čtvrtek 2. května, 15:04 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Jana.K
Výsledné hodnocení: 5

Uvolněte se, prosím

Datum: 07.07.2006 16:16
 

Ahoj,

minulý týden jsem se dívala na Uvolněte se, prosím. Hostem byla mj. Jiřina Bohdalová. Vyprávěla o Vladimíru Dvořákovi. Janu Krausovi řekla, že ho vlastně dobře zná, když byl jeho tchánem. A to je to, co mě zarazilo. Vladimír Dvořák byl tchánem Jana Krause? Jak je to možné, copak žena Jana Krausová byla dcerou Vl.Dvořáka? 

Nevíte někdo?

 

Díky  

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 08.10.2006 16:33
     
    Vidis kolko ludi, tolko nazorov a tolko chuti.Neviem ako to mate s pozeranim slovenskych programov, ale ja mam moznost pozerat vsetky ceske programy a nevidim rozdiel medzi zabavou u vas a u nas. 
     
  • Autor: Reklama

    Re: Uvolněte se, prosím

     
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 08.10.2006 16:40
     

    Bez obáv, prosím!

    nedeľa 21:00

    Televízia JOJ ponúka svojim divákom exkluzívnu talkshow Jana Krausa, ktorá vychádza z toho najlepšieho, čo sa v tomto žánri v súčasnosti ponúka. Bez obáv, prosím! je slovenskou verziou najpopulárnejšej českej talkshow „Uvolněte se, prosím!“. Rozhovory s politikmi, hviezdami showbiznisu, športovcami, ale aj “obyčajnými ľuďmi“, ktoré moderátor Jan Kraus vedie uvoľneným, avšak nekompromisným štýlom, sa stali u našich západných susedov natoľko populárnymi, že sa dočkali aj knižného vydania. Práve improvizácia a neopakovateľný, svojský zmysel pre humor spolu so schopnosťou klásť nečakané, odhaľujúce otázky, ktoré sa hosťom dostanú „pod kožu“, robia z „Uvolněte se, prosím“, nezameniteľnú a silnú značku.

    Televízia JOJ uvádza tento formát na slovenský televízny trh v kombinácii s jej najsilnejšími prvkami /moderátor, živá kapela, scéna, štruktúra relácie/ a so slovenskými reáliami. V talkshow Bez obáv, prosím! bude Jan Kraus „rýpať“ a spovedať slovenské osobnosti politického a spoločenského života.

    V talkshow bude vždy ako prvý „vyobracaný“ politik, po ňom príde na rad celebrita, ktorá si možno zaspieva aj s kapelou Davida Krausa. Posledným hosťom je „človek z ľudu“, nie mediálne známy, ale zato veľmi zaujímavý svojím príbehom, záľubou, schopnosťami, spôsobom života. Práve pri rozhovore s ním vynikne moderátorova schopnosť improvizovať, dostať z neznámeho človeka veci, ktoré diváka zaujmú a pobavia.

    Bez obáv, prosím! TV JOJ vysiela každú poslednú nedeľu v mesiaci.

    Moderátori

    Kraus Jan chcem vedieť viac >>

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 08.10.2006 18:10
     

    evelino...nevím, jak ostatní, já možnost sledování slovenské televize nemám. Ještě tak slabě chytnu Poláky. winking smiley Znovu jsem koukala na ty Krausovy stránky a ten článek, o kterém jsem mluvila je někdy z dubna. Takže nevím, jestli ten pořad tedy u vás běží nebo ne.

    Kdysi jsem úplně milovala humor Markoviče. I když hrál v divadle (jak se jen jmenovalo???), pak i u nás v TV. thumbs down

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 09.10.2006 13:54
     

    Moni,Markovič hrál v Radošinskom naivnom divadle.

    Já mám Krause moooc rada,ale čo skutočne nemusím-to je jeho syn.Keď spieva,vždy prepínam.Pre mňa je on jediná chybička na inak skvelom programe.

    Ako sa páči vám?-teda syn.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 09.10.2006 14:14
     

    anny...jo!!! Radošinské...to je ono. Slyšela jsem něco o Jánošíkovi. Bylo to dost dobrý. Fakt je, že se Markovič časem ,,přejedl´´, alespoň mně.

    David mi nevadí. Některé jeho písničky se mi fakt líbí. Chápu, že není zrovna pohledný typ když zpívá, ale je zajímavý. Má hodně z mámy. Přepínám, jen když mne píseň nezaujme.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 17.10.2006 00:22
     
    Tak "mladýho" doma fakt nemusíme. Připadá mi, že ty písničky jsou na jedno brdo a navíc nemůžu ten jeho výraz... Připadá mi, že se u toho zpívání strašně trápí. Nechápu - je celej máma, přitom ta je hezká, on... thumbs up
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    OLINAKOVAROVA

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 06.02.2007 11:58
     
    CHtěla bych vědět zda dekorační okno osvětleného města ve studiu při vysílání pořadu-uvolněte se ,prosím je fototapeta .Moc se mi to líbí a chtěla bych vědět zdali se to dá někde koupit děkiji moc Olina.  Napište mi na Email OLINAKOVAROVA@.cz Díky moc!!!!
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 20.07.2007 16:11
     

    Nedívám se pravidelně, ale náhodou jsem viděla rozhovor s Michalem Horáčkem. Bylo to zábavný a poučný zároveň.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 20.07.2007 23:40
     
    Dneska tam byla Topolánková, docela sympaťačka.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 21.07.2007 08:06
     
    Jo, taky se mi ten rozhovor s Topolánkovou líbil...Kraus se jí taky nechtěl jen tak vzdát. A pak byl Koller. Vypadá a mluví, jako nějaký ťutínek...thumbs down grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 21.07.2007 11:04
     
    Moni, z Kollera jsme fakt byli mrtví. Pořád jsme se po sobě s manželem dívali, jak má Koller "rozmluvíno", když vždy na dlouhý dotaz Krause odpovídal pořád plaše "Jo".
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 21.07.2007 11:15
     
    Anavi...jojo...já ho ,,žeru´´. grinning smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 23.09.2007 08:48
     

    Velice jednoduše si můžete vybrat jakýkoliv z Krausových Talk-show na tomto odkazu:

    [www.ceskatelevize.cz]

    JABRAKA

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 13.05.2008 22:42
     
    To je pořád dobrý pořad.Jsou tam zajímavé osobnosti.Humor Krause je prostě někdy na hraně a někdy je jak na prd......Taky mají ti lidé co dělati aby to ukočírovali.
     
  • Autor: cituska
    Status: začátečník

    Re: Uvolněte se, prosím

    Datum: 13.05.2008 23:13
     
    Humor Krausa mam aj ja rada, pozeram aj na ceskom programe a u nas sa to vola Bez obav, prosim a tiez to on uvadza thumbs down thumbs down thumbs down
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.