čtvrtek 2. května, 16:52 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Polévky
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Polévky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Rybí polévka

Datum: 22.12.2008 10:08
 

Tak sem s tipy, jak udělat dobrou rybí polívku.

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Majka (22.12.2008 10:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 16:40
     

    Lostris, já k normální jen čuchla a ani jsem nedokázala ochutnat. Jestli ale jíš mořské ryby (file z tresky apod), tak tě ujišťuji, že oblízneš všech pět! Rybinou není cítit vůbec, díky použitému druhu ryby a ještě i zbytková "vůně" je zlikvidována marinováním v citrónu. Mé děti jí přišly na chuť jen proto, že poprve, když jí jedly, nevěděly, že je rybí. Dnes se stala i dceřinou štědrovečerní polévkou winking smiley

     

    Před chvílí mi volal syn, s čím prý budu chtít pomoci na Štědrý den, že dřív nemůže, že je v práci a mimo jiné z něj vypadlo, že "mou" rybí polévku dělá u nich v hospodě. Sice ošizenou (bez kaviáru a s českými rybičkami a jen rozmixovanou), ale jaký je prý o ní velký zájem winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Rybí polévka

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 17:04
     

    Já ještě nikdy žádnou neměla... tak bych klidně ochutnala, ale nikdo v mém okolí nedělá confused smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 17:05
     

    Drahuš,já moc nemusím ryby všeobecně ,zvládnu jednou za rok kapra a docela mi jede pangas,ale že bych ryby nějak vyhledávala to ne.max.u moře si ze zvědavosti dám něco z ryb,nebo mořských potvor.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 17:06
     

    moc pekny smajlik lostris grinning smiley ale k tehle polevce se teda vubec nehodi nono smiley mls smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 17:10
     

    suee,budu na sobě pracovat.winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 17:20
     

    Anavi, tu můžeš klidně udělat naslepo, bez předchozího ochutnání a zaboduješ. Věř mi. Já jsem děsně mlsná!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 19:22
     

    Nelíp to rozťala moje matka, která rybí polívku nesnáší a ze slušnosti ji u nás ochutnala. Prý takje fakt dobrá, vůbec není cítit rybou. Což je u rybí polívky dost problém, dle mého angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 19:33
     

    Já ji teda miluju jediná z rodiny, a když si ji uvařím tak mi zkysne protože jí tolik nesežeru a z mrazáku už to není to pravé, taky mám ráda tu rybí vůnithumbs down

     
  • Status:

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 20:04
     

    Já bez mučení přiznávám, že jsem děsně mlsnej tvor. A přiznám i to, že jsem rybí polívku nikdy neochutnala, přestože mám ryby ráda. Já ji teda asi nikdy ani neochutnám... Nevím proč, ale mám pocit, že by mi stejně určitě neochutnala a vlastně bez jakéhokoliv důvodu k ní cítím odpor. Nicméně si nenechte kazit chuť! Hlavně, že chutná vám! flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 20:14
     

    U nás se samozřejmě nikdy nevařila, ale já ji ochutnala od tchána a to byl koncert. myslím, že dnes ji dělám stejně dobrou, tak jako zelí podle něj. A on na mě kouká shůry a spokojeně pokyvuje halvou.

     
  • Status:

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 20:17
     

    Majko, ten můj odpor je nejspíš právě tím, že u nás se taky nevařila a nevaří.

     
  • Status: expert

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 20:21
     

    U nás se vařila a maminka i segra ji vaří mým chlapům nejela a nejedesad smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 20:43
     

    Já vařím rybí polévku podle staré kuchařky z r.1906. Jak ryby skoro vůbec nemusím, tak tahle polévka je moc dobrá. Vůbec není cítit rybinou.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 21:02
     

    Vlaďko!!!!! angry smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Rybí polévka

    Datum: 22.12.2008 21:08
     

    Ryby nesmrdí, ryby voní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Polévky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.