sobota 4. května, 11:53 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: marcellina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle L.K. 3

Datum: 20.01.2010 07:54
 

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: Romca
    Status:

    Márčí

    Datum: 13.05.2010 08:05
     

    My poběžíme taky k dr.sad smiley Chudinka malej at jste brzo fitflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Márčí

     
     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 08:39
     

    ahoj dělěnky,mám dneska zvířátka,zatím jsem posnídala jenom kávičku s mlékem, snažím se dopoledne vydržet nejíst,piju ovocný čaj,na oběd si dám zeleninku se salámem a večer jenom zeleninový salát.

    Dětem přeji brzké uzdravení a jsem hezký dengrinning smiley

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 09:25
     

    ahoj holčinky, po delší době vás zdravímflower smiley

    koukám, že vám marodí ratolestisad smiley , tak ať se brzy uzdravíflower smiley flower smiley

    romco

    gratuluju ke shozenému kilču, šikulkothumbs down spinning smiley sticking its tongue out

    yris

    ta palačinka vypadá mňamózně, škoda, že na tohle já ve všední dny po ránu líná jsemgrinning smiley mls smiley

     

    dnes mám kytičky, k snídani ovesnou kaši s borůvkamamls smiley a caro se zajícemcoffe smiley ....ve zdravěnce jsem si koupila nějaký malinký perníčky s karobovou polevou, jsou moc dobrý, pár jsem jich teď sluplagrinning smiley ...no a k obědu si budu muset něco koupit, vidím to na nějaké pečivo a ovoce možná, uvidíme...

    tak hezký den všem!!flower smiley

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 09:45
     

    Ahojky všem, tak já po čtyřech dnech najela na zvířátka. K snídani obložený talíř a pro zbytek dne uvidim co se najde v kuchyni. Nějak jsem líná (nebo spíš nesíthám) si připravovat jídlo dopředu sebou do práce. sad smiley U nás fouká silný vítr a je zima. Zatim neprší.

     
  • Autor: yris
    Status:

    holky z tech zkusenejsich

    Datum: 13.05.2010 10:08
     

    poradite?Cojinko Marci...jak je to se sterilovanou kukurickou v kyselem nalevu))jako okurcicky)),a pak nekdo tu psal o vanilkovem fruktosovem cukru kde se da koupit?please smiley ke svace mam aspikovy dortik se sunkou,a k obidku kureci roladku se syrem tak dnes mam hodygrinning smiley

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 10:11
     

    yris

    já se na ty kukuřičky taky ptala a holky říkaly, že patří do kytí....a vanilkovy fruktozovy cukr s eprodava v malych pytlickach ve zdravencewinking smiley kupuju ho asi za 8kč nebo tak nějak..i kdyz ja jsme si teda radsi udelala vlastni..do obycejne fruktozy jsem dal avanilkovy lusk, uzavrela do krabicky a je to...grinning smiley

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 10:11
     

    Ted jsem ztracená. V sobotu mam jit s rodinou do restaurace na oběd. Vůbec nevim co si mam dát, jestli mam mít kytky nebo zvířata. Můžete poradit co takhle v restauracích jíteplease smiley please smiley ? Díky

     
  • Autor: yris
    Status:

    Anomis

    Datum: 13.05.2010 10:16
     

    To je peklo tyhle obedy))v restauracich))ja si dam vzdy nejakou flakotu))steak,nebo pstruha,nebo pecene kure))bez prilohy,radi ti vyhovi jiste zeleninkou k tomu))nebo sopacek jako prilohu))mls smiley

    Estre..dekuji))tak to zkusim s luskem))sice nevim kde ho sezenu)))grinning smiley ale zajdu ke dvanacti mesickum))provoni to tedy?s tou kukurickou je to teda pech!!! no jeste pockam na nejaky nazor))je to v octe))a mam na ne strasnou chut k masicku))mls smiley

    Jinak ted ctu o Lence Korinkove v Sipu))dost ji hanej pro vzhled a jeji piti...ale myslim ze postavu ma na svuj vekthumbs down je v Pze))skoda ze nam nemuze obcas poradit..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil yris (13.05.2010 10:20)
     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Yris

    Datum: 13.05.2010 10:19
     

    Yris, potvrzuji to, co píše estrellita, kukuřice je kytka, i když v nálevu. A vanilkový cukr jsem si taky udělala sama. Stále mám skleničku s cukrem a van. luskem. Vyjde to určitě levněji a máš ho pořád dostatek, jak uberu, hned dosypávám další cukr (fruktózu) k lusku. flower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    cojinka

