čtvrtek 2. května, 09:09 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Tygřice

Datum: 01.10.2008 17:39
 

Sledujete Isabellu ?

[tn.nova.cz]

Pokud je opravdu těhotná a povede se sledování porodu, bude to neopakovatelný zážitek. Je to úžasná kočička love smiley , přiznávám, že nakukuju několikrát denně winking smiley .

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 22:55
     

    No já jsem přesvědčená, že je březí. Naše kočka teda měla buben, jenže tam měla 4 kousky, ona je už starší dáma, počítám, že to bude 1, maximálně dvě koťata. Jo, a Naomi měla absolutně štíhlé boky, všechno to měla jen v břiše. A o těch pohybech už teda nepochybuju. To by musela být nafouklá jak zepelin, aby jí to takhle cukalo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tygřice

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 22:56
     

    Dáma se tam vyvaluje, si jako myslí, že kvůli ní budem vzhůru celou noc?confused smiley nono smiley winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 22:57
     

    Já tomu věřím, přijde mi to jako klid před bouří, jako kdyby to věděla a teď sbírala síly.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:01
     

    Teď to vypadá, jako by na ní šly stahy confused smiley . Nebo prdy? grinning smiley

     

    Majko, sleduju břicho a hlídám pohyby grinning smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:03
     

    Vy jste správné amatérské gynekoložky grinning smileythumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:03
     

    Majko, nevím jak se chová kočka, ale fenky se pravidelně k tomu břichu otáčí, když mají pohyby. A mejou si častěji pindu. Isabela si ale vůbec toho nevšímá...co dělala ta tvoje číča?

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:06
     

    Missi, tak v tom případě naši dva kocouři roděj eye popping smiley grinning smiley.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:08
     

    No tyhle věci začínají až v momentě, kdy se uvolní hlenová zátka, a kočka má tendenci se čistit. Zatím k tomu Isabella nemá důvod. Ale rozhodně se něco děje. Ona totiž neví, že by měla rodit a tak to neřeší. To jen člověk se na to připravuje v předporodních kurzech a má na své těhotenství glejt. Si představ, kdybys tohle všechno nevěděla grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:09
     

    No to bych čuměla. eye popping smiley Ale zasejc oni mají ten šestý smysl. Já nevěřím, že neví, co se děje.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:16
     

    Já bych ty instinkty zas tolik nepřeceňovala. Kamarádky kočka byla tak zmatená, že utíkala první kotě rodit do kálecí misky, bála se, chudinka, že to hovínko udělá, kam nemá love smiley Zlatíčko.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:21
     

    Majko, Stano, SZ please smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:22
     

    Někdo to tam píšou, tygří koťata váží asi 800 až 1600 gramů. Takže jsou to prťata.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:25
     

    Majko love smiley, tak to teda musela čumět jak zjara na to hovínko love smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:30
     

    Stano, hlavně na to, že je hejbací grinning smiley a mňouká grinning smiley love smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Tygřice

    Datum: 05.10.2008 23:31
     

    Ale jinak myslím, že je to jasný, ráno už tam budou koťátka. Dívat se ale nebudu, přijde mi to divný, a navíc je mi jí líto sad smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.