pondělí 29. dubna, 00:00 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Seznam nebo Google. cz

Datum: 04.10.2012 21:14
 
Anketa
Kde hledate treba opravare nebo jine sluzby?
Anketa ukončena.
V anketě již hlasovalo 20 uživatelů.
Seznam.cz 10
 
50%
Google.cz 9
 
45%
Telefonni seznam 0
 
0%
Jine 1
 
5%

Ahoj, mela bych dotaz. Kdyz hledate nejake sluzby v Ceske republice, treba opravare na nejakou ne beznou opravu nebo i vseobecne, kde hledate nejradeji?

Diky moc.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 09:15
     

    Didi - jasně že nejdůležitější je internetová prezentace - nejlepší vlastní webové schránky a zaregistrovat se do co nejvíce vyhledávačů - pod firmy atd..

     

    Ale pozor, inzertní plátek taky není k zahození , ale místního formátu, rozhodně ne do celostátního deníku, já si tam teda inzerátů moc nevšímám. Spíše nám chodí takový inzertní plátek - formát A3, z obou stran místní inzerce - nabídky řemeslných prací, nabídky renovací, nabídky slevových akcí třeba nábytku , vybavení koupelny atd..

    To si sem tam z toho občas něco schovám.

    Doma se juknu, jak se to jmenuje.

    Ono hodně záleží, o jaký obor fimy se jedná..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seznam nebo Google. cz

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 09:29
     

    Dago, pro nas inzerce by mela cenu prave jen treba v casopisech jako Auto-moto apod., ale to je drahe a nevim, zda to utkvi v pameti, kdyz tak jen par lidem. V Nemecku taky jedem vyhradne pres Google a dobry. Akorat jsem nevedela, na co jsou lide v Cechach vic nauceni.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 09:30
     

    confused smiley grinning smiley Ony z toho neco motaji?

    babkaela napsal(a):



    Didi napsal(a):

    Elo, nam taky chodi domu telefonni seznamy, a ja to rovnou hazim do stareho papiru. eye rolling smiley

    To by tě holky motalinky nepochválily winking smiley .

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 09:40
     



    Didi napsal(a):

    Dago, pro nas inzerce by mela cenu prave jen treba v casopisech jako Auto-moto apod., ale to je drahe a nevim, zda to utkvi v pameti, kdyz tak jen par lidem. V Nemecku taky jedem vyhradne pres Google a dobry. Akorat jsem nevedela, na co jsou lide v Cechach vic nauceni.

    Pokud se to točí kolem aut, tak určitě na netu a myslím si ,že většina lidí preferuje Seznam, ale je to těžký, myslím si, že zrovna tak většina lidí vyhledávání svěřuje výhradně strýčkovi Gůglovi , jak se u nás říká , takže gůglí - tzn. na vyhledávání používá Google.

    V časopise se opravdu osloví jen určitá skupina lidí , časopisy - zejména dražší odborné - nekupuje kde kdo, ale kde kdo už má internet a tam hledá , co potřebuje kolem auta .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 09:56
     

    Jde o to, aby vás vyhledávač šoupnul hodně vysoko, to je podle návštěvnosti. Proto taky dávají lidi ty odkazy někam do podpisů na fóra. Nevím přesně ten princip. Když ti na nějaký čas šoupnem vaše stránky do podpisu na livu, třebas, tak to může udělat docela skok.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 10:27
     

    Majko, no ja nevim, na Livu by vam akorat pak kazdej nadaval. winking smiley Jinak mas pravdu, zavisi to na poctu kliknuti. Nas to vynese v Nemecku na prvni stranku, dneska jsme na druhem miste.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 10:29
     

    Já bych ty noviny úplně nezatracovala, třeba takový Metro čtou denně snad všichni pražáci a jinde pokud vím taky. Inu, jsou to noviny zadarmo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 10:34
     

    Didi, to není ani o počtu kliknutí, ale roboti vyhodnocují nějak počet zobrazených odkazů, tkaže když máš někde na fóru tisíce příspěvků a v každém je odkaz, tak to je plus. Ale jak říkám, princip neznám, nepátrala jsem. Vím jen, že mě některé firmy i oslovily s žádostí.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 10:57
     

    Galad, to ani neznam, Metro. Jsem 100 let za opicema. No my zacnem s tim Googlem a uvidi se.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 10:59
     

    [www.metro.cz]

    Jsou to noviny, co se rozdávají zdarma každé ráno ve všední dny. A je o ně fakt boj.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 11:30
     

    Galad: dik. flower smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 11:31
     

    Není zač winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 12:41
     

    Mě připadá, že na seznamu musím dlouho pročítat to co mi vyjede, na googlu jsem to většinou našla hned mezi prvníma....ale je fakt, že opraváře jsem ještě nehledala. Hledám spíš ubytování, knížky, výrobky apod....a google je prostě na konkrétní věc lepší.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 13:28
     

    já rozhodne Google.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seznam nebo Google. cz

    Datum: 05.10.2012 13:29
     

    Anny, koukám, co starého vlka vyžene z doupěte... google grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.