pondělí 6. května, 06:38 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Word - SOS

Datum: 26.02.2009 16:59
 

Prosím, prosím.

Vložila jsem čísla stránek do dokumentu....a špatně. Jak je můžu dostat pryč? A jak a kde nastavím číslování stránek od - do? Díky.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:14
     

    No měl by být někde nahoře v nabídce, nebo je schovanej jako hledání/nahrazení v některé nabídce.

    Zkus ctrl+F

     
  • Autor: Reklama

    Re: Word - SOS

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:19
     
    Prave som nakrmila psov...a seba..Hm, lenze neviem ci po tej oravskej slanine a pohari piva moje mozgove zavity uz neskoncili v risi snov... smoking smiley
    Takze idem tiez skusit Majkin postup
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:25
     
    Majko..lenze mna to hadze na kazdu spojku "a" eye rolling smiley, ci ju chcem nahradit
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:31
     
    Moni..ale ono to moze vlastne robit aj bez zobrazenia tych znakov... stydlin...hihi, ja som ich povodne pouzila preto, aby som videla ako to vyzera...a potom ma to uz nenapadlo, ze ich uz viac nepotrebujem..
    ----------------
    Vidno, ze nemam prax...vseobecne...obcas som pouzivala blbe postupy - na ktore mi moje schopnosti stacili..a uz davno som prestala skusat aj nieco ine..
    -----------
    Majko, ten tvoj postup tiez neviem.. sad smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:32
     

    Asi jsem slepá...já to nevidím...uá

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:34
     
    Moni..ja som to skusala, a tiez to neviem - ono to sice urobi to posledne "a" na riadku ale potom ide aj na kazde dalsie "a" aj v texte, takze je to moc zdlhavy postup...aspon mne to pripada este pracnejsie ako to co som ti poslala
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:35
     
    Moni...a ten moj si vyskusala a podarilo sa?
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:39
     

    Ježiš baby, najít vš a nahradit vše, nic zdlouhavýho, je to na pár kliků pro dokument o 100 stranách. A že to dá pevnou mezeru u každáho samostatnýho a, to je OK, protože v momentě, kdy to zformátujete jinak, zmeníte velikost fontu, tak se to pořád bude chovat stejně, i když se a posune někam jinam. V tom je přece to kouzlo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:40
     

    Mono, zmáčkni ctrl+F, mělo by se ti otevřít to vyhledávání a nahrazování.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:46
     
    hahaaha..tak to mi nedoslo, ze sa vlastne nic nedeje.. eye rolling smiley, ze je to vlastne jedno..
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:49
     
    Majko...on ani ten moj postup nebol z tak zlozity, len trebalo to koncove "a" prehodit Enterom na zaciatok dalsieho riadku...a potom ten riadok "a" zarovnat na lavy okraj, lebo sa to spravalo ako novy odsek. grinning smiley
    ..a este trebalo vlozit do toho predchadzajuceho riadka par dalsich medzier, aby sa zarovnal aj pravy okraj, lebo sa to uz nedalo zarovnat do bloku... smoking smiley
    Tvoj postup je jednoduchsi thumbs down pri vacsom pocte stran, moj zase ked je toho malo a rozne pismena..
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (05.03.2009 17:53)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 17:52
     

    Keria, ten tvůj postup není korektní, to už je lepší ten shift enter, ale nedej bože, kdžy s tím dokumentem máš pak ještě dál pracovat. Navíc to musíš dělat po jednotlivostech, nahrazovat jde naráz v celým dokumentu. NAJÍT VŠE, NAHRADIT VŠE!!!

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 18:49
     

    Hele, víte co? Já jsem vymazala všechny znaky navíc a přidala sem slovo, tam slovo, čímž se mi ty spojky na koncích řádků odsunuly. CHA! Zdlouhavé, ale je to ok!!! grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 18:57
     

    No, pokud to máš na pár listů, tak to jde, ale doufej, že se to nerozjede při tisku winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Word - SOS

    Datum: 05.03.2009 19:06
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley nestraš do háje. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.