, těžká, naštvaná sama na sebe, a opravdu to šlo....smiling smiley Držím pěsti smiling smiley

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Zarubka82

    Datum: 09.09.2009 08:27
     

    Abych pravdu řekla, to tofu mi leží v ledničce, a moc na něj chuť taky nemám, prostě jsem to v životě nejedla, ale můj syn to už prohlížel, a chtěl mi ho sníst, tak jsem to bránila vlastním tělem smiling smiley (od pátku, co se vrátil z nemocnice, tak by furt jedl, byl tam tři týdny a shodil tam 6 kg, vypadá jak z koncentráku, chjo, to byla dieta smiling smiley )

     
  • Autor: Alfik
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 08:29
     

    Dobré ránko, já dneska zvířátka. Už mám v sobě kafíčko s mlíčkem a jogurt s medem a kokosem. K obědu si dám zapečenou brokolici a květák, postrouhám sýrem mls smiley. Už se na to těším grinning smiley.

    Papinko - co zkusit upéct dělený dort? V receptíkách jsou myslím dokonce 2 různé recepty. A nemusíš se ovládat thumbs down.

    Zárubko, Ivetko - s těma pomazánkama je to asi všude stejný grinning smiley. Já měla naprosto stejné pocity (a ještě k tomu manželovy komentáře sad smiley), než jsem okusila thumbs down. Mám ráda tataráček, pak kupuju francouzskou, houbovou... Jsou fakt dobré a hlavně nemusím pořád jen chleba s mermeládou nebo s medem.

    Jinak mi děláte strašné chutě s těma cuketama, ale u nás je nikdo nerozdává (zatím), tak se podívám někde v obchodě a něco ozkouším. Upřímně se přiznám, že k cuketě jsem měla odpor, jelikož bylo období, kdy ji máma dávala do všeho a celý týden byla cuketa na 100 způsobů sad smiley. ALe teď jste mě navnadily, tak ji zase vezmu na milost winking smiley.

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.