sobota 27. dubna, 12:42 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: gaga
Status: začátečník

Tvarůžky

Datum: 07.11.2007 18:26
 
Taky máte rádi smažené tvargle?mls smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 10:11
     

    grinning smiley ...už jsem je taky dlouho neměla, ale jedině na chlebě s máslem a mlíko k tomu....pak si pošmáknumls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tvarůžky

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 13:49
     

    dobrej nápad tvarůžky na chleba thumbs down mls smiley mls smiley a jsou zdravý, nízkokalorický winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:00
     

    Dobré tvarůžky už jsem moooc dlouho neměl. Většinou je expedují nevyzrálé a já je zas nevydrřím nesníst, aby stačily vyzrát. O tom jak jsou zdravé a málo kalorické bych nepolemizoval. Rozhodně mají hodně soli, a to moc zdravé není. Kilojouly nehlídám.winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:06
     

    Sůl obsahují všechny sýry, ale tohle je oproti všem plísnovým, tvrdým apod. sýrům pořád nejdietnější varianta. Pokud teda nepočítám cottage winking smiley škoda, že už jsem dneska byla nakupovat, hned bych je přihodila do košíku jakou na ně mám chut!

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:12
     

    Taky jsem tu dostala chuť na tvarůžky. Už si je píšu na lístek-blbovníček, zítra je koupím. Mám je ráda a docela dlouho jsem je neměla. Takže dík za typ. V tom vánočním přeslazeném období to bude vítaná změna. Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:12
     

    Já si je jednou dala smažené v restauraci a jak je mám ráda na chleba, tak tohle mi přišlo jako když už nikdy v životě nerozlepím zuby od sebe. Myslím, že každej jinej sejra je smaženej lepší a tvargle jsou ideální na čerstvý chleba s máslem a k tomu třeba pivko.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:15
     

    Vloni jsme ve Štramberku ochutnali uplne super pomazanku k pivu. Jmenovalo se to nečí polibek ale už si nepamatuju či eye rolling smiley ale museli si to dát vždycky oba, protože jinak by ten druhý odešel od stolu grinning smiley bylo to ale mls smiley mls smiley k pivku fakt ideální!

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:16
     

    Já znám tvarůžkový salát, je to v oleji s cibulí a asi nějakým kořením a moooc dobré. Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:21
     

    šmankote já mám chutě jak těhulegrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 14:41
     
    mls smiley..... grinning smiley grinning smiley grinning smiley ...aj ked sa to da spocita len na prstoch oboch ruk, kolkrat som si to vychutnala...ale konstatujem, ze toto stalo zatoooooo!
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 15:54
     

    Pokud mě berou chutě, tak ze smradlavých sýrů je nejlepší Munster. Kam se na něj všechny syrečky hrabou. Není tak slaný a k červenému vínu neznám nic lepšího. Syrečky mám raději k pivu.

     
  • Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 15:56
     

    Nejlíp je koupit Tvarůžky v podnikové prodejně v Lošticích. Je tam ohromný výběr a mívají tam i zralejší a různé jiné specialitky mls smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 15:58
     

    Jaji přestan už....si je fakt zejtra koupím...ještě že mám doma osvěžovač vzduchugrinning smiley a líbat nikoho nehrozígrinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 17:45
     

    Tak jsem naložil sýry na Vánoce. Všechny návštěvy přeslazené cukrovím jim dávají přednost. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Tvarůžky

    Datum: 15.12.2010 19:54
     

    Irisko já si jednou dala sýrový špíz U Coufalů v Lošticích, bylo to moc dobré, různé druhy sýra napíchané na jehle a obalené v trojobalu, hiii ve chvíli kdy jsem narazila na tvarůžek se ohlédla celá hospoda :-) to to zavonělo hiiiiii

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.