pátek 26. dubna, 19:55 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:55
     

    zdravím děvčata love smiley love smiley love smiley

    po rozběhaném dopoledni bez jídla bude dneska zase !!! zvěř,protože tu mám od včera rozmrznutou 1/2 kuřete.Tak ji upeču,k ní dušené fazolky na smetaně a ledový salátek a na véču tady mám dia utopence grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:02
     

    co je dia utopenec???????? confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:09
     

    Merynka : to jsou obyčejní utopenci (špekáčky nebo párky naložené se zeleninou v octovém nálevu) ale nálev je slazený sladidlem

    Dala jsem na Tipy foto SOJOVÉ KYŠKY

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:27
     

    Nuny aha,já když dělám utopence tak nedávám cukr vůbec.

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:27
     

    Tak BROWNIES tongue sticking out smiley je v torubě,jsem slupla další knedlík mls smiley jen tak na sucho sakriš se mi to tak povedlo že se nemůže dojist eye rolling smiley Nuny ta sojakyška eye rolling smiley jakou má chut,je to moc cítit po soji? nebo jem lehce? please smiley ? flower smiley flower smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:30
     

    VAJAj : Ty ochucené jsou cítit po ovoci a já bych se po nich mohla utlouct.Zítra si kvůli té mňamce upeču makovky a to zas bude labůžo mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:31
     

    Tonino: Paštiku z hříbků jo??? Pokusím se sehnat, miluju houby. Tataráček mi nechutnal, samotné tmavé pečivo taky ne, tak právě sháním něco na pomazání... Nemáš tam ještě někde složení? Je vhodná do nejpřísnějšího grafu? Děkuju winking smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:33
     

    Vajaj: To je nejlepší nápad dát víc zeleninky, než to něčím dohušťovat... Až jí budu dělat i pro kluky, udělám si i pro sebe. Na zítra si poručili rizeto, tím mi moc nepomohli... To zase bude chodů winking smiley !

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:48
     

    Nuny u nás to mají,ale nikdy jsem tomu nějak nevěnovala pozornost eye rolling smiley tak koupím a zkusím thumbs down

    ŠIŠINE a když mi to bude chutnat to zas na tom budu ujíždět grinning smiley grinning smiley flower smiley

    A prosímtě zkoušele jsi tu pikantní hrašku? jak je ostrá eye rolling smiley moooc -málo-? flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil VAJAj (18.01.2013 13:49)
     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:51
     

    VAJAj : ne, hrašku jsem ještě nezkoušela,žádnou sad smiley

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 13:54
     

    Luci tak ta paštika je od značky "Alnatura" a seženeš to v DM drogerii,mají více druhů. Myslím,že tam byla olivová,žampiónová a dál už si nepamatuju. Tak postupně vyzkouším. Stojí něco přes 40,-Kč. Složení:voda,slunečnicový olej,sušené droždí,bramborový škrob,houby shitake,mořská sůl,cibule,česnek,zahušťovadlo rohovníková moučka,pepř. Takže čistě rostlinné. Myslím,že tota paštika byla vyfocená i v tipech. A je fakt dobrá. No jen ta cena je trošku zarážející ale co se dá dělat...

    Mě už BROWNIES provoňuje byt mls smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 14:05
     

    Tonino: Ty jsi ho taky upekla? winking smiley No vy se máte... 40kč - to je ta paštika kilová ne nono smiley ?! Ale co, stojí za to si jí koupit... Žádnou pachuť si necítila???

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 14:07
     

    Toni mls smiley mě huž se chladí grinning smiley podej pak info jestli Ti to chutná grinning smiley a kde pracuješ jsi psala že máš noční, ted nevím jestli máš děti atd..... jsem to asi nečetla jestli jsi to psala eye rolling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 14:52
     

    Vy opice smoking smiley smoking smiley , pořád tady někdo připisuje nový věci,to bude dobry, to ti bude chutnat,to vyzkoušej eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    ale jak k tomu přijde ten můj chudáček až já to budu muset všechno nakoupit a vyzkoušet confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley .To abych ho hnala do práce každej den!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    To zas bude peněz,jen co se dostanu do města smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 15:13
     

    Takže Brownies jsou vynikající mls smiley Už jsem pár kousků slupla. Vezmu si sebou i do práce. No já chodím při mateřské na brigády. Jinak mám dvouletého kluka. Chodím tady do Valmezu do balíren kde balím kávu coffe smiley Taková pakárna,ale peníze jsou holt potřeba.

    Luci žádnou pachuť jsem necítila. Je dost dobře ochucená,slančí a je to cítit po hříbkách a trošku po droždí. Jako mě fakt chutná. No a kilová rozhodně není. Je to taková mala pikslička. Já ty výrobky z DM mám ráda. Protože to vyrábějí němci a ti jsou taková precizní,takže aj když někde mají napsané bio tak tomu věřím. Já když jsem přestávala kojit,tak jsem od nich kupovala aj sušené mléko místo Nutrilonu nebo Sunaru a ta krabička mě vyšla myslím na 150,-Kč.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.