neděle 28. dubna, 12:27 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Už máte vánoční výzdobu???

Datum: 30.11.2007 13:24
 

Předevčírem jsme jeli domů za tmy a byla jsem překvapená, kolik už bliká v oknech vánočních světel. Už to taky doma chystáte? Já teda zatím ne, vždycky to nechávám většinou až na půlku prosince, pár dní před Štědrým dnem, ještě nemám ani adventní věnec, a to už by se v neděli měla, tuším, zapalovat první svíce.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 18
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 04.12.2022 11:27
     

    Magu , pěkné thumbs down

    A co takhle Barborky, kdopak už máte ve váze? Přiznám se, že já ještě ne stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 04.12.2022 17:52
     

    Holky,máte to pěkné. 👍

    Kordul, skřítek se podařil.👍

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 04.12.2022 20:46
     

    Na dveřích mám věneček, jinak zatím nic.

    Auto stála něm a pěšky pro větve nedojdou.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 04.12.2022 21:35
     

    Barborky mám. Prošla jsem zahradu, občas něco ustřihla. Akorát na zlatý déšť nějak nedošlo. Třeba později. Nebo na Velikonoce... Kdysi mi rozkvetl kdoulovec, oproti venku byl skoro bílý. Ale pak už ne, vždy zaschnul. Nevím, jak na něj. Bydleli jsme jinde, možná teplota, vlhkost.

    Dáváte něco speciálního? Mám tam třešně, višně, špendlíky, dřín

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 05.12.2022 10:54
     

    Barborky taky nemám.Jednou jsem měla kaštanový větvičky,taky rozkvetly,byly krásný.

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 06.12.2022 11:23
     
    20221206_083105409_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Výzdoba začíná. Konečně jsem se dohrabala ke stavbě porcelánového vánočního trhu. Do portfolia přibylo letos nádražíčko s figurkami. Už nemám pomalu místo. Na tohle se hlavně Klára vždycky nejvíc těší.

    A máte to všichni, spíš tedy všechny grinning smiley, s krásnou vánoční atmosférou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (06.12.2022 11:25)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 06.12.2022 12:22
     

    no teda !!! eye popping smiley u nás jsou Dny betlémů- na určité trase jsou za okny betlémy a lidi to chodí obdivovat . dokonce je tu jedna chalupa- neobydlená s názvem Vánoční . tam je taky výstava - stromky , ozdoby, panenky atd.. naši tam loni hráli jako doprovod koledy.

    tu tvoji krásu veřejnost neuvidí - ačkoliv -kdoví co by z ní zbylo spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 06.12.2022 14:58
     

    Regi,to je krásný thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 06.12.2022 20:34
     

    Dík za pochvalu.

    Kaaj, skoro závidím atmosféru s betlémy za okny. Pamatuju jako dítě několik domů, kde byla okna podobně vyzdobena. Každý rok jsme chodili koukat, A bylo by obrovské zklamání, kdyby nebylo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.12.2022 08:27
     

    Téda, máš tam výstavku jak někde v muzeu! eye popping smiley thumbs down Jako dítě bych to u vás milovala. winking smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Výzdoba začíná. Konečně jsem se dohrabala ke stavbě porcelánového vánočního trhu. Do portfolia přibylo letos nádražíčko s figurkami. Už nemám pomalu místo. Na tohle se hlavně Klára vždycky nejvíc těší.

    A máte to všichni, spíš tedy všechny grinning smiley, s krásnou vánoční atmosférou.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.12.2022 08:38
     

    Regi, máš to nádherné! Dělá to tu správnou adventní atmosféru.

     

    Kaaj, to je hezká tradice. Betémy jsou hezké, ale většinou je vidí jen rodina, tohle je super nápad.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.12.2022 08:50
     

    těch betlémů je po Š.přes 30 . a je i komentovaná prohlídka.. dcera ma taky jeden - háčkovaný ..

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.12.2022 19:41
     

    Kaaj, tak háčkovaný jsem nikdy neviděla. Udělejte fotku, prosím.

    Stavění městečka je takový rituál. Každá figurka má svoji historii. Odkud je. Minimálně polovina je splašená po různých bazarech nebo aukčních serverech. Porcelánka ukončí různé kolekce a pak už je nevyrábí. Některé postavičky mají skutečně atmosféru vánočních trhů. Časem udělám pár detailů.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 08.12.2022 07:32
     

    fotku uděláme, ale nebude to hned. má hodně povinností , plno hraní a asi ještě betlém nepostavila..

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 09.12.2022 08:12
     

    Kaaj, to nevadí. Určitě na to dojde. A taková rarita, že jsme na to nezabrousily dřív.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.