čtvrtek 2. května, 06:46 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Jana.K
Výsledné hodnocení: 5

Uvolněte se, prosím

Datum: 07.07.2006 16:16
 

Ahoj,

minulý týden jsem se dívala na Uvolněte se, prosím. Hostem byla mj. Jiřina Bohdalová. Vyprávěla o Vladimíru Dvořákovi. Janu Krausovi řekla, že ho vlastně dobře zná, když byl jeho tchánem. A to je to, co mě zarazilo. Vladimír Dvořák byl tchánem Jana Krause? Jak je to možné, copak žena Jana Krausová byla dcerou Vl.Dvořáka? 

Nevíte někdo?

 

Díky  

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 13.05.2008 23:44
     

    My Krause sledujeme pravidelně - má tam hodně zajímavých lidí .

    Milana Markoviče jsme sledovali moc rádi - dokonce mám od něj podepsaný program když byl u nás v diavdle se svým pořadem .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Uvolněte se, prosím

     
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 30.05.2008 22:54
     

    Dnes to bylo velmi veselé.Petra Janů,co vše jsme o ní nevěděli,pan Bernard,majitel pivovaru a jeho názory na politiku, a nakonec překladatel čínštiny a úplně zmatený Kraus.Velmi jsme se zasmáli.

    JABRAKA

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 31.05.2008 01:01
    Hodnocení fotografie "Uvolněte se, prosím": 5
     


    cituska napsal(a):
    Humor Krausa mam aj ja rada, pozeram aj na ceskom programe a u nas sa to vola Bez obav, prosim a tiez to on uvadza thumbs down thumbs down thumbs down

     

    Čau Cituško, jak se má naše nevěsta? grinning smiley Tady je téma, kde se (my dvě) asi poprvé neshodneme, já takovej arogantní, zlej a ztrapňující humor moc nemusím.

    Jo, někdy si to u cigára pustím a občas se mi to i líbí, ale to fakt výjimečně (např. kdysi zpovídal kněze, který se po asi měsíčním půstu navracel k normálnímu koloběhu, a to teda bylo "maso" grinning smiley)

     

    Hodně se mi zprotivil od dílu, kdy dělal rozhovor s Havlem - servilnost z něho jen ukapávala, jako by to byl někdo jinej. Dokonce si za ním někam dojel, místo aby se vynasnažil ho dostat do studia.

    Ne, nelíbí.

     

    To už se mi o hoooodně víc líbil kdysi v tisku rozhovor o (a s) jeho rodině a hlavně o mamince, to bylo vtipný a přitom hrozně milý. grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 31.05.2008 01:08
     


    Kashika napsal(a):


    cituska napsal(a):
    Humor Krausa mam aj ja rada, pozeram aj na ceskom programe a u nas sa to vola Bez obav, prosim a tiez to on uvadza thumbs down thumbs down thumbs down

     

    Čau Cituško, jak se má naše nevěsta? grinning smiley Tady je téma, kde se (my dvě) asi poprvé neshodneme, já takovej arogantní, zlej a ztrapňující humor moc nemusím.

    Jo, někdy si to u cigára pustím a občas se mi to i líbí, ale to fakt výjimečně (např. kdysi zpovídal kněze, který se po asi měsíčním půstu navracel k normálnímu koloběhu, a to teda bylo "maso" grinning smiley)

     

    Hodně se mi zprotivil od dílu, kdy dělal rozhovor s Havlem - servilnost z něho jen ukapávala, jako by to byl někdo jinej. Dokonce si za ním někam dojel, místo aby se vynasnažil ho dostat do studia.

    Ne, nelíbí.

     

    To už se mi o hoooodně víc líbil kdysi v tisku rozhovor o (a s) jeho rodině a hlavně o mamince, to bylo vtipný a přitom hrozně milý. grinning smiley thumbs down

     

     

    Hm, taky mi pripada jako nejslabsi clanek rodinneho retezu.

     

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 31.05.2008 01:28
     

    Dnes som mala taky TV "talkshow" vecersmiling smiley ..Najskor som pozerala na STV1 Knazka s jeho programom "Taki sme boli" a potom Krausa...Tiez Krausa rada pozeram, hlavne ako vie tlacit na pilu... chudak ten, kto to neustojiwinking smiley !! ...ale ked narazi kosa na kamen... a dostane pohotoveho partnera, ktory si to vie s nim rozdat, tak potom je to perfekt zabava!.

    ...ale chcem sa vratit spat k jeho spominanemu programu na JOJ-ke..Myslim, ze taky typ programu je zalozeny nielen na kvalitnom moderatorovi, ale podstatnu rolu tam zohravaju aj prave pozyvani hostia...a toto asi bol kamen urazu na Slovensku. Urcite u nas nie je medzi "celebritami a politikmi" tolko "odvazlivcov", ktori by si trufli do takej relacie ist....a hlavne bola s nimi zabava..clovek by ich asi spocital na dvoch rukachsmoking smiley , tak asi preto ta relacia na Slovensku nemala dlehe trvanie.... a nie preto, zeby Kraus nasmu divakovi nesedel...

