pondělí 29. dubna, 08:04 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

Datum: 10.02.2009 23:55
 
Anketa
Dejte hlas té nej...
Hlasování je dočasně pozastaveno.
V anketě již hlasovalo 38 uživatelů.
1 0
 
0%
2 0
 
0%
3 1
 
3%
4 1
 
3%
5 0
 
0%
6 4
 
11%
7 2
 
5%
8 0
 
0%
9 1
 
3%
10 1
 
3%
11 5
 
13%
12 0
 
0%
13 0
 
0%
14 4
 
11%
15 0
 
0%
16 1
 
3%
17 1
 
3%
18 0
 
0%
19 0
 
0%
20 0
 
0%
21 0
 
0%
22 1
 
3%
23 0
 
0%
24 2
 
5%
25 4
 
11%
26 0
 
0%
27 0
 
0%
28 0
 
0%
29 1
 
3%
30 3
 
8%
31 1
 
3%
32 0
 
0%
33 0
 
0%
34 0
 
0%
35 0
 
0%
36 0
 
0%
37 0
 
0%
38 2
 
5%
39 0
 
0%
40 3
 
4%
41 0
 
0%
42 0
 
0%
43 0
 
0%
44 0
 
0%

Hlasování bude ukončeno v neděli 15.2. ve 12.00 hodin

Každý může hlasovat pouze jednou.

Hodně štěstí....

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (15.02.2009 12:00)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 15:18
     
    Po pravde, moj nazore je....ze...by to aj tak bolo najzaujimavejsie - ak by to bolo pre vsetkych prekvapenie na toho 15-teho....( ale som si vedoma, ze...takto je tu zivsie.. winking smiley)
    Osobne sa vsak mam az tak moc rada, ze by som si v ziadnom pripade netrufla nahlas prezradit svoje tipy, tipujem vzdy tak dokonale, ze...aj kde sa ani takmer neda, tak sa seknem - vseobecne!... tongue sticking out smiley..no co, aspon som sa mohla chvalit tou laskou!
    -----
    ...ale bavim sa..
    (...hej ale nejak mi kus textu unikol.. angry smiley)
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (13.02.2009 16:25)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 15:41
     

    chce to dát nějaký konkrétní návrh k odsouhlasení -Lado, chop se toho! winking smiley please smiley

    Jestli ještě dát možnost tipovat, nebo jestli 15.definitivně odhalíš autory.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 16:04
     

    já ty fotečky prohlížím stále dokola a pokaždé si u nich všimnu zase něčeho nového, prostě všechny v sobě něco mají - vtip, fantazii, zachycenou atmosféru, sílu okamžiku, vzpomínku a tak bych mohla pokračovat stále dál a dál flower smiley

     

    PS:

    1. veřejně bych já za sebe netipovala, každý/á z nás ať si udělá svůj soukromý tip, co když by se třeba někomu zdálo, jak to jenom napsat, že jsme ho třeba podcenily a podhodnotlily, kdyby jsme mu přiřadili tu kterou fotografii winking smiley

     

    2. mě by se líbilo, kdyby v prvním příspěvku nově otevřeného blogu k soutěži, tam kde bude anketa, info o tom, odkdy do kdy se hlasuje, bylo napsáno soutěže se účastní: XY, ........ winking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 16:28
     

    Libi, poslední věta je dobrý nápad. S tím tipováním - nikde není psáno, že musíme otipovat všechny fotky. Třeba takové ty abych tak řekla "nevýraznější kousky" mě ani tolik k tipování netáhnou.

    Za sebe ale říkám, že už bych v neděli zveřejnila autory, už bych to nenatahovala. S tím hromadným sázením do galerie bych taky počkala - třeba ne každý autor by o to stál, někdo třeba nebude pyšný na to, že neuspěl nebo přímo propadl ve výsledkové listině, a nebude mít potřebu o tom ještě diskutovat. Řekla bych spíš tak, že si do galerie kdykoliv po zveřejnění výsledků a autorů může dát svou fotku každý sám, bude-li o to stát, a rovnou i s nějakými fotkami, které mu zbyly. Ale už bych nedělala tajnosti, přijde mi to jako zbytečné natahování.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 16:38
     

    Rozhodně nenatahovat, 15. zveřejnit!!! Ale to tipování mi bude chybět. Já bych pro galerii s možnými komentáři byla stoprocentně. Právě proto, že i nehodnocené fotkám se tu může dostat slovního ocenění. Ode mě určitě. Pro mě je ten jeden hlas zataceně málo a ráda bych pochávlila i jiné a vyzvedla kvality ostatních.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 16:45
     

