pondělí 29. dubna, 07:07 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

Datum: 10.02.2009 23:55
 
Anketa
Dejte hlas té nej...
Hlasování je dočasně pozastaveno.
V anketě již hlasovalo 38 uživatelů.
1 0
 
0%
2 0
 
0%
3 1
 
3%
4 1
 
3%
5 0
 
0%
6 4
 
11%
7 2
 
5%
8 0
 
0%
9 1
 
3%
10 1
 
3%
11 5
 
13%
12 0
 
0%
13 0
 
0%
14 4
 
11%
15 0
 
0%
16 1
 
3%
17 1
 
3%
18 0
 
0%
19 0
 
0%
20 0
 
0%
21 0
 
0%
22 1
 
3%
23 0
 
0%
24 2
 
5%
25 4
 
11%
26 0
 
0%
27 0
 
0%
28 0
 
0%
29 1
 
3%
30 3
 
8%
31 1
 
3%
32 0
 
0%
33 0
 
0%
34 0
 
0%
35 0
 
0%
36 0
 
0%
37 0
 
0%
38 2
 
5%
39 0
 
0%
40 3
 
4%
41 0
 
0%
42 0
 
0%
43 0
 
0%
44 0
 
0%

Hlasování bude ukončeno v neděli 15.2. ve 12.00 hodin

Každý může hlasovat pouze jednou.

Hodně štěstí....

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (15.02.2009 12:00)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 07:37
     


    Anavi napsal(a):

    Nath, já už s několika tipy zkrachovala, tak už do toho nejdu nono smiley winking smiley smiling smiley

    ......a jak jsi mohla zkrachovat, když autoři ještě odtajněni nejsou confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 08:18
     

    Protože jsem vždy domnělého autora oslovila, abych ho vstávaje lehaje vychválila grinning smiley a on jako že nic, že s tím nemá nic společnýho grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Takže tak, nejsou v tom žádné zákulisní praktiky nono smiley winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 08:51
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Já to říkala, to bude ještě hukot grinning smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 08:51
     

    Holky, není Mates jako Mates, a neplašte Monu, víte, že má teďka jiný starosti. nono smiley

    Ještě jsem nehlasovala, ale nějaké favority už mám. thumbs down

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 10:24
     

    Já chtěla oficiálně vyhlásit druhotnou soutěž "uhodněte autora", ale nejde to, zaprvé Anavi už vytahala z lidí co šlo grinning smiley grinning smiley, zadruhé nikdo nevíme, kolik kdo fotek vůbec dal a kdo všechno se vlastně zúčastnil. Kdybych věděla že třeba Nat dala tři fotky, mohla bych je hledat, ale takhle... Takže oficiálně typovací soutěž asi v tomto kole nepůjde.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 10:54
     

    Proč ne, nevidím důvod eye popping smiley Šak nemusíš uhodnout, bys chtěla vyhrát, co? Prdlačku tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 11:16
     

    Ježiš... Nechci vyhrát, jen nevim, jak mám hádat, když nevim ani pořádně, kdo se zúčastnil. tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 11:22
     

    Stano, ale prd, vím jen, že "nožičky" nejsou toho, koho jsem myslela, a Zasněná že taky není od toho, co jsem myslela, nicméně NEVÍM, od koho jsou confused smiley , čiliže vím vlastně velký kulový!!!

    A ty hele, nauč se konečně ten tip a typ smiling smiley nono smiley

    Prostě oficiální tipovací soutěž, jasný??? grinning smiley A jinak - taky tě miluju love smiley love smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 11:34
     
    grinning smiley...zabava, ved o nic ine neide....len o typ( osobnosti) a tym aj o tip (osoby)...
    Ja co vas poznam len virtualne a v znacnej miere v roznych suvislostiach mam mis-mas, tiez sa o to pokusam...
    Zatial to skusam na zaklade toho, co si pamatamconfused smiley kto sa tu prezentoval s akymi schopnostami a moznostami....Hihi, je to fakt celkom zabava...a najvacsia urcite bude odhalenie!! flower
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 11:37
     

    Nezvládla bych určo tipnout u všech, jen bych dala tipy, které považuji za jasné grinning smiley, ač mi to teda hned ve dvou případech ze třech nevyšlo, takže... winking smiley grinning smiley, fakt ide len o tu zábavu grinning smiley.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 12:07
     

    Anavko, ty nevíš, koho je Zasněná? Teda asi to taky nevím, no ale byla jsem ták přesvědčená, že jsem tu princeznu poznala.. winking smiley . Písnu SZ.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 12:08
     
    Hihi... moc tazke...
    -------------------
    Napr. taky nozickovy problem????!!!...voditkom moze byt uhadnut:
    "...cieze mozu byt??"
    Snazim sa, snazim...a nic... U tych malych aj ked preberam tie novucicke prirastky do tunajsej spolocnosti...A postelna scena- ani tolko, i ked napr. postelne pradlo by mohlo byt nejakym voditkom.. kto napr. ujizdi na pruzky...smoking smiley....
    ---------------------
    Pri "umelecky" zameranych fotkach eye popping smiley..tam UFFFFFF, lebo ta tunajsia skupinka co "toho tolko dokaze", je znacne vyrovnana...a od kazdeho sa da cakat takmer dokonaly zazrak...
    --------------------
    Haha..i ked sa u nas hovori: "....aj motyka obcas vystreli"...a ono vsetko moze byt uplne inak..Takze len spekulacie, spekulacie..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 12:13
     

    Kerijko, vystihlas to přesně thumbs down... ostatně jako vždy winking smiley flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 13:44
     

    Taky nemůžu hádat u všech fotek, ale můžu dát typ, který mám u některých fotek. (zřejmě špatný winking smiley ) Nikde není psáno, že musíme hodnotit fotky všechny. Jen je škoda, že se sami připravujete o tu bžundu, když si své typy navzájem sdělujete. Jde přece o legraci, tak proč ?

    Však do neděle není tak daleko. Dá se to snad vydržet, ne? Nejste malé děti. Já si to teda vychutnám až do konce smoking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 13:48
     

    To už je, Drahuško, právě o tom, jakou formou si to kdo užívá. Způsob, který baví, nelze přikázat. Malodětství bych do toho netahala, pro mě kupříkladu ta nabízená alternativa s veřejným tipováním vůbec atraktivní není. Budu ji muset přetrpět, abych se dočkala konečně toho vyhlášení smiling smiley. Ale přetrpím ji ráda, nebojte. flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.