neděle 28. dubna, 04:35 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 17
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 11:45
     

    Cukry sbírá i můj syn. Marně se ho snažím přesvědčit, aby si nechal jen obaly a cukr vysypal ...

    Spike, náprstky jsou krásné, je to moc pěkný nápad. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 11:50
     

    Moje kamrádka cukry vysypává a obaly dává do alba, aby to měla přehledné.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (21.01.2014 12:23)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 12:21
     

    Věrko ?! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley to je krásná sbírka thumbs down thumbs down thumbs down doteď jsem netušila, že existuje porcelánový náprstek stydlin smiley Já sbírám kočky - skleněné, dřevěné, porcelánové, magnety .... vlastně i ty živé winking smiley

    Do mé sbírky by vlastně patřil i ten náprstek, když by byl s kočkou grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil cancourek (21.01.2014 12:26)
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 15:24
     

    Já teda často sbírám chuchvalce Gripenovo chlupů po bytě, počítá se to? winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 15:30
     

    Já chtěla v první chvíli napsat že sbírám ..... . Ale já sbírám po zahradě psí hovínka, a to velice usilovně a sbírka se čile rozrůstá i když Banderas nám tu už nesere, odstěhoval se. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 18:33
     



    Galad_Elen napsal(a):

    Já teda často sbírám chuchvalce Gripenovo chlupů po bytě, počítá se to? winking smiley

    Pokud si je někde úhledně skládáš a eviduješ, tak je to určitě plnohodnotná sbírka. Doporučuju řadit dle barvy chlupů nebo dne sběru grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 19:49
     

    Tak barva je pořád stejná, taková nijaká šedivá, ale dle data by to šlo grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 21:09
     

    Plyšové medvídky, neptejte se , kolik jich mám ... nemám je spočítané .... když nemůžu usnout, začnu počítat medvídky a nikdy jsem se nedopočítala .. grinning smiley grinning smiley a jsou tak nějak všude ... ty nej v pokoji a kuchyni a ložnici, v ostatních částech domu další , méně vzácné spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     

    A ne dětské , ale já říkám štřapaté , takové, co mám avatar ... prostě značkové ..

     

    Teď toužím po nějaké medvídce thumbs down love smiley flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 21:17
     

    Ty jsou krásně mazlící love smiley Počkej, až budeš mít vnoučata! Ta se ti po nich budou sápat, jsem zvědavá, jestli je ubráníš grinning smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 21:21
     
    SPIKE napsal(a):

    Ty jsou krásně mazlící love smiley Počkej, až budeš mít vnoučata! Ta se ti po nich budou sápat, jsem zvědavá, jestli je ubráníš grinning smiley

    Věrko, to si piš, že ubráním drinking smiley ... jako medvídka za cca pětikilo a výš do usoplených ručiček od čokolády ani náhodou nono smiley nono smiley spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley Mám jich tu dost - obyč - na půjčování, vyzkoušeno na dvou nejbližších známých - jejich předškolní klučina i holčina respektují, že co jim dám, to mají na hraní smoking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 21:41
     

    Dago, myslím, že by se do tvé sbírky (medídků i knih) hodily detektivky od tohoto autora - zatím jsem četla pouze jednu, čte se mooooc pěkně [www.databazeknih.cz]

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 21:45
     



    babkaela napsal(a):

    Dago, myslím, že by se do tvé sbírky (medídků i knih) hodily detektivky od tohoto autora - zatím jsem četla pouze jednu, čte se mooooc pěkně [www.databazeknih.cz]

    Jéééé , stejnej blázen grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    No já vždycky si řeknu - "už dost" , ale ono to nejde, je jich tolik krásnejch, co nemám spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

    A povětšinou je dostávám jako dárky , takže rodina je ráda, maj to jednoduchý ... co kupovat ... i když ještě jsem ujetá na další serepetičky - srdíčka a andělky. stydlin smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 21:57
     

    Tak potom tato u tebe by neměla v žááááádném případě chybět [www.databazeknih.cz] winking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 21.01.2014 22:24
     



    babkaela napsal(a):

    Tak potom tato u tebe by neměla v žááááádném případě chybět [www.databazeknih.cz] winking smiley

    Tak to určitě spinning smiley sticking its tongue out thumbs down drinking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 29.01.2014 10:01
     

    Je zde někdo, kdo sbírá telefonní karty?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.