sobota 27. dubna, 12:28 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: delfinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle LK

Datum: 11.05.2009 15:51
 

Zdravím všechny dělenky! Doufám, že nás tu všechny z Omlázka najdete a že toto fórum pro nás bude příznivější, co se týče podmínek, než bylo Omlázko, dělence zdar!mls smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: delfinka
    Status:

    moniko,

    Datum: 09.09.2009 16:58
     

    určitě se ti to povede, zvlášť, když už máš s dělenkou zkušenosti a víš jak na toflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    moniko,

     
     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 16:58
     

    Moniko, jéé moc děkuji, to se tady stalo docela vyhlášeným jídlem, myslím, že nebyl nikdo, komu by to nechutnalo. winking smiley Jsem moc ráda, že to mělo úspěch i u vás! flower smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 17:00
     

    ja jsem na tom taky tak zhubla sem 25kg pak jsem prestala a mam to zpatky,chvili jsem pocitala KJ ale je to hruza a hladovina,tak jsem se vratila ke zlate delence. smiling smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 17:04
     

    Já už jsem taky zkoušela kde co, i ty kalorie, ale je to opruz, úplně s Tebou souhlasím! winking smiley U dělenky se člověk může dosyta najíst, bez výčitek a když mám chuť na 300g masa, tak si ho prostě dám. U kalorií jsem mohla jen určitý počet gramů, musela jsem jíst v pravidelnou dobu a to mi nevyhovovalo... thumbs up

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 17:13
     

    Ahojky,taky jsem se dneska přidala,dříve jsem taky zhubla díky L.K.ale nabrala jsem to zpátky a ted se snažim opět zhubnout tak dělím,je to tady bezva,spoustu receptíků a rad,tak jsem oprášila knížku L.K.pro megajedlíky,přišla jsem sem a snažim se zase zhubnout-.Je to lepší,když v tom nejsem sama. thumbs down flower smiley

     
  • Status: nováček

    Papinko

    Datum: 09.09.2009 17:46
     

    je to pravda dělenka je zázrak můžeš baštit do syta. Mám noční ani se mi nehce jdu si dát zeleninový salátek. flower smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Monika

    Datum: 09.09.2009 17:47
     

    Vítej mezi náma!!!flower smiley Jujky ,je nás víc,nebudem se bát vlka nic.grinning smiley S náma ti to půjde jedna báseň!winking smiley Děkuju moc za poklonu!flower smiley Holky jsou taky moc šikovné a jejich výtvory jsou taky báječné!thumbs down thumbs down thumbs down S tím zhubnutím a opětovným nabráním kileček zpět, vítej do klubu.grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Sindy

    Datum: 09.09.2009 17:51
     

    To máš pravdu holky jsou fajn vzájemně se podporují a předávají zkušenosti thumbs down

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 17:55
     

    A tak to má být!thumbs down thumbs down thumbs down Čím víc nás je,tím je to lepší.winking smiley Víc hlav ,víc ví.grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Marcellinko

    Datum: 09.09.2009 17:57
     

    Dík za přivítání Snad to půjde dolů jako dřív ale po té 40 nevím snad jo Prosím jěště jaký používáš olivový olej já ho kupuji v Penny, Snad je správný . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 18:01
     

    Ahoj Moni - vítej! flower smiley To víš, že s námi dělenku zvládneš jako NIC. Taky jsem před deseti lety díky dělence shodila, a pak během doby, kdy jsem přestala dělit - se taky ke mě se kilíčka vrátila - teď jsem shodila 12 kilčo, ale váha už se mi potvůrka nechce hnout dolů, ale jsem spokojená...mám proměnlivých 55kg - někdy se promění na 57kg, a pak to klesne, už se vážím jen sporadicky.

    Koupila jsem malé drůbeží párečky - ty já ráda, tak tři ve mě skončily ke svačině a zakousávala jsem k nim papriku, moooc dobrá svačinka.thumbs down

    A teď rozpouštím zamražená drůbeží prsíčka a chci je naložit na grilování, ale jestli grilovačku stihneme ještě dneska - nevímconfused smiley , když ono je venku tak krásně............

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK

    Datum: 09.09.2009 18:01
     

    Holky pod obrázkem mám jméno i příjmení ale už mi to nešlo změnit. tak Vám to snad nebude vadit.

     
  • Status: nováček

    Jaxi

    Datum: 09.09.2009 18:06
     

    Dík za přivítání spinning smiley sticking its tongue outJá nyní vážím 92 hrůza tak doufám že zhubnu snad se mi to podaří thumbs down

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Monika

    Datum: 09.09.2009 18:18
     

    ...hlavně, jestli to nebude vadit Tobě, protože tady nebudeš incodnito před svým okolím...............

    Z počátku jsem byla na kytičkách a týdně házela kilo dolů...to byl krásný pocit........grinning smiley a teď jsem si tak na dělenku zvykla, že už prostě myslím děleně a je to.

     
  • Status: nováček

    Re: jaxi

    Datum: 09.09.2009 18:26
     

    prosimte nevis jak si to zmenim to monika selecka ja na to vubec nemuzu prijitsad smiley... flower smileyJinka ja take drzim prevazne kytickysmiling smiley

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.