    ---------------------------------

    ..napr. na hostoch je postavene aj hore spomenana relacia "Taki sme boli" - blizsie o nej na stranke STV... len skoda, ze som nenasla nic z nej v archiveeye popping smiley ..:

    [www.stv.sk]

    hihi...samozrejme ako "pamatnicka" tu relaciu sledujem s urcitou nostalgiou.... ale ...ked hodnotim ako sa pri nej bavim - tak veru niektori aj vynikajuci herci ako osoba samo o sebe nedokazu byt v takomto type programu zabavni, ani pohotovi....jednoducho su to ludia, ktori vedia hrat "divadielko" - ale len to co sa naucia podla scenara .. ale sami takmer "netuknu".... potom ta cela relacia vyznieva hlucho...a veru niekolko takych som uz zazila...

    Teraz sa priznam, ze v poslednej dobe najvacsi dojem z hosti vo mne zanechal Dusan Jamrich eye popping smiley , ktory na zaver zarecitoval jednu basen od L.Novomestkeho ....Hm, mozno si niektori "starsi" pamatate z davnej minulosti "Nedelne chvilky poezie" - sice nikdy som nebola extra fanatik pre poeziu, ale nieco sa asi na mna nalepilo...dodnes mi "zneju v hlave" hlasy niektorych vtedajsich hereckych velikanov, ktori recitovali texty rsvetovych i nasich basnikov a dramatikov - ktori vedeli so svojim hlasom fanasticky narabat ako s hudobnym nastrojom...

    love smiley ..a prave toto predviedol Dusan Jamrich, asi ako posledny z nasich velkych hercov, ktory sa venoval tiez umeleckemu prednesu.... Predviedol po rokoch nieco , co s cim sa v sucasnosti clovek uz bezne nestretava..ako lubozvucne plynu slova basnika o laske, ako sa recitator vie nadherne pohravat so slovickami, s intonaciou ..jednoducho to bol zazitok!flower smiley

    Na zaver ( pre trochu atmosfery) este piesen, ktorou Knazko konci tuto relaciu, pocas nej bezia na obrazovke ukazky z archivu TV venovane najvyznamenjsim postavam pozvaneho hosta...

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 01.06.2008 21:45
     
    Uvolnil se dokonale ,ale občas to tam zadrhává. eye rolling smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 01.06.2008 23:08
     

    Hudu, naozaj to nie je dobra nahravka(autor sa na YouTube aj ospravedlnoval)...Pardon, smoking smiley mala som sa trochu pohrabat , lebo sa dalo najst lepsie (haha, dokonca s aj Adamovicom - boooozinku v mladosti to byval krasny princlove smiley ):

    [url]

    [/url]

     

    Kashika, ja zase nie som az taky skalny TV divak a vsetko pozeravam len "obcas", preto asi az tak objektivna nie som...Sice tiez mi je dost proti srsti, ked sa niekto z druheho vysmieva - lenze...v napr. v Krausovom pripade si pozyva ludi, ktori ....niekde nieco "znamenaju"( teda neide o obycajnych ludi z ulice grinning smiley ) a sami sa povazuju za schopnych prezentovat sa v takom type relacie...preto s nimi az taky "sucit" nemam...

    angry smiley ..lenze jedno co neznasam je fakt servilnost .....keby som to bola videla, urcite by som tiez s nim sekla..brrrrrrr

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 01.06.2008 23:28
     

    Kerio, já včera v noci (dnes) pro změnu viděla kousek s Kňažkem - bezva!!! smiling smiley

     

    Ten Kraus s havlem někde bude na netu. Pokud to uvidíš, myslím, že se Ti neudělá dobře. grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 02.06.2008 23:20
     
    Keria až do teď jsem se koukala na tvůj odkaz a dobrý.
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 06.09.2008 09:02
     
    Krause sleduju moc rada takovy uz tradicni program na patecni vecer,kdyz jsem teda doma grinning smiley jsem rada ze ted po prazdninach zacaly nove dily smiling smiley smiling smiley Chudak Kristelova vcera si ji tam Krausik dobiral kvuli vlasum ale docela to slo... grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 07.09.2008 13:48
     

    Začíná to být už dost únavný někdy se na to koukám a jde to ,ale lepší je taxi to je zábavnější.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 18.10.2008 08:55
     
    Koukali jste nekdo vcera?ta historka s tema mydlama v hotelu me fakt pobavila,umis si to zive predstavit jak to probihalo grinning smiley grinning smiley
    A ten Kostelecky taky nemel chybu!tenhle dil se mi opravdu libil....
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 18.10.2008 10:16
     

    Jo, až u toho "čepaře" se pořád motali na jednom. Ale jinak jsem se včera taky docela bavila. Nicméně víc si užiju Všechnoparty se Šípem, je stejně vtipnej a pohotovej a přitom nikomu neskáče do řeči, nemusí se pořád stříhat, z nikoho nepáčí nic, o čem mluvit nechce, prostě je to pohodovější a milejší pořad.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 18.10.2008 10:18
     
    To jo to s tim pivem me uz tolik nebavilo,vlastne nic nerekli...
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 18.10.2008 19:02
     
    Prostě není program ten by se zavděčil lidem všem a to je dobře nemyslíte Dámy? nono
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.