neděle 28. dubna, 06:53 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Čechy
 
Autor: jaxi
Status:

Prosím, pomozte zámku Kunín

Datum: 30.03.2011 11:01
 

Zámek Kunín - barokní perlu Moravy, ze země vzkřísil její současný kastelán s bývalým starostou. Vybydlený zámek - po době totality - celý zrekonstrovali, dokonce tak krásně, že bývalí majitelé, kteří teď žijí v Rakousku, vrátili do zámku nejen původní sbírky, ale i do skříní původní šaty, ručníky či kapesníky...
Při loňských povodních byl zámek vytopen, voda s sebou vzala i kamennou zeď...kastelán, se spoustou dobrovolníků zámek opět vzkřísili...
Teď nám chybí 400 hlasů v této anketě!!!!
Prosíme - pomozte zámku Vaším hlasem.

Soutěž o nejhezčí památku

Pomozte zámku Vašim hlasem.

Před zahájením turistické sezóny uspořádala MfD anketu o nejhezčí památku kraje. Mezi deset nejhezčích památek byl zařezen rovněž barokní zámek v Kuníně. Moc si budeme vážit Vašeho hlasu a hlasů Vašich přátel, které případně zámku poskytnete. Hlasovat můžete z Vašeho počítače 2 x a to až do čtvrtku 31. března do 12.00 hodin.

S díky za každý hlas srdečně

 

 

Hlasovat můžete zde:

[ostrava.idnes.cz]

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (03.04.2011 19:59)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 31.03.2011 17:42
     

    Děvčata - mně to včera šlo jen jednou, ale dneska už 2x a pro jistotu jsem vlezla i ke kolegyni na počítač grinning smiley Mám radost z krásného výsledku thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

     
     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 09:02
     

    Dneska začíná druhé kolo, tak když tak hlasujte smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 09:04
     

    a kde a od kdy?

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 09:35
     

    Tady: [ostrava.idnes.cz]

    A tady hlasování o nejhezčí památku Čech: [ostrava.idnes.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Trixinka (01.04.2011 09:42)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 09:50
     

    mám splněnothumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 11:23
     

    Splněno

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 15:17
     

    odkliknuto , pustilo mě to dnes 2x

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 15:24
     

    Já mám takový dojem, že to pusstí jenom dvakrát. Nezáleží na tom, jestli klikneš v jednom dni nebo jeden a druhý den. Pak už máš smůlu

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 18:10
     

    tak mě to pustilo dnes dopoledne jednou a teď podruhý. samo, že budu zkoušet i nadále.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 19:49
     

    Díky, díky, díky moc všem!!!! Vážení to tedy byl rachot, ještě teď, když si na včerejšek vzpomenu mám žaludek v krku, to byl tedy adrenalin! Ve středu jsem vás a všechny přátele poprosila o pomoc, všem vysvětlila proč mám zámek ráda atd....byla bych bývala ráda, kdybychom uhráli alespoň o něco víc hlasů. Ve středu večer už byl Kunín na 3.místěeye popping smiley ...

    Jenže ve čtvrtek ráno, jsem jela pracovně do Prahy, sedím jako spolujezdec a najednou mi zvoní mobil, a v něm se ozvalo - za půl hodky končí hlasování a Kunínu chybí do 2. místa asi 27 bodůeye popping smiley ...no řeknu vám, to bylo horší, než když se začínalo z toho 4. místa....jenže poslední ťafka přišla v 11.45 - 15 minut do konce a nám chybělo 6hlasů!!!!

    Řeknu vám, už vím, jak to vypadá při volbách....vlastně nevím páč jim jde o koryta a nám šlo o dobrou věc!

    Ještě jednou všem moc děkuji a jak už Papinka naznačila - vypuklo druhé kolo, takže když zase pomůžete, bude moc fajn...ono totiž je dobré sem tam udělat vítr i v historických památkách, tam jsou také stojaté vody a století vítězové si myslí, že vítězství jim neuteče!

    Jo a přátelé, svými hlasy jste udělali všichni dobré skutky, tak ať vás to krásně hřeje u srdce! Díkyflower smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 19:56
     

    Jééé teď jsem si vás dočetla - hojky teda!!!! Vy jste taky tady měly na pilno - jste šikulky!!!!

    Máte pravdu, normálně to tam přestalo pouštět druhý hlas, každému, ale nevím jestli to bylo náhodou, nebo až když Kunínu začaly letět hlasy vzhůru....ale krásně jste tady vychytaly situacigrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Díky!!!

    Nu což nenadělám nic, jen na to půjdeme dřív, že? Ale nezapomeňte, že každý může jen dva hlasy...každopádně taktika byla dobrá. Nikdo nic netušil, týden se v hlasování nepohlo ani stéblo a 36 hodin před koncem hlasování, kdo by to čekal, že????grinning smiley

    Pan kastelán všem moc děkuje a povídal, že za poslední hodinu hlasování, u počítače zestárnul o dvacet let, ještě prý, že je sportovec, že to vydrželo srdíčkogrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jste všichni skvělíííííííííííííííííííííí a skvělééééééééééééééflower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 20:16
     

    kastelána zdravím a načetlo mi to třetí hlas dneska, snad to automat nesmažewinking smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 01.04.2011 20:30
     

    grinning smiley winking smiley thumbs down vzkaz vyřídímflower smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 02.04.2011 09:52
     

    V tomto kole se můžou poslat tři hlasy, píšou to tam. Já už mám splněno, po neděli to ještě odklikám z práce.

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Prosím, pomozte zámku Kunín

    Datum: 02.04.2011 14:44
     

    290. hlásek winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Čechy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.