čtvrtek 2. května, 10:52 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Jana.K
Výsledné hodnocení: 5

Uvolněte se, prosím

Datum: 07.07.2006 16:16
 

Ahoj,

minulý týden jsem se dívala na Uvolněte se, prosím. Hostem byla mj. Jiřina Bohdalová. Vyprávěla o Vladimíru Dvořákovi. Janu Krausovi řekla, že ho vlastně dobře zná, když byl jeho tchánem. A to je to, co mě zarazilo. Vladimír Dvořák byl tchánem Jana Krause? Jak je to možné, copak žena Jana Krausová byla dcerou Vl.Dvořáka? 

Nevíte někdo?

 

Díky  

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 18.10.2008 19:32
     

    Hudu, proč na nás děláš "tytyty"? confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Uvolněte se, prosím

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 18.10.2008 20:15
     
    Stano: preventivně winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 18.10.2008 20:17
     

    Taky jsem včera koukala, Kosteleckej grinning smiley , Boučková si asi užila své sad smiley , pivaře mi bylo trochu líto, že se nemohl "rozhovořit", ale v závěru byl docela vtipnej winking smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 02.01.2009 22:44
     

    Stano??? Šípa jo??? Z toho mám vyrážku jen si na něj pomyslím, ten pořad je pro mě nekoukatelnej. Každej jsme jinej a to je dobře thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 03.01.2009 08:37
     

    Tak já zrovna Šípa miluju. thumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 03.01.2009 13:45
     

    No a o tom to je děvčata ,každý má rád to své co mu nejvíce vyhovuje.Zároveň si neuvědomuji ,že se tak nějak k tomu přibližuji .Tak to právě nikdo nevnímá a je to jasné ,někdo komik a jiný cinik atd....

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 26.01.2009 19:36
     

    Dívali ste sa niekdo piatok? Chápete ,prečo dramaturgia venovala toľko času Verešovej? Mńa na nej udivovalo len to,jak je to nezaujímavá a nudná osoba. Naopak velmi rada by som sa pozrela na toho posledeného hosťa,lenže na neho už jaksi nezostal čas thumbs up .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 26.01.2009 20:05
     

    taky jsem se divila, myslela jsem, že Kraus je vůči hezkým tvářičkám imunní... zřejmě ne sad smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 26.01.2009 20:08
     

    Ivčo? Hezkým? Tebe sa fakt páči? No já objektívne prizávam,že je pekná,ale tak nejak divne chladná.Nič vrúcného ,nič milého v nej nie je.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 26.01.2009 20:24
     

    No, ona hezká je, ale chovala se tam jak pipka! Přijde mi trošičku jednochušší.eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 27.01.2009 10:03
     

    Souhlasim s anny, hezkej oblycejicek ktery vubec nic nevyzaruje thumbs up pro me je hlupucka winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 27.01.2009 10:46
     

    Sjú, ty oblyčejíčku... to jako myslíš, že má nějaký "tvrdý" rysy, jo? winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 27.01.2009 12:04
     


    gabca napsal(a):

    No, ona hezká je, ale chovala se tam jak pipka! Přijde mi trošičku jednochušší.eye rolling smiley


    aj ja mám rovnaký názor ,ale tu jej tváričku a postavičku(teda bez tehotenstva)by som asi aj bralagrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 27.01.2009 12:11
     

    Aj ja smiling smiley. Anny, mně teda připadá docela vzhledná. Jo, ale dost jsem se bavila, jak byla hysterická z těch plazů grinning smiley (omlouvám se všem stydlin smiley , kdo z nich taky maj hrůzu).

    [www.super.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (27.01.2009 12:49)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 28.01.2009 18:02
     


    Anavi napsal(a):

    Sjú, ty oblyčejíčku... to jako myslíš, že má nějaký "tvrdý" rysy, jo? winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Tak jsi mi to zase nandala!! stydlin smiley me se to proste s tvrdym libi vic winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.