pondělí 6. května, 04:27 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Trvalky

Datum: 02.04.2008 09:25
 
Ještě je tu nemáme a je to hodně široká oblast, tak proč jim neotevřít samostatnou diskuzi. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 21.04.2010 21:06
     

    Květo, já se na Livingu inspirovala amoc se mi líbí kytky podobných barev hezky v jedné diskusi hiiiii, Prosím házej nám to sem vidlema jsem moc zvědavá :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trvalky

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 21.04.2010 21:34
     
    helleborus.jpg
    Kvetus - kecaaaaaas, ze vraj tu nemame vsetkogrinning smiley...
    Konkretne aj bordovu si mozes zaradit - kde chces...ako speci odtien cervenej...alebo som osobne zalozila "chlievik" pre ostatne farby...a hned tam supla "ciernu" i nieco co zvycajne aj veru ide do "bordova" - heucheru ...
    Uff...ale nad zelenou som si tiez lamala hlavu...ci si mozem trufnut dat bielozelenu do bielej alebo nie...lebooooo to je moja osobitna srdcovka!
    Skutocne bielozeleny som doteraz mala len jeden klincek..a na jar vyzeral, ze prezil eye rolling smiley - zimu, aleeee moje presadzanie pred nejakou dobou asi uz nie sad smiley...
    ...ale mmt. krasne bielozelena ladia kvety cemerice - biela i ta foetidus...
     
  • Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 21.04.2010 21:36
     

    Kerie dala bych je do bílých :-), mám je taky moc moc ráda love smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 04.05.2010 10:21
     
    img_5665.jpg
    Další fotografie:

    Mám v záhoně slezovou růži a na listech na vrchní straně má takové rezavé flíčky a ze spodní strany jsou to takové hnědé pupínky. Nevíte někdo, prosím, co to je za chorobu? Bojím se, aby mi to případně nenakazilo další kytky.

     
  • Autor: isy
    Status: začátečník

    Re: Trvalky

    Datum: 08.05.2010 23:01
     

    mrkni sem jestli se neco nedovis [www.chemicor.cz]

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 09.05.2010 16:57
     
    img_6716.jpg
    peefko napsal(a):

    Mám v záhoně slezovou růži a na listech na vrchní straně má takové rezavé flíčky a ze spodní strany jsou to takové hnědé pupínky. Nevíte někdo, prosím, co to je za chorobu? Bojím se, aby mi to případně nenakazilo další kytky.


    ... tak já má druhým rokem slézovku, byly nádherné, ale také měly tuto rez! a bylo po parádě, chvilku po odkvětu jsem je musela zlikvidovat, obráží velice rychle znovu. mám je mezi normálníma růžema, ty nic nechytly. letos budu aplikovat dle doporučení postřik baycor - taky už sem tam mají pupínek winking smiley , ale z a takovou odměnu to pak stojí

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 09.05.2010 18:19
     
    p5090431.jpg

    Můžu ji teď přesadit a rozdělit? Je totiž obrovská a zabírá spousty místa winking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 09.05.2010 18:51
     

    Maco, co to je?eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 09.05.2010 19:21
     

    Čemeřice?

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 09.05.2010 20:06
     

    Zelená čemeřice stará dva roky a je tuším z jednoho srazu u Mony. grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 09.05.2010 20:43
     

    Teda, tobě by snad vykvetlo i koště, kdybys ho zapíchla do záhonu

     
  • Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 09.05.2010 21:18
     

    Já mám z té samé eye popping smiley malý elegantní keřík asi se jí u mě nelíbí

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 10.05.2010 15:37
     
    img_4351.jpg
    Další fotografie:
    ilka napsal(a):
    peefko napsal(a):

    Mám v záhoně slezovou růži a na listech na vrchní straně má takové rezavé flíčky a ze spodní strany jsou to takové hnědé pupínky. Nevíte někdo, prosím, co to je za chorobu? Bojím se, aby mi to případně nenakazilo další kytky.


    ... tak já má druhým rokem slézovku, byly nádherné, ale také měly tuto rez! a bylo po parádě, chvilku po odkvětu jsem je musela zlikvidovat, obráží velice rychle znovu. mám je mezi normálníma růžema, ty nic nechytly. letos budu aplikovat dle doporučení postřik baycor - taky už sem tam mají pupínek winking smiley , ale z a takovou odměnu to pak stojí

     

    Ilko, měla jsi je nádherné thumbs down.

    Já mám jednu starou tmavě vínovou jednoduchou a pak jsem měla ještě dvě bílé plnokvěté (jedna teda měla být dle štítku červená, ale nebyla), ale jedna přes zimu asi odešla a ta druhá je zatím velmi maličká, tak nevím jestli se u nich květů vůbec letos dočkám.

    A díky za radu ohledně postřiku, asi s tím taky budu muset něco udělat, i když na ty postřiky moc nejsem.

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 10.05.2010 16:47
     

    peefko, a vidíš, zrovna takovou krásnou tmavou nemám ani jednu. a loni jsem po sezóně u jednoho baráku vyškemrala semínka z plnokvěté bílé jakou máš ty a zrůžové plnokvěté.

    takže semínek mám na rozdávání dost (i z těch mých mám pro jistotu mišmaš kdyby vymrzly.... ale zůstaly už třetím rokem skoro všechny!)

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 11.05.2010 19:57
     

    Ilko, tu tmavě vínovou už máme léta na chalupě, z chalupy jsem si ji loni přivezla na zahrádku a myslím, že jsem z ní sesbírala i nějaká semínka, ale budu to muset ověřit až se dostanu na zahrádku... takže možná bude na výměnu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.