pátek 3. května, 17:20 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Předzahrádka u Jarky

Datum: 07.04.2014 11:15
 

Diskuze pro Jarku.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 20
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 22.06.2014 17:28
     
    p1010380.jpg

    smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Předzahrádka u Jarky

     
     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 14:24
     
    p1010395.jpg
    Další fotografie:

    mám zamulčováno, jenom ještě jeden záhonek a tam to musím překopat, je to divně zarostlé grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:25
     

    paráda, nechala jsi tam už kus práce thumbs down

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:30
     

    irisko děkuji, pomalu ale jistě se mi to začíná líbit grinning smiley . To není kus práce, já to tak neberu, prostě relax thumbs down a kytičky mi to vracejí každý den love smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:33
     

    tak to je fajn, že relaxuješ. Já když řeknu v práci, že si jdu odpočnout na zahradu, že budu plejt, tak si ťukaj na čelo. grinning smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:37
     

    irisko to znám, prý jak si tam můžeš odpočinout, vždyť to je práce grinning smiley a já zapomenu na všechny starosti a v klidu si vytrhávám plevel grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:39
     

    přesně tak, a pak sednu a koukám, jak je to krásný bez plevele. Sem praštěná já vim, ale taky mě to baví.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:41
     

    Jj, bolí od toho záda, ale hlava se vyčistí a je za člověkem vidět vykonaná práce thumbs down

    Jarko, už ti to tedy pěkně zarůstá kytičkami, brzy se pletí skoro zbavíš, pro plevele nezbyde místo.

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:46
     

    irisko já teď vždycky vyjdu ráno a sbírám každý opadlý lísteček grinning smiley a pak se za den jdu ještě několikrát kochat grinning smiley a je mi úplně jedno co si sousedi myslí, však už si musí klepat na čelo, jak to pořád fotím eye rolling smiley , no však si tu vedu dokumentaci, jak to pomalu, ale jistě roste a kvete thumbs down

    Spike záda bolí, včera jsem se nemohla ani postavit eye rolling smiley , ale když vidím, že to nebyl promarněný čas, tak to za to stojí thumbs down . A doufám, že příští rok to zaroste bude méně práce please smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:51
     

    na sousedy se vyprdni, ty u nás si taky ťukaj na čelo, když lítám s foťákem a plazím se po trávě grinning smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 24.06.2014 21:54
     

    na sousedy jsem se vyprdla už dávno, však z nich nic nemám, jenom nervy angry smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 26.06.2014 10:34
     

    JARUŠKO, už jsem tu delší dobu nebyla, ale krásně se ti to rozrostlo. Při tom rozšiřování skalky jsi snad vykoupila zahradnictví.................... grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Vůbec se ti nedivím, že se jdeš několikrát za den podívat, já jsem stejně praštěná, taky to chodím na zahradě okukovat, kde mi co povyrostlo, jak se to chytilo, jak jsou velké plody atd. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Kdo tohle zná , tak se nediví............... eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Měj se moc hezky............ love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 26.06.2014 13:26
     

    Jarko, líbilo se mi to i dřív, ale teď s tou kůrou se mi to líbí ještě víc thumbs down .

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 26.06.2014 18:44
     

    Holky děkuji love smiley

    Jaruško jj zahradnictví je bez zásob grinning smiley, dneska jsem dosadila poslední kytičky, narazila jsem na výprodej eye rolling smiley, no tak nekupto a myslím, že mám do podzimu tak zhruba s kytičkama stop stav confused smiley. A napsala jsi to přesně, kdo to zná se nediví nono smiley

    manko69 taky se mi zdá, že s tou kůrou je to hezčí thumbs down

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Předzahrádka u Jarky

    Datum: 07.07.2014 15:17
     
    p1010583.jpg
    Další fotografie:

    další přísun fotek winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.