pondělí 29. dubna, 04:26 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

Datum: 10.02.2009 23:55
 
Anketa
Dejte hlas té nej...
Hlasování je dočasně pozastaveno.
V anketě již hlasovalo 38 uživatelů.
1 0
 
0%
2 0
 
0%
3 1
 
3%
4 1
 
3%
5 0
 
0%
6 4
 
11%
7 2
 
5%
8 0
 
0%
9 1
 
3%
10 1
 
3%
11 5
 
13%
12 0
 
0%
13 0
 
0%
14 4
 
11%
15 0
 
0%
16 1
 
3%
17 1
 
3%
18 0
 
0%
19 0
 
0%
20 0
 
0%
21 0
 
0%
22 1
 
3%
23 0
 
0%
24 2
 
5%
25 4
 
11%
26 0
 
0%
27 0
 
0%
28 0
 
0%
29 1
 
3%
30 3
 
8%
31 1
 
3%
32 0
 
0%
33 0
 
0%
34 0
 
0%
35 0
 
0%
36 0
 
0%
37 0
 
0%
38 2
 
5%
39 0
 
0%
40 3
 
4%
41 0
 
0%
42 0
 
0%
43 0
 
0%
44 0
 
0%

Hlasování bude ukončeno v neděli 15.2. ve 12.00 hodin

Každý může hlasovat pouze jednou.

Hodně štěstí....

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (15.02.2009 12:00)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: 34. Neobyčejná

    Datum: 11.02.2009 12:23
     

    Holky, já se furt kochám a stále objevuji něco nového. Ta faktura je taky hotový skvost thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: 34. Neobyčejná

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 12:30
     
    Ja som trochu cvok..vobec sa nehrniem do hlasovanie..aj ked tym padom budem asi dlhsie napnuta smoking smiley
    ------------------------------
    Mna to totiz bavi opakovane rozpitvavat si jednotlive fotky a znovu a znovu "objavovat" skryte nuansy:
    - prvy dojem - napriek tomu, ze sa o tom tolko pise ze najviac cloveka ovplyvnuje, nebyva u mna v konecnom dosahu takmer nikdy podstatny!!!
    - najskor hodnotim co sa mi na fotke paci winking smiley ..motiv, ostrovtip, sarm.... technika prevedenia, technika upravy... eye rolling smiley ( hihi, napriek tomu, ze vacsina toho je mimo mojich vlastnych schopnosti..)
    - noo....a potom pride "KAT" - ktory hodnoti co na fotke nie je podla mna dobre a co mohlo byt lepsie.. winking smiley( hihi, napriek tomu, ze vacsina toho je mimo mojich vlastnych schopnosti..)
    ...a na zaver odhad rukopisu autora smoking smiley
    ---------------------------------
    JUUUUUU...toto tuna ste fakt moc faj vymysleli!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 12:44
     

    Keria: musím říct, že u mě asi první dojem funguje a ty, z kterých jsem byla na první pokuk unešená, mě prostě oslovují neustále! thumbs down. Ale k tomu se ještě přidaly ty, které oslovily "na druhý pohled". flower smiley Takže totální průšvih grinning smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 13:01
     

    Tak se nejdřív budu kochat. A jsem moc zvědavá na výsledky. Krásný fotky jste nafotily, holky šikovný. Příště už se zapojím takywinking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 13:05
     

    Tak a mám to taky za sebou. Fotky jsou moc pěkné a bezva nápady thumbs down Soutěž byla príma nápad thumbs down love smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 13:51
     

    Taky už jsem odhlasovala. Váhala jsem mezi třema. Povedená soutěž!!! thumbs down

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 13:59
     

    ty fotky jsou fakt nádherné, máme mezi sebou skryté talenty, měly jsme být na co napnuty thumbs down , mě by se líbilo, kdyby nám pak autoři některých foteček nám neznalým na konci i poradilli/y, jak se dá taková fotka udělat flower smiley , hlasovala jsem hned ráno, i když těch fotek bylo několik, kterým bych ten hlas rozdělila, ale ta jedna mě dostala hned napoprvé thumbs down , jen pro upřesnění - ráno jsem výsledky viděla, teď už ne - to je správně nebo špatně winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 14:05
     

    To je divně winking smiley confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 14:07
     

    Libi, já se těším, že po ukončení soutěže Lada přesune fotky do Fotogalerie a tam se bude moci každý na každou zeptat, každou zvláš´t pochválit love smiley a o každé fotce prostě diskutovat, co hrdlo ráčí.

    Jen pořád nevím, jestli hned přidat i autora nebo si ještě zasoutěžit v té galerce a hádat,kdo co nafotil.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 14:27
     

    Holky, večer jsem už nevydržela čekat, ale ráno než jsem jela do práce, jsem na 5 minut musela nakouknout a musím říct, že mi spadla čelist.eye popping smiley 

    Některý fotky jsou přímo umělecký díla!thumbs down

    Ještě jsem nehlasovala, se nedá hned rozhodnout .eye rolling smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 16:21
     

    Lado, jdu ti poděkovat za bezva zábavu. Určitě ti to dalo hodně práce a vzalo spoustu času, ale budiž ti odměnou náš zájem a neskrývaná radost ze soutěžeflower smiley (úvodní slovo k soutěži psala Stanuš, takže díky všem,kdo se na přípravě podílel)

    Dvě hodiny jsem si hrála s vašima fotkama. Nejprve všechny v rychlosti prolítla, potom jsem to vzala trochu důkladněji a nakonec jsem je všechny začala hodnotit. Na A4 mám sloupec fotek od 1 do 44 s názvem fotky a u každé fotky jsem dala tip na jejího autora. Mám vybrané čtyři fotky, mezi kterými se nemůžu rozhodnout, takže jsem zatím nehlasovala. Uvidím, jak moje tipování dopadne. Už aby byla nedělewinking smiley

    Jsem zvědavá a říkám si,které fotky už jsou ohodnocené, která má nejvíc hlasů,ale jsem ráda, že to nevím, protože by mě to určitě ovlivnilo, dokonce tipuju kdo pro kterou fotku hlasovalgrinning smiley , jak říkám, prima zábava.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 17:35
     

    K ránu se mi zdálo o knížkách a o Amee, měla jsem taky dost. eye rolling smiley Já asi hlasovat nebudu, protože se nerozhodnu pro kterou. sad smiley

     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 18:56
     

    Anavi, já bych to měla těžký, ještě Vás moc neznám a neodhadnu, kdo by mohl být autor, ale dvě bych asi uhodla flower smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 19:41
     

    Jsem nadšená..., že se nám to povedlo..

    Není to moje zásluha..s nápadem přišla Stano..A však to znáte..stačilo pár dnů, pár poradců..a fotokla(tě)ní bylo na světě...Já vlastně dělala jen sběrače..Myslím, že bylo docela fajn, když se sem ty fotky daly takto najednou... winking smiley Všechny jsou skvělé, každá má své kouzlo..za mne jsou vítězové všichni, kdo se zůčastnili.. flower smiley Musím se vám přiznat, že vám to rozhodování, kterou vybrat nezávidím..Já sama nehlasuju, protože jsem měla možnost je vidět déle a také znám i autory..Máte to fakt těžký..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 11.02.2009 20:46
     

    Otajdo, v té situaci jsme byly všechny!!! Myslím, že bys hlasovat mělaplease smiley Třeba někdo čeká právě na ten tvůj hlásekwinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.