sobota 4. května, 04:07 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Venkovní asparágus

Datum: 23.05.2007 11:57
 

Někomu jsem slíbila odkopnout a poslat. Jenže ouha, mně odchází.confused smiley Nechápu to. Když jsme se sem přestěhovali, byl skoro dvoumetrový. Loni, a teď i letos, je půlmetrový a začíná žloutnout.

Takže jestliže se vzpamatuje, odkopnu, pošlu. Ale trpělivost prosím. winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 02.10.2007 16:12
     
    Keria...no ale on už velký byl, když jsme se sem přestěhovali. Musela jsem ho něčím naštvat nebo co... confused smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Venkovní asparágus

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 02.10.2007 16:35
     
    Keria, krása, jako vždy thumbs down ale to budu jako čekat tak dlouho,jo? winking smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 02.10.2007 18:20
     

    Anavi...krasny jmoze byt aj ked je mlady (aj maly... ved aj trpaslik moze byt peknuckyyyyy....)

    Moni, tak to teda neviem, mozno by to chcelo ho vybrat a znovu zasadit...mozno, mu nieco skodi na korienkoch...Sice aj moj vzdy po vybrati je trochu mimo, aspon ten rok...ale rychlo sa spamata..tak skus ..

    Moj sice nema zrovna idealne podmienky, lebo podla mojej mudrej zahradkarskej knihy ma radsej slnecne, vyhrevne hlinitopiesocnate pody s nizsou hladinou spodnej vody, neznasa zalievanie chlorovou vodou...

    ...hihi... u mna ma slnko ma len cast dna, poda je tazka ilovita, sucha si uzije sice dost, ale ked polievam, tak len vodou z vodovodu...smoking smiley ...no ale roky preziva aj napriek tazkym podmienkam ( inak moze byt vraj na jednom mieste aj 20r.)

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 02.10.2007 18:37
     
    Keria...takové vhodné podmínky tu má. Možná ho opravdu něco napadlo na kořenech. Na jaře ho vyndám a znovu zasadím. winking smiley Díky.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 09.08.2008 10:44
     

    Moni, jak to vypadá letos? Máš ho lepší?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 09.08.2008 11:03
     

    Anavi...lepší, ale přesto nic moc. Dostala jsem nový od Drahušky. love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 09.08.2008 21:29
     

    Tys mi jeden darovala, ale taky je po něm sad smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 09.08.2008 21:30
     

    Anavi...no mně právě vždycky někde vyrazí, já se raduju, že už tedy bude krásnej jako ten původní...a ono nic. eye rolling smiley Malý, ouzký, vypelichaný.... grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 11.08.2008 20:47
     

    Ještě je mám vysemeněné. Jestli někdo chcete, přivezu k Monče.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Venkovní asparágus

    Datum: 11.08.2008 20:50
     

    Mám taky mizernej. Když jsem ho měla ještě v zavážkovým bordelu, tak rostl jako vzteklý. To narostl do metru a půl. Pak jsem ho přesadila do normálního záhonu a od tý doby nestojí za nic.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.