sobota 27. dubna, 09:46 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: gaga
Status: začátečník

Tvarůžky

Datum: 07.11.2007 18:26
 
Taky máte rádi smažené tvargle?mls smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 21:04
     

    Mám ráda téměř všechny sýry, ale zrovna tvarůžky a podobné sýry se nelíbí mému zažívacímu traktu sad smiley Přitom mám na ně kolikrát takovou chuť mls smiley Tak dvakrát za rok risknu romadur a i ten někdy udělá neplechu, ale dvakrát do roka se to dá vydržet. grinning smiley Za tu dobrotu to stojí risknout mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tvarůžky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 23:04
     


    SPIKE napsal(a):

    Taky jsem tu dostala chuť na tvarůžky. Už si je píšu na lístek-blbovníček, zítra je koupím. Mám je ráda a docela dlouho jsem je neměla. Takže dík za typ. V tom vánočním přeslazeném období to bude vítaná změna. Věra

    Někdy ještě nejsou dost zralé, tak je vybalím, naskládám do sklenice třeba po tatarce a nechám pár dní zavřené. Po pár dnech se začnou roztékat. Poradil mi kamarád a funguje to.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 16.12.2010 07:34
     

    Anavi a co smrad v lednici? Já mám pocit, že i přes to sklo vychází to aromagrinning smiley . Já syrečky miluju, ale muž když vleze do lednice, tak nadává.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 16.12.2010 07:46
     


    Anavi napsal(a):

     

    SPIKE napsal(a):

    Taky jsem tu dostala chuť na tvarůžky. Už si je píšu na lístek-blbovníček, zítra je koupím. Mám je ráda a docela dlouho jsem je neměla. Takže dík za typ. V tom vánočním přeslazeném období to bude vítaná změna. Věra

    Někdy ještě nejsou dost zralé, tak je vybalím, naskládám do sklenice třeba po tatarce a nechám pár dní zavřené. Po pár dnech se začnou roztékat. Poradil mi kamarád a funguje to.


    Ochutnala jsem vylepšenou variantu - nakrájené na kousky a posypané kmínem a zalité pivem. Ale musí se to hlídat, aby to nebouchlo a nezamořilo celé okolí nono smiley grinning smiley Věra

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 16.12.2010 08:39
     
    kadinka.jpg

    Jé, Věrko, tos mi připomněla můj pradávný pokus s naložením pivního do piva. grinning smiley Pracovalo to solidně, máš recht, oproti olejovému nakládání nutno s konzumací pospíšit. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 16.12.2010 10:09
     

    Když to vyšumí, tak to vyšumí :-) mls smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Tvarůžky

    Datum: 16.12.2010 10:26
     

    Že mluvíte o tvarůžkách...vzpomínka na souseda...zapíjelo se tu kdysi "v pravěku" právě narozené dítko...a sousedova specialitka, budiž mu země lehká....tvaružky na octě s pepřem a cibulí...hm chutnalo to všem grinning smiley v rámci akce grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: adenia
    Status: nováček

    Re: Tvarůžky

    Datum: 16.12.2010 23:11
     


    SPIKE napsal(a):

     

    Ochutnala jsem vylepšenou variantu - nakrájené na kousky a posypané kmínem a zalité pivem. Ale musí se to hlídat, aby to nebouchlo a nezamořilo celé okolí nono smiley grinning smiley Věra


    Tuhle variantu jsem zkusil, až na to, že jsem na tvargle zapoměl. A za pár dní bylo vymalováno.

    Náš čtyřnohý vysavač (beagle) nezklamal, vše důkladně a bezezbytku sám vyluxoval.

    Dnes raději urychlovač (pivo) nepoužívám.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Tvarůžky

    Datum: 19.12.2010 21:03
     

    My teda tvarůžky děláme na placky(pro cizince bramboráky), na placky se dáme šuknu nebo nějaký jiný salám( šunka je nejlepší) a na ně se dá tvargla a dá se to do mikrovlnky ohřát, krásně se to rozteče.... mls smiley mls smiley mls smiley . Jo a vůbec to nesmrdí, to jsou jenom pověry.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Tvarůžky

    Datum: 19.12.2010 22:41
     


    Radim napsal(a):

    na placky se dáme šuknu


    Tak to teda dělat nebudueye popping smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Tvarůžky

    Datum: 20.12.2010 22:02
     

    Ježiš, co jsem to tam napsal? eye popping smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.