|
|
pondělí 15. června, 16:50 Svátek má Vít
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Z volné přírody
Diskutujte!
pro všechno volně žijící...ptáci,ryby,brouci..
nebo nějak uprav...
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Poznáte brouka?
My zas máme plný suterén sviněk (autobusů). Když nejsou sviňky, jsou pavouci. Deratizéři nám řekli, že když jsou sviňky, požírají vajíčka pavouků a tak nejsou pavouci. Když jsou pavouci, požírají dospělé sviňky. Že se s tím musíme smířit. Jo a střevlíci jsou teď na forhontě taky
Nejhorší je, že když jsou dole na bytě lidi a teď se jim po chodbách prohánějí squadry nejrůznějších brouků........
Deratizace je údajně nanic, protože jsou to brouci zahradní a nalezou za chvíli zase
Re: Poznáte brouka?
Re: Poznáte brouka?
tak brouka,toho já poznám na první pohled.
www.bmprofit.cz
Re: Poznáte brouka?
Až dosud jsem pravděpodobně žil v bludu, když mi na školách vtloukli do hlavy, že deratizace je hubení hlodavců a že hubení hmyzu se nazývá dezinsekce. Nebo je tomu snad jinak?
Re: Poznáte brouka?
Uff, ako by sa ...semtam bezne nestavalo, ze clovek ked po nejakom case cita po sebe to, co obcas mimovolne natuka, tak mu vlasy dupkom vstavaju....(tak ako pri tych mnohych chrobakoch, na ktore obcas narazi aj tam , kde mu zrovna ku stastiu nechybaju...
------------------------------
...ale ja som vcera nahodou mala krasne "brouci"stretavko!
Na tom velkom zamatovom hustom bielom sukveti kaliny ti zlatozeleni krasavci uuuuuzasne vynikli...Uff, lenze sa mi ani nahodou nechcelo stverat na poschodie pre fotak...a tak zial som zostala bez zdokumentovania toho nadherneho pohladu...
www.majkaj.webg..
Re: Poznáte brouka?
Sice to není brouk, ale hmyz to je. Nevíte, co je to za hajzla? Má to asi 4 cm.
www.majkaj.webg..
Re: Poznáte brouka?
Tak už vím, pilořitka listnáčová.
Re: Poznáte brouka?
Taky to není brouk, ale co to je nevím, vidím to prvně. Krásná barva, tělo asi 5 cm, křídla rozpětí tak 8 cm a jsou úplně průsvitná. Kroutilo to hlavičkou až jsem se bála jít blíž. Co to je?
Re: Poznáte brouka?
Už mi odpověděli na Poradte- je to vážka ploská-samička. Sameček je spíš modrý.
Re: Poznáte brouka?
jo ,tak jsem to poletla já - se starším příspěvkem . omlouvám se-
Re: Poznáte brouka?
Ten brouk je střevlík. Nejspíš střevlík fialový, ale tím si nejsem stoprocentně jistý.