pátek 3. května, 10:43 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Vkládání fotek do diskuzí

Datum: 24.04.2007 08:41
 

tuším, že už tady to téma jednou bylo, ale nemůžu ho najít.

Tak znovu - pro adbi a jiné nově příchozí.

Vkládání fotek je jednoduché. Stačí rozkliknout: připojit obrázek/soubor a pak najít ve svém adresáři fotku, kterou chcete vložit. Lze jich vložit několik do jednoho příspěvku.

Druhý způsob - pokud nemáte fotku uloženou někde u sebe, rozklikněte na liště ten obrázek se stromem a vložte přímo url obrázku, který sem chcete dát (url získáte tak, že u té dané fotky rozkliknete "vlastnosti" a url se tam objeví - to pak zkopírujete sem). Nevím, jestli to popisuji dost srozumitelně, případné dotazy ráda zodpovím! winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: abdi

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 29.04.2007 19:02
     
    Další fotografie:

    Ted tu byl můj starší syn a tak mi to ukázal HURA už to umím,tak dám na zkoušku fotky.Já jsem neklikla a slovo nahrát další soubor

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 29.04.2007 19:31
     
    Tak gratulujem!!! thumbs down
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 01.05.2007 10:35
     

    No paráda... Je tady diskuze "orchideje",tak dej ty fotky i tam...ať to máme pěkně všechno po hromadě. Zachvíli tady budeš jak doma a zorientuješ se...taj jen do toho...

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 07.05.2007 18:11
     
    05o7 002.jpg
    Potřebuju si zkusit vkládání fotek po opravě foťáku, který byl údajně přeprogramován. Takže ...
     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 26.06.2007 23:56
     
    80.jpg
    Další fotografie:

    Mam problem ani jedna fotka se mi nedaří podle mých představ,je velká nebo rozmazaná,tak zkusím poslat další jestli to bude lepší

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil hana (27.06.2007 00:48)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 27.06.2007 06:19
     

    Hano..velkou zmenšíš ..ale ty mázlé..ty se ti máznou až po znemšení,nebo jsou takové po vyfocení? Nebo omylem vložíš fotku kterou jsi nechtěla? Pokud ano,tak po náhledu ji můžeš odebrat a dát jinou.Jinak Drahus založila téma "fotorádce" tak tam dotazy ohledně focení. Já jsem sice naprostý laik a amatér, ale pokud bude v mých silách poradím..

     
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 27.06.2007 16:37
     
    vitalka.jpg
    Další fotografie:
    Ahoj Lado jsem ráda žes mi poradila,mrknu co radí Drahuš .fotila jsem mobilem ,muž mi koupil foťák,ale jsem z toho paf,tolik nastavování promě je moc,ale nevzdávam to.Všechny foto se mi vyfotí velikosti kolem 2--2.26 MB,což je moc ,fotila jsem z blízka i z dálky,zkusím to zmenšit a poslat. Zmenšovala jsem to foto filtrem z win. Vitalku na 80%,Truhlík na 1198/898 pixelů,Jiřinu jsem zkazila a pak jsem nevěděla proč ,ale nechala jsem jí tu ,co bylo špatňe,u pokojovky jsem zase asi nevypla blesk
     
  • Autor: Ladislav
    Status: začátečník

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 27.06.2007 17:06
     
    Já jsem si stáhnul z [WWW.sosej.cz] program Zoner media 5 a dobře se s tím dělá je to v češtině.Foto označím ,dám upravit pak upravit rozměr na 80%a jeto problem je v tom že akorát to zmenší i orginál foto.Tak napřed pořídím kopiji a pak tu kopiji zmenším dám vyjmout a do složky Week.Možná složité ale úspěšné.
     
  • Autor: Ladislav
    Status: začátečník

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 27.06.2007 17:15
     
    ukázka že to funguje
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 27.06.2007 17:26
     

    Hani,dej do Fotorádce,co máš za foťák, třeba někdo bude mít stejnej a poradí . Nebo se dohledá...Ty poslední jsou přiblejsknutý,proto jsou přepálený.V čem zmenšuješ?V jakém programu?

    Ladislave,správná připomínka...pracovat s kopiema,nebo upravené fotky uložit zvlášť,aby originál zůstal zachován,tak si lze pohrát a zkoušet,co to vlastně obnáší.Jinak je fotka nenávratně ztracená.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 23.03.2009 11:44
     

    Nevíte někdo, proč se některým uživatelům zobrazí v příspěvcích vložené fotky dvakrát, v různých verzích? Menší a větší velikost???

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 23.03.2009 11:47
     

    protože zřejmě přetáhnou tu fotku do textu. V Opeře tato funcke ale nefunguje.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 16.07.2009 07:42
     

    zkouška......ha asi se povedlosmiling smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 16.07.2009 08:47
     

    Irisko, a podobně si vložíš obrázek do profilu. Profil si rozklikni, najdi si Editovat soubory - Správa fotografií v profilu a nahraj tam fotku stejným způsobem (nesmí bý větší než 1000 kB). Potom přejdi na nabídku Obrázek - Obrázek k profilu, tam si fotku označ a dole potvrď j Ulož změny. A je hotovo! smiling smiley

     

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 16.07.2009 10:54
     

    děkuji mooooooc, já tu s tím zápasím a furt jsem prohrávalawinking smiley tak a můžu zase v kliducoffe smiley

    Sice to je jen zkouška, dám si jiný obrázek.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.