pondělí 29. dubna, 07:22 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:
Klikni pro filtrování

Pejsci a výstava

Datum: 06.11.2008 12:40
 

Tak toto bude asi téma pre Misii a popr. Drahušku.

Jak už viete mám dva čoklíky-fenečky,nové prírastky.Hlavně tá čierna vypadá,že by mohla na výstavu. Tak sa pýtam,ako ju pripraviť? Jak ju naučiť výstavný postoj? Takí starí vymetači výstav bývajú vycvičení,ža sa na povel vyšponujú pred posudzovatelom. Lenže ako sa to dá čokl naučiť? Tí moji majú ešte len 5 mesiacov,takže ich všetko učím skor formou hry,ale myslím,že je dobré dať im teraz nejaké základy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 13.11.2008 10:37
     

    anny, musíš tý černý vysvětlit, že sis ji zvolila za favoritku, tak nech to nefláka winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci a výstava

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 13.11.2008 11:26
     

    Ivy,to je stejne zvláštné,že sú ségry a jak rozdielné povahy majú.

    Oni sú jak románové postavy zo Severu proti Juhu.-čierná je Scarlet O¨Hara a tá svetlá jak jej hodná sesternica Melanie.grinning smiley 

     
  • Autor: monama10
    Status: nováček

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 11.06.2009 18:23
     

    Zdravím,

    27-28.6.2009 bude na výstavišti v Brně 43-tí výstava pejsků INTERCANIS a současně 41-ní výstava INTERFELIS.

    [www.bvv.cz] smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil monama10 (11.06.2009 18:23)
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 11.06.2009 19:27
     

    Já už mám potvrdenú prihlášku doma winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 11.06.2009 19:58
     

    Anny, mám pocit, že jsme ve stejném kruhuwinking smiley . [www.intercanis.cz] mám pravdu?

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 11.06.2009 23:43
     

    Missinko,keď já ťa tam neviem nájsť sad smiley Jediné ,čo som našla je ruský toy,ale to vy predsa nie ste,nie? My sme v kruhu 22. každopádne,budem rada,keď ťa tam uvidím.flower smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 07:01
     

    Tak na té výstavě bude i československý vlčák mé snachy (tedy tak nějka to předpokládám, protože na výstavy jezdí docela často). Je už mezi seniory. Věra

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 10:07
     


    anny napsal(a):

    Missinko,keď já ťa tam neviem nájsť sad smiley Jediné ,čo som našla je ruský toy,ale to vy predsa nie ste,nie? My sme v kruhu 22. každopádne,budem rada,keď ťa tam uvidím.flower smiley love smiley flower smiley


    Anny, Ruský toy je správně. Ale já to spletla, neustále mám pocit, že máš bišonky eye rolling smiley .

    Tak jsme v kruhu 17 a jdeme až nakonec thumbs up , před náma je 77 psů eye rolling smiley angry smiley . Tak to bude sílathumbs up sad smiley .

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 10:15
     

    Ahá, no já som mala dojem ,že správný názov je Moskovský teriér.Já ani neviem,kolkátý sme v poradí. Dúfam,že nebudeme musieť dlho čakať. každopádne som sa vybavila-pred mesiacom som zakúpila dve rybárské kresielka-špeciálne kvoli výstave.winking smiley Dúfam,že sa stretneme. Až budeme po,tak si ťa tam nájdem.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 10:16
     

    Spike,a ty nejdeš? Mala by si predsa dcéru povzbudzovať! a len tak mimochodom,by sme sa stretli winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 11:30
     

    Anny, víš že to mě ještě nikdy nenapadlo. Asi i proto, že jsem v té době byla vždycky pověřená hlídáním vnuček. Zeptám se jí, jestli tam opravdu jede a mohla bych si ev. dělat výlet do Brna. Věra

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 14:19
     

    Však vezmi aj vnučky,ak sú väčšie. Má tam byť aj výstava koní a nejaké doprovodné akcie. Napríklad tam bude prebiehať dvojdňová súťaž v agility. Tam sa musím staviť povzbudzovať pejsky z našeho klubu.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 14:39
     

    Jak tak koukám, budete mít minisrazík thumbs down

    Tak doufám, že pak bude nějaká dokumentace. Budu na vás myslet, aby jste to zvládly na jedničku.. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (12.06.2009 14:41)
     
  • Autor: monama10
    Status: nováček

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 15:05
     

    Já tam jezdím s dcerou každý rok.

    V jednom pavilonu je výstava koček. Ve dvou až třech je výstava pejsků. A budou i ony agility.

    V dalším pavilonu je výstava hospodářských potřeb.

    Jednou za dva roky jsou tam i koně. Letos je právě onen správný rok, kdy bude výstava hodně zajímavá.

    Mimo to tam bude i spousta stánků, ve kterých se dá za slušnou cenu (mnohdy mnohem nižší než v obchodě) nakoupit různé potřeby pro chov pejsků, značně velká nabídka i různých pamlsků a granulí, dále pak různé potřeby do sportu s koňmi a tak dále.

     

    Loni byla právě ta menší výstava bez koníčků, ale i tak byla hodně zajímavá.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pejsci a výstava

    Datum: 12.06.2009 15:14
     

    Jé,Monamo,dobre,že si pripomenula prodejné stánky. Budem ši musieť pripraviť väčšiu finančnú hotovosť winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.