sobota 18. května, 20:53 Svátek má Nataša
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Trvalky

Datum: 02.04.2008 09:25
 
Ještě je tu nemáme a je to hodně široká oblast, tak proč jim neotevřít samostatnou diskuzi. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 24.09.2010 19:52
     
    014.jpg

    [www.mrva-travy.cz]

    tak tohle je dnes můj úlovek

     
  • Autor: Reklama

    Re: Trvalky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 24.09.2010 20:28
     

    krásná thumbs down

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Trvalky

    Datum: 24.09.2010 20:51
     

    taky by se mi hodila smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 24.09.2010 20:52
     

    zítra vyfotím, už byla tma

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 24.09.2010 20:56
     
    winking smiley...to s tym vysemenovanim svojich rastliniek uz mam vacsinou "pracne" odskusane...napr. preto striham ibisky- kriky na jesen!grinning smiley ...lebo ma vzdy islo rozhodit...ked som musela pliet desiatky semenacikov v okoli...Alebo totalne najhorsia je podla mna letnicka - amaranthus - to boli na jar huste koberce
    Naopak niektore mi vobec nevadia a nahodou sa im tesim...napr. konkretne z letniciek nigela, bidens, tagetes, euphorbia marginata...sice vacsinou nikdy nedorastu do takej krasy ako predpestovane priesady, ale na zahonoch su aj tak dekorativne...pripadne len vyplejem co je naviac, ostane pripadne presadim na pozadovane miesto...kde to robi paradu..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 11:19
     

    Jedna milovnice host a heucher thumbs down

    [gardenjoy4.blogspot.com]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 12:28
     
    009.jpg
    Další fotografie:

    nádherný Anavithumbs down ...kam na to furt chodíšconfused smiley

    jsem trochu fotila dlužichy a jednu hostičku od Basíka. A další heucherellu Alabama Sunrise od Basíka čekám

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 18:18
     

    irisko, vždycky něco hledám, dnes zrovna tu heucheru od Basíka, Sweat Tea, protože přišla taková poměrně nevýrazná rostlina, ale ona se zřejmě barví až na podzim. No a narazím na takovou krásu smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 18:24
     

    krom té první co je letitá a moc se jí u mě nedaří jsou všechny i hosta letošní, tak doufám, že se příští rok pořádně předvedou

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 18:29
     
    zahrada 007.jpg

    Anavi- tos tedy skvěle vygooglila. To je nádhera. Nejvíc jsem stejně ale byla unešená z té čajíčkové, kterou ti Basík dluží.

    Irisko, pěkný kousek sis koupila - a ta cenaeye popping smiley

    A já si myslela, jak dobře jsem koupila ve středu tu svou - no name za 69,-. Mám podezření na George Peach (nevím, jestli to píšu dobře).

    Poznáte někdo tedy tu mou a pojmenujete jí?please smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 18:33
     

    555: on už ji právě poslal, ale je taková "bezbarvá" ... tak možná je to tím, že byla někde ve stínu. Uvidíme, až ji vyšoupnu ven na nějaké světlejší místo.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 18:35
     

    Anavi, tak to ti budu držet palce, aby to byla fakt ona. Jinak - já jsem teď přesazovala (a taky dělila) marmalade a caramel - a nevím nevím...U nás byl jeden den mrazík a některé oddělky vypadají dost divně. Caremel přešel snad ze dne na den do růžovočervena a marmalada zase do žluta.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 18:43
     
    010.jpg

    [www.mrva-travy.cz]

    no tohle je taky jedno a to samé, proto počkám na příští rok jak se zbarví. Myslíš 555 že to je tím, že to mohlo přejít mrazem že už to je žlutý? Mi řekli u Písaře, že už trvalky neobjednávají....škoda, dyť teď by se mohlo ještě sázet ne?

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 25.09.2010 19:22
     

    Irisko, ty jsi jí sázela s neporušenými kořínky z květníčku a tak bude určitě v pohodě. Já jsem odlamovala od mateřské rostliny a prakticky tam kořínky nebyly.

    Písař neobjednává z toho důvodu, že nemá dost místa ve sklenících. Já jsem tam totiž taky před týdnem scháněla heuchery a heucherelly a řekli mi, že budou objednávat až na jaře.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Trvalky

    Datum: 27.09.2010 19:20
     

    Irisko jsi dobrý lovec winking smiley thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.