    Datum: 13.05.2010 10:25
     

    Tak mam peskasad smiley potvrzeno tecka.chjoooo tak bude opet kedluben a rajsky noflower smiley

     
  • Autor: anomis1985
    Status: začátečník

    Yris

    Datum: 13.05.2010 10:44
     

    Děkuji. Tak uvidíme co mi nabídne jídelní lístek. eye rolling smiley Kdyžtak zůstanu o minerálce. coffe smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    anomis

    Datum: 13.05.2010 10:52
     

    Nebooj nebudes si kazit obed prece mineralkou)))takovy spiz))mnam ten maji vsude a k tomu sopacek)))kam jdete uz vis?)

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Yris

    Datum: 13.05.2010 10:52
     

    Přidávám se k holkám.winking smiley A vanilkový fruktózový cukr si taky dělám sama.Lusk jsem koupila v Tescu,je mezi kořením.Ale nepamatuju od které firmy to bylo.winking smiley

    Byli jsme u doktora a říkal,že zatím mu cpát antibiotika nebude.Mám mu měřit teplotu a kdyby se to zhoršovalo a přidal se k tomu průjem ,nebo teploty neustupovaly,tzak zítra máme naklusat a uvidí se.eye rolling smiley Prý teď řádí plané neštovice a nějaký vir,tak uvidíme.eye rolling smiley

     
  • Autor: camonca
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 11:03
     

    Romco, já se omlouvám, že jsem nepísla stydlin smiley - byla jsem na diskuzi večer chviličku před Tebou, ale už jsem neměla sil na psaní - ne kvůli ovocnému dni, ale celý den byl nějaký hektický ... Díky i za Tvou odpověď love smiley

    Jinak já to včera až na malé zhřešení zvládla spinning smiley sticking its tongue out - přesouvala jsem se autem a v něm jsem měla sama na sebe nastražené mandle - už načatý sáček - jak jsem je viděla, musela jsem je sež... bylo jich cca 15 stydlin smiley ... ale i tak mám radost a hlavně - ráno se oblíkám a ejhle - pásek jsem zapla o dirku míň. Jupí spinning smiley sticking its tongue out Jinak konkrétně za včerejšek nevím, kolik to dalo na kg, ještě včera ráno jsem měla váhu mimo provoz.... snažila jsem se do ni sehnat levnější baterky - stejně jsem za ně dala večer 280,- kč - docela síla. Taky si myslím, že vše, co jsem včera zhubla neudržím shozené, ale zároveň mám radost, že jsem to docela zvládla, určitě to je pro tělo prospěšné !!!

    Takže od Velikonoc mám dole cca 2,5 kg - žádná sláva, ale dobrý i tak... od soboty mám dopoledne jen ovoce a musím říct, že mi to vyhovuje a doufám, že se to konečně rozjede...od pondělka bych ráda držela tu rychlehubnoucí dietu...

     

    please smiley Dělenky, mám prosbičku - začala jsem ráno pít sklenici vody s jablečným octem (asi 1 lžíce), jelikož dopoledne mívám to ovoce, tak mi přišlo, že by to nemělo vadit, ale včera jsem četla v rychlohubnoucí dietě od L.K., kde psala o zálivce na salát, že se nemá použít ocet, protože zadržuje vodu ?!?!? Nevíte o tom něco víc? please smiley please smiley please smiley Předem děkuji a přeji krásný den! flower smiley flower smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil camonca (13.05.2010 11:05)
     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle L.K. 3

    Datum: 13.05.2010 11:04
     

    Ahojte delenky, dufam, ze sa vam ratolesti rychle uzdravia flower smiley.

    Ja som sa rozhodla, ze po orgiach v kytkach, musim prejst na zviratka, proste tam sa to lepsie hubne sad smiley.

    Takze dneska rano jogurt s medom a kokosom ,uplna mnamka, kaficko konecne s naozajstnym mliekom grinning smiley.Na obed a veceru budu dusene spalicky so zeleninkou posypane eidamom a s hlavkovym salatom v sladko-kyslom naleve a asi pred spanim zase jogurtik.

    Tak sa budem snazit drzat tie zviratka aspon tyzden uvidime, ako to dopadne please smiley. Uz sa chystam na precistovaci ovocny den asi tyzden, ale nejak nikdy nieje odvaha chjo, tak mozno az v lete ako to tak vidim grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.