neděle 5. května, 23:02 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Word - SOS

Datum: 26.02.2009 16:59
 

Prosím, prosím.

Vložila jsem čísla stránek do dokumentu....a špatně. Jak je můžu dostat pryč? A jak a kde nastavím číslování stránek od - do? Díky.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 19:15
     
    Moni, vzdy si treba ukladat do zalohy predchadzajucu verziu - teda pred upravami winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Word - SOS

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 19:32
     

    Keria...jo...to udělám...před tiskem. Teď už na to raději ani nemáknu. grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 06.03.2009 13:13
     

    Mákla jsem. Bo obsah a seznam literatury jsem měla v jednoduchém řádkování a ostatní v 1 a půl. Teď už to mám sjednocené, ale vznikly mi tam dvě volné strany. Nejdou mi odstranit. Jak na to? eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Word - SOS

    Datum: 06.03.2009 13:31
     

    Jako na konci? tak na ně najeď a dávej backspace, dokud kurzor neskočí na tu poslední, měly by se odmazat.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 06.03.2009 13:32
     

    Majko...ne, na konci ne. Hned za obsahem a backpacem to nejde. confused smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 06.03.2009 13:37
     
    Odstranění stránky
    V dokumentu aplikace Word lze odstranit prázdnou stránku odstraněním konce stránky (Konec stránky: Místo, kde jedna stránka končí a další začíná. Aplikace Microsoft Word vloží automatický (neboli měkký) konec stránky automaticky, nebo můžete stránku ukončit v určitém místě vložením ručního (neboli tvrdého) konce stránky.). Můžete také spojit dvě stránky odstraněním konce stránky mezi nimi.

    Ujistěte se, že se nacházíte v normálním zobrazení (Normální zobrazení: Zobrazení, ve kterém je vidět formátování textu a zjednodušené rozložení stránky. Normální zobrazení je vhodné pro většinu úprav a formátovacích úkolů.) (v nabídce Zobrazit klepněte na příkaz Normálně). Pokud nejsou zobrazeny netisknutelné znaky, jako jsou například značky odstavců (¶), klepněte na tlačítko Zobrazit nebo skrýt na panelu nástrojů Standardní a proveďte jeden z následujících kroků:

    Chcete-li stránku odstranit ručně, vyberte konec stránky a stiskněte klávesu DELETE.
    Pokud chcete odstranit prázdnou stránku na konci dokumentu, vyberte konec stránky nebo libovolné značky odstavců (¶) na konci dokumentu a stiskněte klávesu DELETE.
    Chcete-li odstranit konec stránky před určitým odstavcem, klepněte na odstavec, klepněte v nabídce Formát na příkaz Odstavec a na kartě Tok textu zrušte zaškrtnutí políčka Vložit konec stránky před.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 06.03.2009 13:50
     

    Děkuji...hotovo. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 06.03.2009 14:22
     
    Moni...dufam, ze po teraz uz moze buchnut sampus na oslavu! drinking smiley smiling smiley flower
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 06.03.2009 15:46
     

    Keria...ještě ne. Ve středu s tím jedu pro zápočet, pak to vytisknu a svážu a pojedu to odevzdat. Teprve až mi to přijmou (s formálníma chybama to nepřijmou), tak bude šáňo. No a pak už to jen obhájit, že... grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 13.03.2009 14:43
     

    Prosím...jak převedu dokument ve Wordu do formátu Pdf?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 13.03.2009 14:52
     

    Mončo, ono to má asi každý nastavený jinak.. já si otevřu dokument, dám Tisk a místo tiskárny vyberu "do souboru PDF".

    Abych to ještě upřesnila. V políčku tiskárny mám navolené dva druhy tiskárny a pak právě tu volbu "tisk do PDF", nevím ale, jestli to máš takto nainstalované i ty.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (13.03.2009 14:53)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 13.03.2009 14:57
     

    Anavi... eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley confused smiley jsem mimo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 13.03.2009 15:02
     

    Nevím, jestli ti radím úplně to, co potřebuješ...

    Otevřu dokument ve Wordu, dám si Tisk jako kdybych chtěla ten dokument vytisknout normálně na papír. A pak tam je pole, kde si můžu navolit tiskárnu. a mezi těmi tiskárnami (tiskárnou) je ještě možnost Vytisknout do souboru PDF, to odkliknu, dám O.K. a udělá se mi z toho wordovskýho dokumentu pédéefko.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 13.03.2009 15:04
     

    Anavi...tak to mi asi nejde. Nic takového jsem tam nenašla. sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 13.03.2009 15:04
     

    Další možnost je u zavřeného dokumentu - klikneš pravým, nabídne se ti Convert do Adobe PDF, tak odklikneš a je to. Nevím, co je pro tebe jednodušší. Jiný nápad nemám smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.