neděle 28. dubna, 09:56 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Už máte vánoční výzdobu???

Datum: 30.11.2007 13:24
 

Předevčírem jsme jeli domů za tmy a byla jsem překvapená, kolik už bliká v oknech vánočních světel. Už to taky doma chystáte? Já teda zatím ne, vždycky to nechávám většinou až na půlku prosince, pár dní před Štědrým dnem, ještě nemám ani adventní věnec, a to už by se v neděli měla, tuším, zapalovat první svíce.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 18
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 26.12.2022 19:03
     

    My si řekli, že tolik dárků nebude, a povedlo se thumbs down

    Vešly se do jedné kartonové krabice, ani se nezabalovalo. Balení jsme teda zrušili už dřív. Stromek máme z probírky z lesa, navíc zdobený dětmi, tak to se nedá tady publikovat grinning smiley, ty jedle máte nádherné.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 26.12.2022 19:45
     

    Nádherné růže! flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 08:39
     

    Manco. s balením jsme na tom stejně. Já nebalím víc než třicet let. Nezačalo to čistě jen z ekologických důvodů, spíš mě to tak nějak zdržovalo a pak se hodiny práce roztrhaly a šly do popelnice.Takže používám různě tašky, které recykluju. Některé víc než deset let. Teď to doma prodávám jako vchol svého ekologického cítění. Všichni se smějou, protože tomu moc nevěří. eye rolling smiley

    Manco, dětské zdobení má svoje nepopsatelné kouzlo. A co se týče stromku i některá z celebrit, už ani přesně nevím kdo, psal, že koupili v centru stromek, který měl být pro nepravidelnost zlikvidován bez pokusu o prodej. Že stromky stály v ohrádce označené likvidace. Nevím, možná i trochu poza, protože jak sleduju prodej, tak se tohle prodává nařezané na větve. Ale nechci úplně brát iluze.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 10:22
     

    Reginno, mám to stejně jako ty. Líbí se mi ty nádherně zabalené dárky, ale je mi taky líto, že se to během chvilky roztrhá. Letos jsem dokonce některé recyklované tašky slepovala izolepou, protože ve švu povolilo lepidlo. stydlin smiley

     

    S tím stromkem to byl zpěvák Klus. Bohužel si myslím, že je to od něj jen póza. Rád dává na odiv, jak se chová eklogicky a všeobecně kladně. Nedávno se někde otíral o Gotta, že nechápe jeho glorifikaci, že nebyl vůbec angažovaný a vezl se s proudem. Sám že jde příkladem svým dětem a tím je vychovává (asi i tím, že se doznal, že byl manželce nevěrný, a a asi se cítí hrdinou, že to doznal a sype si popel na hlavu). Nemám ho ráda.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 10:41
     

    Radka chtěla " recyklovat" loňskou tašku a našla v ní zapomenutou obálku .

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 10:45
     

    Kordul a copak bylo v té obálce?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 10:47
     

    jo Spike- v tom se taky shodnem . Klusa vůbec nemusím . je to hňup .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 10:52
     

    Kordul, to je milé překvapení.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 12:09
     

    V obálce byly peníze, Radky maminka přidala obálku k darkům.

    Kluse nemus

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 13:10
     

    A já se k vám přidám,taky ho nemusím.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 14:07
     

    Přijde blondýna do autoservisu a stěžuje si opraváři, že když nastartuje, tak se začnou ozývat nepříjemné a divné zvuky. Co s tím? Servisák celé auto prohlédne a povídá, že už ví čím to je. Nepříjemné zvuky přestanou, když si z přehrávače vyndáte CD Kluse.

    winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 16:44
     

    thumbs down

    tak63 napsal(a):

    Přijde blondýna do autoservisu a stěžuje si opraváři, že když nastartuje, tak se začnou ozývat nepříjemné a divné zvuky. Co s tím? Servisák celé auto prohlédne a povídá, že už ví čím to je. Nepříjemné zvuky přestanou, když si z přehrávače vyndáte CD Kluse.

    winking smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 27.12.2022 22:46
     

    přidávám se do party, Kluse ne, ne, ne winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 28.12.2022 08:28
     

    Tak Klus to byl jak se dočítám. Někdy tyhle články prolétnu a zůstane mi z toho v hlavě kousek. Tam bych se skutečně víc přikláněla k té poze. Nakonec, co by člověka překvapovalo. Tyhle celebrity byly a jsou z větší části skutečně komedianti v plném slova smyslu tohoto slova.

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 13:43
     
    20230107_121242281_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Otázka by spíš byla: Už máte výzdobu sklizenou?

    Má být do šestého. To už jsem definitivně prošvihla ale aspoň jsem začala. A u toho jsem si vzpomněla, že jsem slíbila nějaké postavičky z porcelánového městečka. Je tam od prodavačky svařeného vína až po flašinetáře skoro všechno, nač může člověk na jarmarku narazit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.