pátek 26. dubna, 11:26 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.09.2013 14:40
     

    Nechce se mi jít za hodinu do práce angry smiley asi to nechám na víkend grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.09.2013 15:02
     

    Dnes se nemůžu soustředit na práci, bo jsem těžce nevyspalá. Klienti chtějí vědět předběžné výsledky, booože, čeká mě snad ještě 15 firem ke kontrole.

    Asi se na to vykváknu a půjdu si pročistit hlavu na zahradu, za oknem je krásně. A dcerka bude po školce chtít jít na luft. smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (27.09.2013 15:03)
     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.09.2013 18:47
     

    Anavi, gratuluju - já si ze stejného důvodu po roce uklidila ve skříni a našla jsem tam velké kulové. Resp. MALÉ, jelikož mi je půlka hader tak do půl stehen thumbs up angry smiley

     

    Ale tak dlouho jsem otráveně chodila kolem zpustlého ostrůvku, až jsem ho dneska důkladně vyprázdnila a vyplela. A dám si čůčo drinking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 27.09.2013 19:03
     



    SPIKE napsal(a):

    Koukám že si tu nejvíc stěžuju já confused smiley

     

    Teď už mám plný zuby žehlení, žehlím s pauzami tady u weeku od rána a prádlo pořád přibývá. Měla jsem tuhromadu bílých ubrusů ze svatby. Ještě jich dost není ani vypraných, protože jsem se nechtěla té nevyžehlené hromady děsit až tak moc, tak si je dávám přídělově - 14 jsem jich dnes zmákla. taky tu byla hromada našeho prádla, co čekala na žehličku, další dnes peru a mnohé už bude suché, tak ani žehličku neuklízím, jen je podruhé vypnutá, došla v ní voda (mám na 1 litr vody). Tak mám zas nucenou pauzu, až klesne v nádobě na vodu tlak, doplním další a hned ji zas zapnu, aby se nahřála.

    A to jsem si myslela, že půjdu na houby!

    Já tedy po pár letech praní prádla do hospody řekla že KONČÍM. Měla jsem toho plný zuby. A našla jsem si prádelnu, odvezu svázenej ranec, do dvou, nejpozdějí tří dnů mi volaj, že hotovo. Přivezu si navoněný prádlo, pěkně vymandlovaný a poskládaný. Tak se na to v...r a najdi si jí taky, opravdu ten ušetřený čas za to velmi velmi stojí. A peníze jsou to v porovnání s tou prací, kterou to obnáší úplně zanedbatelný. Teď jsem naposledy platila cca 500,- za 18 velkých ubrusů, 11 útěrek a asi 15 ručníků. Vozím jim to tam tak jednou do měsíce, když je akce tak 2x (máme naštěstí od pivovaru velké zásoby)

     
  • Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 28.09.2013 19:26
     
    img_1772.jpg
    Další fotografie:

    tak a ja si idem tiež ponadávať,dnes som celé poobedie robila jesennú výzdobu a ani som všetko nedorobila,ešte mi chýba pár objednávok a v pondelok si po to prídu,tak budem pokračovať zajtra sad smiley 

    neche mi prísť neaká dobrovoľnica pomôcť winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 28.09.2013 19:43
     

    Dekorace jsou skvělé thumbs down thumbs down

    Kde se dá sehnat ta okrasná kapusta? please smiley Je super.

     
  • Autor: ZdenkaB
    Status: začátečník

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 28.09.2013 19:51
     

    Lanimko, u nás ji teď mají v každém květinářství.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 29.09.2013 08:06
     

    ....... mě odbourají úkoly s vnukem, říkám si klid, je maličkej, ale proč tedy píše číslice velký jako kráva, řádek mu nic neříká, ještě , že se celkem dobře učí angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 29.09.2013 10:16
     

    Kordulo, já jsem holkám pro začátek dělala pomocnou čáru tužkou, aby věděly, kam až můžou jít. Pak si zvykly a čáry nebyly potřeba. Jde o to, že se musí procvičit, jak je které písmeno velké.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 29.09.2013 11:23
     

    .... nejsou jen u mě eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 29.09.2013 18:45
     

    Anino, super dekorace thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 01.10.2013 20:16
     



    Amee napsal(a):



    SPIKE napsal(a):

    Koukám že si tu nejvíc stěžuju já confused smiley

     

    Teď už mám plný zuby žehlení, žehlím s pauzami tady u weeku od rána a prádlo pořád přibývá. Měla jsem tuhromadu bílých ubrusů ze svatby. Ještě jich dost není ani vypraných, protože jsem se nechtěla té nevyžehlené hromady děsit až tak moc, tak si je dávám přídělově - 14 jsem jich dnes zmákla. taky tu byla hromada našeho prádla, co čekala na žehličku, další dnes peru a mnohé už bude suché, tak ani žehličku neuklízím, jen je podruhé vypnutá, došla v ní voda (mám na 1 litr vody). Tak mám zas nucenou pauzu, až klesne v nádobě na vodu tlak, doplním další a hned ji zas zapnu, aby se nahřála.

    A to jsem si myslela, že půjdu na houby!

    Já tedy po pár letech praní prádla do hospody řekla že KONČÍM. Měla jsem toho plný zuby. A našla jsem si prádelnu, odvezu svázenej ranec, do dvou, nejpozdějí tří dnů mi volaj, že hotovo. Přivezu si navoněný prádlo, pěkně vymandlovaný a poskládaný. Tak se na to v...r a najdi si jí taky, opravdu ten ušetřený čas za to velmi velmi stojí. A peníze jsou to v porovnání s tou prací, kterou to obnáší úplně zanedbatelný. Teď jsem naposledy platila cca 500,- za 18 velkých ubrusů, 11 útěrek a asi 15 ručníků. Vozím jim to tam tak jednou do měsíce, když je akce tak 2x (máme naštěstí od pivovaru velké zásoby)


    My to taky dáváme do prádelny, tohle jsem dělala jen po té naší svatbě. A taky mám obavy, že ty bílé ubrusy by těžko vyprali pořádně. Běžně mi to nevadí, že je to jentak lehce vymandlované, na povlečení mi to nevadí, na utěrkách už vůbec ne.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 01.10.2013 21:41
     

    A tak to jo, já jsem si říkala, že zrovna ty by sis tohle nechala na hrbu thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2013 08:57
     

    Amél, když mě to praní opravdu baví stydlin smiley A mám ráda, jak mi to voní po bytě, když to schne. Holt diagnoza.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 04.10.2013 10:44
     

    Nic! Mám totální kopr - a fůru práce před sebou eye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.