    I já jsem za to neprodlužovat už o další čas, ani nepodnikat s fotkami nic, co nebylo před zahájením tohoto kola vyhlášeno. Jasně, ukázalo se, že hlasování nám takto prostě jak subjektivně, tak objektivně nestačí, ale zkombinováním s galerijním pokračováním bychom dle mého soudu vytvořili už prostě přesolený guláš, myslím si. Další posun vpřed opět s dalším kolem. flower smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 16:57
     

    přidávám se k Majce, já bych taky chtěla k jednotlivým fotkám, třeba ne ke všem, ale určitě k většině, připojit komentář, čím mne zaujaly, jak na mě zapůsobily, jestli jsem se u nich pobavila, , možnost zeptat se autora, jak se mu podařilo takovou fotečku vyfotit a jak ho vůbec napadlo takovou fotku vyfotit, ... smiling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 18:21
     

    Přimlouvám se do dalšího kola, aby se mohly ohodnotit třeba 3 fotky. Každá fotka by u sebe měla možnost trojího hlasování. Za první by byly 3 body, za druhou 2 a za třetí jeden. Takhle se na spoustu pěkných fotek nedostalo a nemyslím, že by to bylo tím, že jsou horší než ty, které ohodnocené byly. Např. já se rozhodovala mezi dvěma a teď ta druhá nemá ještě ani hlas.confused smiley

    Teď to bylo spíš takové buď a nebo a pro spustu z nás nerozhodných velký dilema!drinking smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 13.02.2009 18:45
     

    Gabčo, hlasování se samozřejmě změní, to už ale říkáme dávno. Tohle bylo jediné kolo, kde se hlasovalo pro jedinou. Do budoucna to zatím vypadá tak, že se bude bodovat každá fotka na stupnici od jedné do pěti a pak se sečtou body.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 14.02.2009 07:23
     

    Tak mám odhlasováno. Už vím, že můj tip nejspíš už nevyhraje, ale nevede si špatněgrinning smiley thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Andora (14.02.2009 08:57)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 14.02.2009 11:49
     

    Vidím, že názory jsou dost protichůdné. To zveřejnění v Galerii jsem chtěla právě pro to, že bych tam spousta lidem chtěla napsat, že mě jejich fotka oslovila, i když nedostala můj hlas, protože prostě byl JEN JEDEN sad smiley. No a taky by mě u sposty fotek zajímalo, jak jsou focené, nebo jakou technikou upravené, prostě bychi si ráda o fotkách ještě "pokecala"... No a když tak budu činit tady, vznikne z toho absolutní nepřehledno.

    Stano, jedna moje fotka, která mi dala z těch tří největší práci, a myslela jsem si, jaký to je "nápad" winking smiley , zůstala taky bez povšimnutí. Rozhodně se z toho nehroutím, naopak bych třeba čekala, že mi někdo řekne, kde jsem udělala chybu - špatné pozadí, málo výrazný motiv... atd. Tu soutěž beru tak trochu jako "školu focení".

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 14.02.2009 11:51
     

    Má pravdu, předsedo thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 14.02.2009 13:06
     
    Tiez nerada pacham umyselne nasiliewinking smiley...ked niekto nieco nechce, alebo mu je to neprijemne.... takze by to mohlo byt pripadne naozaj na svobodnej volbe autorov....
    Ale dtto si myslim, zeby bola skoda ochudobnit sa o moznost si o tychto fotkach pokecat..Fakt je tam toho mnoho, co by sa dalo rozviest, co by mnohe vysvetlovalo... alebo co by v urcitom smere mohlo byt aj inspiraciou pre dalsi rast nas amaterov....atd. coffe
     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 14.02.2009 13:28
    Hodnocení fotografie "Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář": 5
     

    Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych napsala komentář. Souhlas s Vámi všemi, vybrat jen jednu fotku byl kumšt, souhlasím se Stanem - pro příští klá(tě)ní bodová stupnice 1-5, souhlasím s Anavi - beru to též jako "školu focení" a já bych teda velmi uvítala rozpitvání fotek, chybami se člověk učí a když se o nich nedozví, nikam ho to neposune - to je souhlas s Kerií. grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Soutěžní fotografie - Čtivo, čtenář

    Datum: 14.02.2009 13:36
     

    Myslím si, že to byl i původní záměr - nejen vyhecovat k co nejlepšímu výkonu, ale i následná pitva fotek a poučení z toho

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.