pátek 26. dubna, 21:30 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Puberta a dospívání
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Puberta a dospívání
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Nikkysek
Status: nováček

Co puberťákovi k VánocůM

Datum: 26.10.2012 11:03
 

Ahojky, potřebuju poradit, co koupit 13ti leté sestřenici k Vánocům. Je jedináček, všechno samozřejmě má. Napadlo mě nějaké tvoření nebo tak něco, na ruce je docela šikovná. Prosím poraďte něco kreaativního a originálního. Díky moc.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 15:18
     

    thumbs down já jsem pro aby se otec věnoval děcku .. to u nás mladí na děti čas nemají .. bohužel .. musíme to za ně dělat my - prarodiče .. ale rádi .. love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 15:20
     

    no jo, my "mladí" toho máme občas nad hlavu smiling smiley , ale já se snažím - občas hrajem karty nebo nějakou stolní hru nebo společně čteme knížku. Teď pod stromeček taky místo hraček dostanou nějaké hry.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 15:27
     

    Na plejstejšna grinning smiley ?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 15:38
     

    Ale prd smiling smiley, NORMÁLNÍ hry, ne žádný tyhle moderní výdobytky eye rolling smiley !! Mají PSP, pořád o to jsou bitky, až se matka vytočí, ten ďáblův stroj zabaví a to je potom klid!!! grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 17:58
     



     

    cancourek napsal(a):

    Preventivně přes držku .... grinning smiley grinning smiley to na naší mladou sedí, ale proč čekat až do vánoc ? smoking smiley předčasná nadílka zcela jistě potěší winking smiley


    U nás též bude předčasná nadílka kvitována s povděkem smoking smiley jen co se objeví,budu nadílet

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 20:06
     

    Kaaj, ty už jsi babička, ale asi mladá, viď winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 21:58
     

    ach jo Kordulko -- starší než je zdrávo ... a vnuků mám pět - od 19 roků po necelé tři .. toho denně hlídám od tří měsíců . smiling smileya těm puberťákům se třeba bude líbit nějaká mikina s kapucí - tričko co letí , obal na mobil - taštička .. pro děvčata umělé nehtíky , nějaká ta první malovátka , hezký šátek nebo modní šála .

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (14.11.2012 11:22)
     
  • Autor: hanhoza
    Status: nováček

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 13.11.2012 22:31
     

    ono se těžko radí, když neřekneš, kolik chceš investovat winking smiley .... já posledních 14 dní nedělám po večerech nic jiného, než že projíždím e-shopy a vybírám dárky na vánoce - mám z toho už vidiny grinning smiley ... taky jsem tu chtěla načerpat nějakou inspiraci, ale koukám že tu nikdo nic moc neporadil.... ale názor "pres držku" je zábavný grinning smiley grinning smiley grinning smiley aspoň jsem se tu pobavila. Mimo jiné mám dvě 11ti leté neteře, a každé budu kupovat úplně něco jíného, jedna je hodně dětská, hadry a telefony ji nezajímají, spíš tak panenky a ta druhá pravý opak.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 14.11.2012 10:10
     

    Já jsem dala dceři peníze a ona mi dodá pro vnučky dárky. Ostatním vnoučatům, od synů kupuju oblečení

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 14.11.2012 12:52
     



    kaaj napsal(a):

    ach jo Kordulko -- starší než je zdrávo ... a vnuků mám pět - od 19 roků po necelé tři .. toho denně hlídám od tří měsíců . smiling smileya těm puberťákům se třeba bude líbit nějaká mikina s kapucí - tričko co letí , obal na mobil - taštička .. pro děvčata umělé nehtíky , nějaká ta první malovátka , hezký šátek nebo modní šála .


    ....... to mě neříkej, já si myslím, že jsem tady snad nejstarší , ale vnukovi, nejstaršímu je 12 eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 14.11.2012 13:31
     

    To zdaleka nejstarší nejsi smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 14.11.2012 14:40
     

    Tady jsou i starší, důležité ovšem, že mladé duchem winking smiley love smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 14.11.2012 15:44
     

    Například já. Bejt moje tělo na úrovni duchovního, jsem vysmátá grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 14.11.2012 17:53
     
    p1010006.jpg
    Další fotografie:

    ... promiňte, ale nechcete někdo klukovi na zahradu 158 /164,není to nic moc,ale je mě to líto to vyhodit stydlin smiley

    .... už není, ty parchanti dnes nevědí , co by chtěli....... najednou je dobrá eye rolling smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (30.11.2012 09:01)
     
  • Autor: hanhoza
    Status: nováček

    Re: Co puberťákovi k VánocůM

    Datum: 18.11.2012 22:22
     

    tak jsem nakonec pro ty holky našla stejný dárek winking smiley a to toto na darkyla.cz/designove-lahve-equa , jsou to láhve na pití - do školy - vybrala jsem každé jiný design a už se nemůžu dočkat, až to rozbalí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Puberta a dospívání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.