sobota 27. dubna, 10:32 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Patchwork

Datum: 14.03.2007 22:15
 
vanoce 188.jpg
Další fotografie:
Tohle má sestra rozešité polštářky
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 9
  • Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 12:37
     

    Sestra má trpělivost a přesnost v krvi je knihařka, takže na mm přesně pracuje celý život a patchwork nedělá dlouho tak 4-5 let no možná 5-6 :-) začala sama a pak našla tu partu na DAMA.cz a začala jezdit na kursy a soustředění a do klubu a výrazně se zlepšila. Je to úžasný co stíhá. Podle mě by jí bylo líp jít do důchodu a šít, ale ještě jí pár roků chybí je mladší než já. Kdyby jste viděly co má doma látek, to ve spoustě obchodů nemají takový sortiment jako ona. Musí, aby se všechno dokonale sladilo a aby to hrálo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Patchwork

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 12:49
     

    jájo, zírám, co toho stíhá a je vidět, že dělá pokroky. By mě taky zajímalo, kam to expeduje??? eye popping smiley Nic takového bych samo nezvládla, ale přistihla jsem se, že přemýšlím nad tím, kam bych ta všechna dílka dávala? Nejsem moc hromadivý typ, ale zase na druhou stranu se nerada loučím s věcmi, které jsem sama vytvořila. TAk to by byl poměrně vnitřní boj smiling smiley. Na jednu stranu bych se s každým dílem loučila jak se svým dítětem smiling smiley, na druhou stranu bych měla panický strach, že vyrábím "na sklad" a jednou mě to zavalí.

     
  • Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 12:52
     

    Nevyrábí na sklad, něco jsou dárky něco prodá na výstavách, přes klub může prodávat. To by neufinancovala, třeba tu poslední deku (co dostala Katka k Vánocům, už loudím pořádnou fotku) jí odhadli přes 20 tis

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 13:01
     


    jaja99 napsal(a):

    Nevyrábí na sklad, něco jsou dárky něco prodá na výstavách, přes klub může prodávat. To by neufinancovala, třeba tu poslední deku (co dostala Katka k Vánocům, už loudím pořádnou fotku) jí odhadli přes 20 tis

    tak to je dobře thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 13:07
     

    Nemá doma skoro nic, nebo spíš věci ze začátků, něco o čem tvrdí, že se nepovedlo mám já, je výhoda, že se to dá normálně používat a prát, nijak to neopečovám. Mám polštářky, přehoz, prostírání.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 13:10
     

    Tak to má být - takové věci se mají používat, nemá se na ně někde prášit, když už na to někdo vynaloží takové úsilí thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 19:54
     
    Další fotografie:

    Tak to je ten tulipánový přehoz na postele

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 22:04
     

    Jájoeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley ségra je neskutečně šikovnáthumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 02.01.2011 23:01
     

    To je úžasná práce!!! Už jsem viděla i jiné výrobky a některé byly bohužel jen evidentně velice pracné, ale výsledek nic moc, nevkusně sladěné nebo přeplácané. Ale tohle jsou samé nádherné originály! eye popping smiley Věra

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Patchwork

    Datum: 03.01.2011 19:26
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Nádhera.. thumbs down

    Tak do tohoto bych se teda nikdy nepustila..na to nemám trpělivost ani náhodou..Šicí stroj je sice můj kámoš, našila jsem všechno možné od spodního prádla, přes džíny, zimní hadry, po různé módní výstřelky..Toto bych ale nedala...Sérga je šikovná.. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 05.02.2011 12:03
     
    p2050002 (2)m.jpg
    Další fotografie:

    Vytáhla jsem prostíráni co mám už delší dobu :-) a dostala jsem krásnou nákupní tašku, už se vidím jak s ní nakupuju brambory :-)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 05.02.2011 12:17
     

    Jáji to je parádní výrobek zasethumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 05.02.2011 12:21
     

    Jo segra stále maká, musím jí zase kouknout do profilu na Dámě co tam má nového. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 05.02.2011 12:27
     

    hele a není to na brambory škoda???

     
  • Status: expert

    Re: Patchwork

    Datum: 05.02.2011 12:43
     

    No právě, to je tak jít do papírnictví, abych si ji nezamazala :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.