neděle 28. dubna, 06:21 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 17
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 29.01.2014 10:06
     

    Věrko, škoda, že jsem nevěděla dřív. Brácha sbíral kamarádovi a za ten týden jsme ulovili asi patnáct kousků, každý jiný ... bohužel to bral po jednom, jen ty, co jsem nespotřebovala, nechtěli jsme být "nenažraní" confused smiley

    SPIKE napsal(a):

    Porcované cukříky důsledně sbírám (nesladím kafe, tak to není problém je získávat na cestách po světě), ale ne pro sebe. Vozím je svým dvěma kamarádkám, které se orientují právě na sbírání obalů od cukrů.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 29.01.2014 10:10
     

    dago, krásná sbírka love smiley , ale vyprašovat bych je nechtěla winking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 29.01.2014 10:15
     



    Anavi napsal(a):

    dago, krásná sbírka love smiley , ale vyprašovat bych je nechtěla winking smiley

    Ivčo - na jaře jim pořádně vypráším kožichy venku ... jinak tak nějak průběžně ... při vysávání je občas přejedu - mám na ně kartáček

    .. ale u nás se naštěstí díky tomu řízenému větrání moc nepráší ... to je fakt výhoda ...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 31.01.2014 20:00
     
    p1310022.jpg

    ........ ubrousky jsem darovala nějaké postižené paní, sbírala jsem je od základky,.... jinak kde co, spíš od každého pár kousků, ale našla jsem fotku Vinetouva z 65 roku, byl to poklad a radostí jsem brečela, dostal ji F. Hubert od kamaráda z NSR , vzpomínáš sithumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 06.02.2014 21:17
     

    Sbíral jsem je taky , ale posílal jsem je ro Rzeszowa do Polska jedné kamarádce , ona mě za to posílala známky. ještě mám stále doma , odznaky, známky,vlaječky, nějaké přívěsky, novin y, letáky fota z r. 1968/69\,

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 01.03.2014 15:38
     

    Ulovila jsem nový náprstek do sbírky a až po upozornění mi došlo, že je to náprstek s Náprstkem (z Náprstkova muzea) grinning smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.03.2014 04:55
     
    5.jpg

    Ja jsem kdysi zbiral stare mince a mel jsem to v takove plechove krabicce. Kdyz jsem sel na vojnu, tak jsem si to schoval do sklepa a kdyz jsem se vratil, tak uz to tam nebylo confused smiley

    Ptal jsem se na to nasich a oni tvrdili, ze kdyz delali novou podlahu v predsini, tak se cast stropu propadla do sklepa a pokladnicka "zmizela" eye rolling smiley

    Skoda, mel jsem tam jednu minci, kopejku z byvaleho Ruska z roku 1905, ktera by v dnesni dobe mohla stat dost penez winking smiley

     

    V roce 1998 nasi dum prodali a koupili jen mensi domek. Jestli novy majitel delal nejake upravy naseho stareho domu, tak mozna pokladniku nasel ... sad smiley

     

    Na fotce je presne ta sama, ale je to jen 1 kopiejka winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 02.03.2014 07:00
     

    Rudo, můj skoro zeť má tu hledačku kovů. Občas najde nějakou minci, která se pro něho stává pokladem. Našel jich pár od roku 1800-1900. Díval se na možnou hodnotu mincí. Pohybuje se okolo 200kč za kus. Ještě jich je asi dost. A taky se jich dost objeví těma hledačkama.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.05.2014 19:55
     
    p5090005.jpg

    ..... další do sbírky, winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.05.2014 20:02
     

    Kolik jich máš, Kordul? Dej sem fotku.

    Já jsem obohatila sbírku o několik náprstků, potřebuji na ně nutně novou poličku eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.05.2014 20:11
     
    panenky.jpg



    SPIKE napsal(a):

    Kolik jich máš, Kordul? Dej sem fotku.

    Já jsem obohatila sbírku o několik náprstků, potřebuji na ně nutně novou poličku eye rolling smiley

    ......zítra vyfotím, nám jich jen pár, jsou to takové kýče, ale perfektně vymakané, první jsem dostala jako dárek a malým málem mě kleplo winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (09.05.2014 20:16)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 28.08.2014 10:58
     

    Dnes jsem obohatilo moji sbírku náprstků o Křivoklát. Mám to tam, coby kamenem dohodil, ale náprstek jsem zatím neměla. Holt pod svícnem je největší tma. Náprsky mám z celého světa, ale z domova ne. Myslím, že nemám asni z okolních okresních měst, přestože z těch vzdálenějších je mám. Po okolí jezdím na nákupy, k doktorům nebo na úřady, tak se nepídím po suvenýrech. Jinde jdu hned do IC, abych se zeptala na náprstek. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 28.08.2014 11:01
     

    Tak to by mě jako sběratelský kousek opravdu nenapadlo confused smiley winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 28.08.2014 11:07
     

    To jsou suvenýry z cest - malé, skladné a přitom navštívené místo připomínají dostatečně. Musela jsem si udělat jejich seznam, abych věděla, odkud je mám a odkud mi chybí.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 20.11.2014 11:52
     
    dsc_0298.jpg

    Bechyně obohatila moji sbírku náprstků o další kousky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.