pondělí 6. května, 21:46 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dotazy a rady
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Dotazy a rady
Diskutujte! Pro všeobecné rady, které se většinou týkají všech kategorií a dotazy na rostliny
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Výsevy 2008

Datum: 01.02.2008 13:51
 

Probrala jsem semena a roztřídila podle měsíců, kdy je budu sít. Myslím, že tato činnost není předčasná. grinning smiley

Tak a objevila jsem semena, u kterých nevím, kdy a jak je zasít. Jedná se o:

Miscanthus sinensis

Čilimník

Komule Davidova

Kokarda

Len

Vistárie (pár semen mám už v lednici)

Katalpa

Trubač (loni jsem ho vysévala, ale už nevím kdy)

 

Díky za rady.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 13
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 06:32
     

    No já mám v plánu vše nasít zítra...Mono parádně ti to leze a ten vilec je "kobea.." co dávám každoročně...zarostě celej baskon...Tady vypadá jen trochu jiná barva...

    Vilmo vítej mezi námi...květinové šílenství pomalu začíná, budeš tady ve svém živlu.. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Výsevy 2008

     
     
  • Autor: Vilma
    Status: nováček

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 09:39
     
    Moc děkuju za hezké přivítání i za přijetí flower smiley Pro Květu:to krásnoočko je moje-jede jako blázen...
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vilma (10.03.2008 09:44)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 14:40
     
    Lado...a jo!!! grinning smiley Mně ten název něco říkal. winking smiley Prima, tak ho konečně zkusím i já. Když vidím každý rok ten tvůj balkon... thumbs down chci taky.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 15:17
     


    Anina, predpokladam, ze to cervene tahave - ten "Wilec" je Quamoclit coccinea = Ipomoea hederifolia .

    Mala som to pred par rokmi, vlani som tu uz niekde davala obrazok - naozaj velmi bujne rastie a ma nadherne tvarovane listy...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 15:50
     
    Jé Mončo...teď teda nevím, kterej "vilec" jsi měla na mysli...Jsem nepozorná čtenářka...Nevšimla jsem si že jako vilec, je psaná jiná...Kério, máš pravdu...je to ono, také jsem ho jednou měla, Zajímavé listy,ale mě moc na balkoně nekvet...Vilec- kobea je dole vpravo...
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 16:05
     
    Lado...já měla na mysli ten úplně první. winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 16:08
     
    Tak to je to co píše Keria já koukla na fotky a pak jak jsi psala jsem už dál nekoukala...Příště se polepším a budu číst pozorně... winking smiley
     
  • Status:

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 16:59
     

    Moni tak som ti to poslala,uvidíme kedy a v akom stave to dorazí..........................

    a ešte tam niečo zostalo,tak ak niektorá budete chcieť rada sa podelím

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 10.03.2008 17:06
     
    anino...díky a dám vědět, až to přijde. Navíc udělám dokumentaci toho, jak to roste. winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 14.03.2008 18:51
     
    Hurá...všechny kytky konečně na svých místech...Tak mám kam dát výsevy...Zítra se na to vrhnu..už mám nachystané krabičky, skleníčky, semínka... winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 16.03.2008 11:18
     
    Postupně vylézají...venku už jsou i některá rajčata, drchnička, jeden čilimník, bazalka.... dnes jsem dosela nevzešlá rajčata a baklažány a vysela jsem kobeu.
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 16.03.2008 14:55
     

    Vysela jsem semena paprik a po devíti dnech nevylezl jediný klíček. Myslíte, že mám ještě šanci? Na sáčku nebylo napsáno, jakou dobu potřebujou na vyklíčení.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 16.03.2008 15:00
     
    Evano...klid. Mně papriky teprve postupně lezou. A to už jsou v zemině měsíc. eye rolling smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 16.03.2008 15:36
     

    Mono díky. Jsem stará panikářkagrinning smiley

    Missi, sehnala jsem tebou doporučená semena paprik Bajka. Jsem na ně zvědavá. Dám ti vědět, jak dalece jsem byla úspěšná.

     
  • Autor: Kveta
    Status:

    Re: Výsevy 2008

    Datum: 16.03.2008 15:49
     
    Evano, papriky k vyklíčení potřebují teplotu vyšší než 22 st. - nejlíp je jim někde u stropu v místnosti. Pak se klíčící proces značně urychlí. Při teplotě nižší vylezou také, ale déle jim to trvá.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dotazy a rady (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.